Кредит на ремонт

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Терміново знадобився кредит на ремонт? Саме час звернутися в онлайн-сервіс, що надає можливість швидко і безпроблемно взяти до 10 000 гривень на карту. Оформляється він гранично просто, швидко і на вигідних умовах. Більш детально про особливості надання мікрокредитування – далі.

Види кредитування на ремонт в МФО Кешинський

МФО Cashinsky – сучасний і перевірений сервіс, що надає послуги мікрокредитування в Україні на найвигідніших умовах, незалежно від призначення – кредит на ремонт квартири або авто. У будь-якому з варіантів надання грошей на картку здійснюється швидко і без затримок. А щоб переконатися в цьому, достатньо ознайомитися з умовами надання двох послуг.

Кредит на ремонт квартири

Вирішивши взяти кредит на ремонт квартири, вам буде корисно вивчити основні особливості, які виділяють наші клієнти при оформленні мікрокредитування. Вони гарантовано допоможуть визначити для себе – як варто отримати позику і на яких умовах.

Проведення косметичного або євроремонту в будинку – фінансово-витратний процес, що вимагає від людини не тільки наявність високоякісного будматеріалу і професійних майстрів, але і значну суму на проведення всіх робіт. Ось чому, коли до зарплати залишилося кілька тижнів або днів і перед вами встає вибір – взяти кредит на ремонт квартири або дочекатися заробітної плати, краще вибрати перше.

  • По-перше, вам не доведеться переплачувати і жити в режимі будівництва постійно – все пройде максимально ефективно.
  • По-друге, кредит на ремонт можна віддати відразу після отримання ЗП – достатньо взяти мікрофінансування із запасом на 1-2 дні, якщо отримування прийде трохи пізніше.

Цікаво! Кредит на ремонт може знадобитися не тільки в період його проведення, а й на етапі планування, коли сім’я збирає певний бюджет для його здійснення.

Кредит на ремонт авто

Плануючи отримання послуги “кредит на ремонт машини”, виділіть для себе головні правила його надання та погашення, щоб процес відновлення роботи автотранспортного засобу був здійснений не тільки професійно, а й якісно.

  • Якщо машина починає глухнути, а на оплату техогляду потрібна певна сума, рекомендуємо проводити розрахунок мікрокредитування за допомогою вбудованого калькулятора нашого сайту.
  • У деяких ситуаціях, коли зарплата приходить із затримкою в 1-2 дні, слід продовжувати термін оформлення мікрокредиту. Так ви зможете мінімізувати комісію і штрафи, а також погасити заборгованість до закінчення терміну кредитування.
  • Кредит на ремонт, якщо ви потрапили в ДТП або стався несподіваний збій системи, слід отримувати негайно – поломка однієї частини може стати причиною пошкодження інших частин системи.

Переваги оформлення: кредит на ремонт в Україні

Взявши одного разу кредит на ремонт – машини або будинки, наші клієнти звертаються до нас знову. Згідно зі статистикою, сформованою сервісом Cashinsky, близько 45% позичальників вибирають компанію знову завдяки наступним перевагам:

  • низькі процентні ставки – отримавши кредит на ремонт квартири, ви не переплатите багато;
  • схвалення за 10 хвилин – заявки розглядаються оперативно;
  • без відмов – 97% вже отримали схвалення.

Взяти кредит на ремонт: Україна

Оформити заявку на онлайн-кредит в Cashinsky – гранично просто. Достатньо залишити звернення на сайті, попередньо ознайомившись з умовами надання фінансових послуг – терміну мікрокредитування та відсоткової ставки. Найближчим часом фахівці розглянуть заявку, узгодять всі нюанси, а також проведуть попередню консультацію.