Кредит на телефон

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Вигідний кредит на телефон від сервісу Кешинський

Життя сучасної людини просто неможливо уявити без телефону. Сьогодні це не просто черговий гаджет і засіб зв’язку. Смартфон став невід’ємною частиною повсякденності, роботи, навчання. Кешинський це прекрасно розуміє, тому пропонує оформити онлайн кредит на телефон на найвигідніших умовах в Україні.

У нас можна взяти до 10 000 гривень на купівлю нового або б/у гаджета без тривалих перевірок, бюрократичних зволікань, без довідок, поручителів. Всього за 15 хвилин кожен повнолітній користувач може отримати гроші на карту, надавши тільки паспортні дані.

Будь завжди на зв’язки з рідними, близькими, друзями, колегами – купуй телефон вже сьогодні. Кешинський надасть будь-яку потрібну суму від 800 до 10 000 гривень без додаткових зобов’язань, прихованих комісій, платежів, застав, гарантій. З нами завжди вигідно, зручно, безпечно.

Як отримати онлайн кредит на телефон?

Сервіс Cashinsky реалізував максимально комфортну схему взаємодії з усіма категоріями потенційних клієнтів. Отримати онлайн кредит на смартфон дуже просто:

  • Вибери потрібну суму (від 800 до 10 000 гривень) і бажаний термін повернення грошей (від 5 до 30 днів) за допомогою онлайн калькулятора. До речі, він відразу ж розрахує загальну вартість кредиту.
  • Натисни кнопку “Оформити заявку”, щоб створити Особистий кабінет. Він істотно спростить наступні оформлення позик, дозволить скористатися більш лояльними умовами кредитування в майбутньому.
  • Заповни і відправи заявку, вказавши актуальний номер телефону або електронну пошту. Через 14 хвилин автоматична система відправить на вказаний контакт рішення за заявкою.
  • Пройди стандартну процедуру верифікації, вказавши номер, термін дії і CVV код банківської картки, на яку ти хочеш отримати гроші.
  • Отримай раніше зазначену суму, яку можна відразу ж витратити на смартфон, будь-які інші цілі.

Кешинський високо цінує довіру клієнтів, тому ніколи і ніде не розголошує персональні дані, не передає особисті відомості про користувача стороннім і третім особам.

Також ми створили абсолютно прозорі умови обслуговування. Завдяки їм, щоб оформити онлайн кредит на Айфон або смартфон іншої марки, не потрібно пред’являти довідки з бухгалтерії, місця навчання або роботи, підтверджувати власну платоспроможність, залучати поручителів, заставне майно.

Як повернути гроші сервісу Cashinsky?

Погасити онлайн кредит, який надав Кешинський, теж легко. Це можна зробити одним з таких способів:

  • В Особистому кабінеті на сайті Cashinsky.ua. Під час реєстрації прив’язується банківська картка, з якої здійснюється повернення коштів.
  • Переказом з будь-якого банку України. На нашому сайті або в онлайн-консультантів завжди можна запросити реквізити Cashinsky для переказу грошей.
  • Через Приват24. В Особистому кабінеті вибери спосіб оплати “Приват24”, після чого можна погасити кредит з будь-якої картки, прив’язаної до твого аккаунту Приват24.

Не виходить вчасно погасити взятий кредит на Айфон? Кешинський, як справжній друг, завжди готовий надати відстрочку за платежем. Щоб пролонгувати онлайн кредит, скористайся функцією “Відтермінування платежу” в Особистому кабінеті або звернути за допомогою до наших онлайн-консультантів.

Хочеш достроково погасити онлайн кредит на телефон? Біс проблем! Повертай гроші до призначеного терміну без будь-яких комісій, додаткових платежів, прихованих зборів. Сервіс Cashinsky – це дійсно зручний і чесний фінансовий помічник, який завжди йде назустріч своїм користувачам і клієнтам.

Кешинський: онлайн кредит на телефон за 15 хвилин

Банки і МФО відмовляють? Не хочеш брати в борг у знайомих або родичів? Терміново потрібно купити телефон або смартфон? Кешинський знає, що робити в таких ситуаціях. Надасть онлайн кредит без довідок, застав і поручителів буквально за 15 хвилин. Ти можеш подати заявку по дорозі в салон зв’язку або ТРЦ, з дому або прямо на робочому місці.

Не упусти унікальну можливість взяти кредит на смартфон на дійсно вигідних умовах. Оформляй заявку на сервісі Cashinsky прямо зараз – не втрачай дарма час і гроші. З нашою допомогою ти завжди будеш на зв’язку з близькими і рідними, друзями і колегами.