Кредит на пральну машину

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Побутова техніка давно стала необхідністю в кожній квартирі. Кредит на пральну машину допоможе купити таке необхідне обладнання без збору різних паперів і зайвої метушні. Достатньо витратити 14 хвилин на оформлення, щоб стати щасливим володарем нової машинки.

Переваги швидких кредитів

Оформлення кредиту в звичайному банку України – це довга і нудна процедура, яка спирається на застарілу бюрократичну схему. Сучасність – це миттєві онлайн перекази на банківську картку. Вирішивши взяти гроші через сервіс Кешинського, ви отримаєте такі переваги:

1. Високий відсоток схвалених заявок

Серед інших компаній мікрокредитування Cashinsky відрізняється дуже високим відсотком схвалення – 92%. Це означає, що тут видають кредити на купівлю пральної машини навіть студентам.

2. Швидке оформлення заявки

Середній час подання та схвалення заявки становить менше чверті години! Все що потрібно – онлайн доступ до інтернету і мобільний телефон або планшет. Оформити і отримати кредит на картку можна навіть у громадському транспорті дорогою на роботу або додому.

3. Зручні відсоткові ставки для постійних клієнтів

Відсоткова ставка в мікрокредитуванні залежить від запитаної суми та обраного терміну повернення. Сервіс Кешинського славиться лояльністю до постійних клієнтів, яким пропонує максимально низькі відсотки на кожен новий кредит.

4. Комфортні терміни повернення

Зібравшись отримати гроші на пральну машину, ви можете вибрати термін від 5 до 30 днів. Цього часу вистачить, щоб взяти облюбовану техніку сьогодні, а повернути отриманий кредит вже із зарплати. Причому повернути його можна теж у режимі онлайн.

5. Безпека угоди

Уникнути розбіжностей і взаємного непорозуміння допомагає офіційний договір, який підписується обома сторонами угоди. Щоб попередньо ознайомитися з договором, просто скачайте його на свій мобільний пристрій.

Переваги Cashinsky

Боротьба недовіри з необхідністю – справа нелегка. Потрібен онлайн кредит на карту, щоб взяти нову пральну машину, але ви не знаєте, чи варто довіряти нашому сервісу. Просто подивіться на достоїнства нашої компанії, щоб зрозуміти, як ми працюємо:

  • Прозорі умови – ніяких прихованих комісій і зборів;
  • Працюємо легально – свідоцтво про реєстрацію серії ФК № 917;
  • Мінімум документів – тільки ІПН та паспорт громадянина України;
  • Захист інформації – особисті дані захищені SSL-сертифікатом;
  • Погашення без проблем – дострокове закриття онлайн кредиту без штрафів.

Коли вам необхідні гроші, ми просто переводимо їх на карту вашого банку. Нічого зайвого, ніяких підступів. Працюючи чесно, ми заслужили повагу і довіру тисяч громадян України, які іноді потребують додаткового фінансування.

Умови кредиту на пральну машину

Онлайн оформлення кредиту на купівлю пральної машини проходить у кілька етапів. Завдяки унікальному кредитному калькулятору кожен користувач дізнається точну суму, яку необхідно буде повернути в призначений термін. Це допомагає нашим клієнтам точно розраховувати свої сили. Функція відстрочки допомагає тим, хто до зазначеного в договорі часу не має можливості відразу погасити весь борг.

Умови повернення позичених грошей

Повернути кредитні кошти можна 3 шляхами:

  1. Списанням з картки в особистому кабінеті користувача;
  2. Банківським переказом на зазначені реквізити;
  3. Онлайн через партнерський сервіс “Приват24”.

Вибравши будь-який зручний спосіб, ви швидко закриєте кредит, який брали на пральну машину. А коли вам знову знадобиться фінансова допомога, ви здивуєтеся приємним умовам, які Кешинський пропонує постійним клієнтам.