Кредит на паспорт

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Будь-яка людина може опинитися в ситуації, коли їй терміново знадобилося взяти гроші, а власних вільних коштів виявляється недостатньо. У подібних випадках на виручку приходить наш онлайн сервіс отримання невеликих кредитів. У нас ви можете оформити кредит на паспорт за кілька хвилин в режимі онлайн.

Кому це підійде

Спрощені програми кредитування створені для тих, кому терміново потрібна була певна грошова сума на досить короткий термін. Щоб взяти такий кредит, не доведеться готувати значний пакет документів. Щоб взяти кредит на паспорт достатньо оригіналу цивільного паспорта та реквізитів розрахункового рахунку для переказу на картку заповітної суми.

Кредит на паспорт часто оформляють клієнти, які не мають можливості підтвердити свою зайнятість і надати відомості про доходи. Якщо громадянин працевлаштований неофіційно, то мікрозайм у вигляді кредиту на паспорт в режимі онлайн стане практично єдиним інструментом для виправлення фінансового становища у важку хвилину. При роботі з нашим сервісом вам не будуть потрібні довідки 2-пдфо або довідки за формою банку. При проведенні кредитного аналізу наш сервіс не спирається на записи про працевлаштування.

При позитивному рішенні за заявкою на кредит на паспорт ви моментально отримуєте заповітну грошову суму на банківську картку, навіть в режимі онлайн. Тепер, щоб взяти гроші, більше не потрібно відчувати почуття незручності і сорому. Ваші родичі і знайомі ніколи не дізнаються про ваші фінансові труднощі, якщо ви побажаєте зберегти це в таємниці.

Як отримати кредит на паспорт

Ми видаємо кредит на паспорт онлайн після отримання заявки від користувача. Система автоматично аналізує платоспроможність клієнта і приймає рішення про можливість надання позики. Вся процедура оформлення кредиту на паспорт в режимі онлайн займає лічені хвилини. У 99% випадків користувачі отримують позитивне рішення і через кілька хвилин вже можуть бачити на своєму банківському рахунку бажану грошову суму.

Кредит готівкою за паспортом часто оформляють домогосподарки, студенти та пенсіонери. Ми позбавимо вас від головного болю, пов ‘язаного зі збором довідок і подачею заявки на кредит при особистому візиті в офіс компанії. Все, що вам буде потрібно для отримання заповітної суми, це смартфон з можливістю виходу в інтернет і іменна банківська карта. Тим не менш, ми рекомендуємо усвідомлено підійти до оформлення нового кредиту. Заздалегідь оцініть свої можливості щодо повернення позики, щоб надалі не опинитися в складній життєвій ситуації.

Що потрібно для оформлення позики

Ми надамо кредит на паспорт онлайн, не запитуючи додаткових документів і не ставлячи незручних питань. Щоб скористатися пропозицією, вам достатньо вказати бажану суму і термін повернення позики, а також заповнити просту анкету з інформацією про себе і свій дохід. Цього достатньо, щоб система могла проаналізувати заявку і прийняти остаточне рішення про можливість надання кредитних коштів.

За паспортом ви зможете взяти гроші в сумі достатній для вирішення побутових проблем. Ви самостійно визначаєте термін повернення кредиту, виходячи зі своїх фінансових можливостей, можна зробити це в зручному режимі онлайн. Ліміт за нашою програмою кредитування обмежений, але ви зможете скористатися ним повторно, як тільки поповните баланс і погасите попередній кредит.

Для своїх постійних клієнтів ми розробили привабливу систему лояльності. Щоразу, повертаючи борг, ви збільшуєте свій кредитний ліміт. Сервіс доступний в режимі онлайн з будь-якої точки планети. Ви можете бути впевнені: скористатися грошима за кредитом вийде в будь-який момент, як тільки в цьому виникне необхідність.