Кредит на весілля

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

У житті трапляються унікальні моменти, які повторити або переграти вже не вийде. Одним з таких є весілля. Захід потрібно проводити з шиком, блиском, не економлячи і так, щоб запам’ятався на все життя. Однак молодим парам знайти кошти на пишне святкування досить складно, у звичайному банку кредит можуть не дати навіть після збору всіх документів і проходження етапів бюрократії. Вигідне і грошове рішення пропонує сервіс Cashinsky. Взяти кредит на картку можна протягом декількох хвилин, суми вистачить на оплату розкішного транспорту в РАЦС і навіть на розвагу гостей.

Переваги кредиту на весілля в Cashinsky

Багато громадян України з часткою сумніву розглядають кредити на весілля в онлайн платформах. Однак це лише стає причиною упущення можливостей, які пропонує сучасний ринок кредитних послуг. Серед плюсів отримання грошей на весілля від Cashinsky можна виділити основні:

 1. Економія часу – кредит на весілля можна взяти протягом 14 хвилин. Досить перейти на офіційний сайт, ввести особисті дані і номер банківської картки, куди прийдуть гроші на весілля.
 2. Мінімальний пакет документів – паспорт та ІПН знаходяться завжди під рукою. Дані вводяться в зручному особистому кабінеті, через кілька хвилин після автоматичної перевірки, гроші на весілля будуть вже лежати на рахунку.
 3. Терміновість – жоден банк України не видає гроші на весілля молодим людям того ж дня. Cashinsky не обмежує своїх клієнтів, розуміючи, що гроші на весілля потрібні терміново.

Це лише невелика частина того, що пропонує зручний сервіс Cashinsky. Кредит на весілля отримує 92% пар, тому скористатися можливістю вступити красиво в шлюб, можуть навіть студенти.

Як взяти кредит на весілля в Cashinsky

Щоб взяти гроші на весілля, необхідно заповнити невелику анкету онлайн. Що для цього потрібно:

 1. Перейти до головної сторінки сайту Cashinsky.
 2. Скористатися онлайн калькулятором для розрахунку кінцевої суми повернення. Тут вказується бажана сума для весілля, а також термін. Далі система автоматично розраховує гроші, які належить повернути.
 3. Після потрібно натиснути на кнопку “відправити заявку”. Користувача перенаправляє на нову сторінку, де вводять дані для відкриття особистого кабінету. Через нього можна онлайн спілкуватися з консультантом, вводити дані паспорти та ІПН, отримувати додаткову інформацію за іншими пропозиціями.

Гроші на весілля можна отримати тільки на банківську картку заявника. Це робиться для того, щоб гроші, призначені на весілля, не зміг отримати шахрай від чужого імені.

Умови, щоб взяти кредит на весілля в Cashinsky

Сьогодні кожна 3 пара України звертається в банки та інші організації для отримання грошей на весілля. Фінансова підтримка в цей непростий час необхідна всім і такий спосіб інвестування торжества – звичайна практика. Однак великі банківські установи часто відмовляють молодим людям до 25 років через відсутність офіційної роботи або наявність інших зобов’язань. Cashinsky не ставить обмеження, тут гроші на картку можна отримати в режимі онлайн, без надання додаткових відомостей. На яких умовах видаються гроші на карту:

 1. Взяти кредит на весілля можуть особи не молодше 21 року.
 2. Ставка – 0,001% для нових клієнтів, що значно нижче, ніж у великих банках.
 3. Довідка з місця роботи і про доходи – не потрібна.
 4. Для оформлення заявки знадобитися відомості паспорта та ІПН.
 5. Максимальний термін – 30 днів.
 6. Максимальна сума – 10 тисяч гривень, але постійні клієнти можуть розраховувати на підвищення ліміту.

Щоб взяти гроші на весілля, які будуть переведені в цей же день на карту, достатньо заповнити онлайн анкету за інструкцією, зазначеною вище.