Кредит на одяг

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

З чого почати розмову про мікрофінансову організацію, з відмінно налагодженою системою видачі кредитів на картку, в режимі онлайн, на всій території України? Напевно, з її назви. Знайомтеся, онлайн портал Кешинський. Тут можна взяти гроші на що завгодно. Наприклад, кредит на одяг. Тільки не кажіть, що одяг, це не суттєво, і брати кредит на картку, щоб купити собі пару речей, нерозумно.

Отримавши роботу мрії, що принесе непогані гроші, хіба не поспішите оновити гардероб, щоб постати перед новими колегами в стильному, елегантному одязі? А якщо не вистачає на шубу, яку сьогодні продають з нереальною знижкою? Та й не важливо, в принципі, що це за одяг, може і не шуба, а дизайнерський костюм-трійка. Річ ось-ось “відведуть”, прямо з-під носа!

Що робити? Позичати у родичів, друзів, не завжди зручно. Тут і стане в нагоді сервіс Кешинського, де за кілька хвилин, в режимі онлайн, можна оформити кредит на карту, і витратити ці гроші, згодом, хоч на одяг, хоч на щось інше.

Умови отримання позик у Кешинського

Щоб взяти гроші у Кешинського, вам не доведеться збирати якісь папери, і кудись з ними йти. Кредит оформляється онлайн на картку. Умов, як таких, немає.

Для отримання кредиту на купівлю одягу достатньо того, що ви є громадянином України, маєте діючий паспорт та ідентифікаційний код, вам не менше 18 і не більше 60 років. І не важливо, на одяг вам треба взяти кредит або ще навіщо. На Кешинського можна покластися в будь-яких обставинах.

Порядок оформлення кредиту на одяг

У процедурі оформлення кредиту в режимі онлайн, немає нічого складного. Алгоритм вкладається всього в 4 кроки:

  1. Ще раз, не важливо, кредит потрібен на одяг чи на щось інше. Переконайтеся, що ви онлайн. Заходьте на головну сторінку сайту Кешинського. На ній калькулятор розрахунку суми кредиту і повернення. Вибираєте, скільки грошей вам треба взяти на шопінг, визначаєтеся з термінами повернення. Справа вікно. У ньому відображається сума кредиту на картку для купівлі одягу, крайній термін погашення, і сума до повернення. Все влаштовує? Клікаєте кнопку “Оформити заявку”.
  2. Відкриється форма для створення особистого кабінету. Введіть дані, які запитуються системою. Підтверджуєте. Кредит на картку для купівлі обновок, вже майже в кишені. До речі, процедура реєстрації проводиться один раз, в наступні рази просто авторизуєтеся, і заходьте в онлайн сервіс, щоб взяти новий кредит або погасити наявний. Той, який брали на одяг, наприклад.
  3. Щоб взяти кредит на купівлю нового одягу, заповнюєте заявку в режимі онлайн. Підтверджуєте дані. Система перевірить їх, також, онлайн. Протягом, максимум 15 хвилин. На зазначений при реєстрації телефон або email прийде відповідь по заявці на отримання кредиту для покупки одягу.
  4. Далі, підтверджуєте дані платіжного інструменту: номер, а також, CW-код і термін дії. На карті тут же заблокується невелика сума – до 1 грн. Вносьте її в зазначене системою поле в особистому кабінеті. Вітаємо! Ви пройшли процедуру верифікації. До покупки одягу залишилося зовсім трохи.

Термін обробки підтвердженої заявки в режимі онлайн – 2-3 хвилин. Після чого на телефон прийде смс з повідомленням. Можете вважати, що взяти кредит на картку у вас вийшло. Підпишіть договір, і збирайтеся в магазин купувати одяг! Гроші надійдуть на карту протягом пари хвилин.

Повернути позику можна трьома способами: оплатити карткою будь-якого банку в особистому кабінеті, списати з прив’язаної до акаунту картки Приват 24, або банківським переказом через відділення будь-якого банку.

Кешинський про все подбав. Взяти в Україні кредит на картку, і піти, купити собі новий одяг, легко і просто! Приємного і вдалого шопінгу!