Кредит на відпочинок

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Відпустка – це час, коли найбільш продуманий бюджет часто виявляється недостатнім. Впоратися з фінансовою недостатністю, що стала на шляху до релаксу, допоможе наш сервіс. Досить ламати голову, де взяти гроші – заповнюйте онлайн форму і отримаєте кредит на відпочинок!

Швидкий кредит на відпустку

Вдалий відпочинок асоціюється з розвагами, купанням і ситними обідами. Нестача грошей моментально перетворює довгоочікувану відпустку на велике розчарування. Виправити ситуацію ви зможете завдяки сервісу Кешинського.

Витративши рівно 14 хвилин на реєстрацію та заповнення онлайн анкети, ви отримаєте кредит на банківську картку. Завдяки спеціальному калькулятору можна заздалегідь побачити суму, яку необхідно повернути. Беріть скільки потрібно, а приїхавши додому, погасіть борг через термінал або простим списанням з карти.

Чому це зручно

Зареєструвавшись на сайті і оформивши перший кредит на морі, ви зрозумієте, що у сервісу багато переваг:

  1. Швидкість оформлення кредиту

Гроші на карту будуть доставлені через 14 хвилин після відправлення (схвалення) заявки. Ви вирішите фінансові труднощі, поки бармен змішує коктейль або бариста готує каву.

  1. Терміни повернення

Мінімальний термін повернення – 5 днів. Вистачить, щоб зробити відпочинок дійсно хорошим. А якщо ні, то повернете гроші через місяць.

  1. Проведення грошових операцій через Інтернет

Забудьте про походи у відділення – потрібен доступ до інтернету і мобільний пристрій. Оформити кредит через телефон можна прямо на барі, поки готується другий коктейль або вариться капучіно.

  1. Мінімум документів

Отримати гроші може будь-який повнолітній громадянин України з ІПН і паспортом. Достатньо вписати в форму особисті дані і відправити її модераторам. Персональна інформація ніде не розголошується.

  1. Офіційне оформлення угоди

Оформляючи кредит онлайн на відпочинок, ви підписуєте договір, який захищає обидві сторони від можливих непорозумінь у майбутньому.

Як з’їздити на море без турбот

Купівля туристичної путівки – найпростіший спосіб з’їздити на курорт без метушні і проблем. Але буває, що приглянулася пропозиція коштує трохи більше, ніж вміщує ваш бюджет. Кредит на путівку допоможе заповнити нестачу грошових коштів, щоб взяти саме той тур, про який ви мріяли.

Використовуючи можливості нашого сервісу, ви зможете відправитися в довгоочікувану поїздку і провести відпочинок так, як хочеться – яскраво, нестримно і весело. Не варто відкладати подорож на цілий рік, якщо є шанс поповнити недостачу, не залишаючи офіс туристичної фірми. Кілька простих дій, пару хвилин очікування, і путівка у вас в кишені.

Що робити якщо не вистачає на квиток

Іноді відпочинок проходить настільки незабутньо, що не залишається грошей на зворотний квиток. Навіть у подорожі територією України така ситуація стає серйозною проблемою.

Кредит на квиток – це дієве рішення, яке допоможе повернутися додому. Враховуючи постійні зміни на ринку перевезень, така можливість стане справжнім ключем до порятунку.

Скористайтеся пропозицією Cashinsky, щоб в режимі онлайн отримати відсутню на дорогу суму. Витратьте 5 хвилин на знайомство з умовами кредитування, щоб переконатися в безпеці операції.

Умови кредитування

Умови отримання кредиту онлайн на свій першокласний відпочинок залежать від обраної суми та терміну повернення. Схвалення заявки отримує 92% користувачів, незалежно від соціального статусу та одержуваних доходів. Дізнатися точну інформацію про нараховані відсотки ви можете за допомогою кредитного калькулятора, з якого починається оформлення заявки.