Кредит на техніку

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Побутова техніка, смартфони, ноутбуки – все це робить життя кожної людини більш комфортним. Однак техніці властиво виходити з ладу, тому поломка може трапитися в найбільш невідповідний момент. Взяти кредит на техніку можна в сервісі Cashinsky. Для цього не потрібно збирати величезний пакет документів, їхати на інший кінець міста для співбесіди з менеджером, чекати кілька днів для отримання відповіді. Достатньо зайти на офіційний сайт і заповнити онлайн заявку на отримання грошей на картку.

Переваги кредитування в Cashinsky

Кредит на техніку може взяти навіть студент, який залишився без ноутбука в момент підготовки до іспитів або пенсіонер, який вирішив освоїти нові технології за допомогою нового смартфона. На відміну від банків, Cashinsky не ставить обмеження, придбати можна навіть підтриману техніку. Які ще плюси:

 1. Мінімальний пакет документів – потрібен тільки паспорт та ІПН. Оформити онлайн заявку може навіть фрілансер, який отримує нормований дохід і не влаштований офіційно.
 2. Економія часу – на складання онлайн анкети йде 7 хвилин, ще 7 хвилин потрібно для отримання підтвердження, яке прийде на пошту і мобільний телефон.
 3. Гроші відразу приходять на картку – необхідно вказати тільки дані особистого пластику, щоб кредит був зарахований в день звернення.
 4. Взяти гроші можна навіть на підтриману техніку, яку буде купувати споживач через відомі майданчики або на ринку. Cashinsky не запитує інформацію у продавця і ці дані ніде не фіксуються.
 5. Повна анонімність – Cashinsky не змушує споживачів вказувати інформацію про те, що саме хоче придбати клієнт.
 6. Присутність мінімальної суми – в банках часто пропонують взяти більше грошей на картку, щоб у майбутньому отримати дохід з клієнтів. Cashinsky не намагається заробити на своїх споживачів, тому пропонує знижену суму всього в 800 гривень. Тому необов’язково відправляти заявку на кредит на повну вартість смартфона або пральної машини. Взяти кредит можна навіть на часткове погашення розстрочки вже купленого приладу. Клієнти не звітують за кредит перед установою і повністю вільні у виборі.

Взяти кредит на техніку можна в будь-який час доби, фахівці сервісу працюють в режимі 24/7. У будь-який момент можна зайти на сайт, скористатися онлайн калькулятором для розрахунку кредиту на кару і отримати відповідь.

Як взяти кредит на техніку в Cashinsky

Взяти гроші на картку в Cashinsky можна з будь-якої точки України. Для цього необхідно скористатися невеликою інструкцією для нових клієнтів:

 1. Оформити кредит на техніку може будь-який громадянин України, з діючим паспортом та ІПН. Отримати гроші на техніку онлайн можна тільки на особисту іменну картку (найменування банку не має значення). Мінімальний вік заявника – 21 рік.
 2. Ознайомитися з умовами співпраці – на перших етапах можна отримати до 10 тисяч гривень на 30 днів, ставка – 0,001%.
 3. Далі необхідно перейти на головну сторінку сайту, скористатися онлайн калькулятором. Це зручний інструмент, який самостійно розрахує суму повернення з точністю до копійки.
 4. Після ознайомлення з умовами, необхідно натиснути на кнопку “заповнити заявку”.
 5. Внесення даних про себе відбувається в онлайн режимі, необхідно тільки внести інформацію з паспорта України та номер ІПН.
 6. Після короткої реєстрації в особистому кабінеті, вся інформація буде відображатися всередині сервісу. У будь-який час доби можна зайти в особистий аккаунт і вивчити нові пропозиції та акції.

Кредит на техніку видається на картку відразу після схвалення. Щоб не виникло складнощів з автоматичним скорингом, який перевіряє інформацію про клієнта без участі співробітників, необхідно перевірити заповнені поля. Cashinsky гарантує повну анонімність і своєчасне зарахування коштів на покупку будь-якої техніки.