Кредит на планшет

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Отримати швидкий кредит на картку для покупки планшета

Планшетний комп’ютер або просто планшет – зручне поєднання потужності, універсальності і компактних габаритів. Можна попрацювати, почитати або подивитися фільм, скористатися для доступу в інтернет. Однак не завжди є потрібна сума грошей для покупки хорошої модель з потужним процесором, великим обсягом оперативної пам’яті і якісним екраном. Логічний вихід – взяти кредит на потрібну суму. Ви віддаєте гроші магазину, забираєте гаджет, а потім поступово виплачуєте рівними частинами.

Зазвичай взяти кредит на планшет вам пропонують прямо в магазині техніки. Також є варіанти розстрочки і оплати частинами. Однак часто ці пропозиції передбачають, що гроші у вас є хоча б на перший внесок. Сама по собі оплата планшета частинами теж зручна не всім.

На сайті онлайн-сервісу Cashinsky ви зможете оформити кредит за 15 хвилин. Необхідну суму легко отримати на карту, просто заповнивши заявку. Як це зробити? Читайте просту інструкцію.

Правила оформлення, здобуття і повернення

По суті, це невеликий споживчий кредит, але без збору зайвих паперів, прив’язки рішення до кредитної історії та інших складних вимог. Ви хочете купити планшет і вам не вистачає коштів. Сума, якої бракує, до 10 тисяч гривень? Значить наш кредит онлайн вам підходить.

Переходимо до наступного пункту: скільки ви хочете взяти і як швидко зможете повернути? Наш сервіс пропонує кредити на суму, починаючи з 800 гривень. Тобто, ви можете просто позичити відсутню частину, щоб скоріше замовити планшет, обраний в магазині або через інтернет. По суті, зробити це можна навіть стоячи перед вітриною. Ви просто вводите дані, і через 15 хвилин кредит на покупку планшета у вас на карті. Так, ось так просто, без походу в офіс, заповнення паперів, можна взяти кредит на термін від 5 днів до місяця.

Оформити договір кредитування для купівлі планшета з виплатою на картку можна з будь-якого населеного пункту України.

Наприклад, ви хочете отримати кредит у розмірі 2000 гривень на картку свого банку. Вкажіть суму за допомогою повзунка онлайн-калькулятора. Тепер виберіть термін у діапазоні від 5 до 30 днів. Справа буде відображатися, скільки потрібно буде повернути.

Вимоги до позичальника:

  • Українське громадянство, наявність паспорта та ІПН.
  • Вік понад 18 років. Законодавство України.
  • Наявність рахунку в одному з банків країни. Кошти будуть переведені на карту, прив’язану до нього.
  • Наявність доходу, що покриває суму кредиту.

Якщо за всіма пунктами порядок, взяти швидкий кредит для покупки планшета буде легко. Натисніть кнопку створення заявки. Після цього відкриється невелика онлайн-форма реєстрації для створення особистого кабінету. Введіть email, придумайте пароль, переходьте в інтерфейс сайту. Щоб взяти гроші на планшет, потрібно заповнити заявку на кредит.

У ній позичальник повідомляє свої паспортні дані, інформацію про громадянство, місце проживання, сімейний стан. При оформленні кредиту на планшет також потрібні відомості про роботу. Не хвилюйтеся, ця онлайн-форма зберігається тільки в нашій компанії, а всі дані з неї конфіденційні. Отримати кредит на придбання планшета можна студенту, безробітному, людині, яка працює без офіційного оформлення. Це не впливає на умови кредитування, терміни або суму. У всіх випадках вирішальним фактором є ваша здатність своєчасно виплатити отриману суму.

Наступний пункт – банківські дані. Адже ми виплачуємо онлайн-кредит на картку банку. Потрібно її прикріпити до акаунту, ввівши номер, термін дії, код з трьох символів. Далі підтвердьте введені дані. І чекайте обробки онлайн-анкети. Вся процедура не займе більше 15 хвилин. Тобто, ви зможете взяти в магазині планшет в день оформлення. Після схвалення кошти відразу надійдуть на карту, інформація про всі умови буде відображатися в особистому кабінеті.

Повернення коштів

Як повернути кредит, взятий вами на планшет? Наш онлайн-сервіс кредитування пропонує кілька способів погашення:

  • Якщо зарплата надходить вам на карту, то і віддавати можна прямо з неї, вибравши цю опцію в кабінеті.
  • Для тих, хто звик до онлайн-банкінгу або додатків Моно, Ощадбанк, Privat24, є хороші новини: всі ці рішення банків України теж підійдуть.
  • Використовуйте реквізити платежу на картку/рахунок і платіть через термінали.
  • Також повертати борг за кредитом на купівлю планшета, можна банківським переказом.

Враховуючи, що 100% дій проводиться онлайн, повертати отриману суму і відсотки ви зможете прямо з планшета, придбаного з нашою допомогою.