Кредит на погашення кредиту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Кешинський: вигідний онлайн кредит на термінове погашення боргів

Кешинський готовий прийти на допомогу кожному, хто не має коштів для термінового закриття позик, кредитів і боргів. Наш сервіс доступний для всіх користувачів старше 18 років, у тому числі тих, кому традиційно відмовляють банки та інші кредитні організації – студенти, офіційно непрацевлаштовані, тимчасово безробітні, пенсіонери, молоді сім’ї, матері-одиначки.

Кеш завжди допоможе, якщо потрібно терміново закрити споживчий кредит або позику в МФО. Вибирайте чесне і прозоре рефінансування без додаткових зобов’язань і переплат. Оформляйте кредит на погашення боргів або будь-які інші цілі без марної витрати часу і прихованих комісій – ставайте клієнтом сервісу Cashinsky.ua вже сьогодні.

Що таке рефінансування кредиту?

Практично у кожного повнолітнього громадянина України є відкритий споживчий кредит або позика. Без них досить проблематично прожити в нинішній економічній ситуації. У банки і МФО звертаються для покупки не тільки дорогих об’єктів – квартир, будинків, автомобілів, але і дрібної, великої побутової техніки, оплати навчання, медичних і комунальних послуг, ремонту гаджетів, продуктів харчування.

На жаль, не у всіх і не завжди виходить виконувати взяті на себе кредитні зобов’язання і своєчасно погашати регулярні внески, нараховані процентні виплати. Тому багато хто вибирає рефінансування і бере кредит на погашення кредитів.

Спочатку даний банківський інструмент припускав:

 • Поліпшення умов кредитування.
 • Продовження терміну повернення взятих у борг коштів.
 • Зниження процентної ставки.
 • Запобігання зростанню заборгованості.
 • Перерозподіл фінансового навантаження.

Але рефінансування в банках не передбачає можливість використання позикових коштів на будь-які інші потреби. Наприклад, купити продукти харчування, одяг, запчастини на авто або оплатити подорож не можна.

Сервіс Кешинський – найбільш ефективна і універсальна альтернатива будь-яким банківським програмам в Україні. У нас можна взяти гроші не тільки на цільове погашення боргів і позик, але і на поточні витрати. При цьому користувач не зобов’язаний звітувати про те, куди були витрачені кошти.

Кеш, як справжній друг і товариш, не кидає в біді і допомагає в будь-якій життєвій ситуації, надаючи гроші в борг на дійсно вигідних і повністю прозорих, взаємодовірних умовах. Оформляй онлайн кредит на картку до 10 000 гривень всього за 15 хвилин прямо зараз і використовуй гроші на свій розсуд без будь-яких обмежень.

Умови оформлення онлайн кредиту від Cashinsky

Щоб взяти гроші на погашення кредитів, позик, боргів або будь-які інші цілі, необхідно:

 • За допомогою онлайн калькулятора вибрати потрібну суму (від 800 до 10 000 гривень) і зручний термін повернення коштів (від 5 до 30 днів).
 • Створити Особистий кабінет, заповнити і відправити заявку із зазначенням актуального контактного телефону або особистої електронної пошти.
 • Отримати схвалення онлайн кредиту і пройти просту процедуру верифікації – ввести номер, термін дії і CVV код банківської картки, на яку будуть зараховані гроші.

Тобі не будуть потрібні довідки про доходи, виписки з місць навчання і роботи, поручителі та заставне майно, також не потрібно їхати у відділення банку і чекати на касі. Оформити онлайн кредит від сервісу Кешинський можна в будь-який час дня і ночі, з будь-якої точки світу. Достатньо мати інтернет, паспорт і реквізити карти.

Погасити наш онлайн кредит ще простіше. Це можна зробити в Особистому кабінеті на Cashinsky.ua, переказом з будь-якого банку, через “Приват24”. Рефінансування кредитів, позик і боргів разом з Кешинський – це вигідно, швидко, зручно і абсолютно законно.

Причини, з яких вибирають сервіс Кешинський

До нас звертаються ті, кому потрібно термінове погашення кредитів, позик і боргів, з наступних причин:

 • Повністю “підйомна” ставка – всього 1,9% на день.
 • Швидка видача кредиту до 10 000 гривень – гроші прийдуть на картку протягом 15 хвилин.
 • Ніяких прихованих комісій, зборів і платежів – абсолютна прозорість і законність.
 • Дострокове погашення без переплат або комісій.
 • Можливість відстрочення платежу – за попереднім погодженням.
 • 100% безпека і конфіденційність – ми високо цінуємо довіру друзів, тому ніколи не розголошуємо персональні дані.

Оформляй онлайн кредит на погашення позик, пиши в чат, на електронну пошту support@cashinsky.ua або дзвони по телефону +38 (044) 364-06-46, щоб отримати додаткову інформацію про переваги і сервісу Cashinsky, наші бонуси і пільгові програми, додаткові знижки і акції для постійних клієнтів. Заощаджуй час і гроші ефективно і без ризиків – Кешинський завжди допоможе вирішити будь-яку фінансову проблему.