Кредит на ноутбук

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Оформити кредит на ноутбук в Україні

Сьогодні складно уявити роботу сучасної людини без ноутбука, особливо на віддаленій роботі. Однак не завжди і не у всіх є гроші, щоб купити відповідну модель. Також не завжди є можливість збирати гроші. Адже часто ноутбук потрібен терміново. Особливо, якщо від його наявності і працездатності залежить ваш дохід. Найпростіший вихід – взяти онлайн кредит на ноутбук і придбати його швидше.

Сучасний фрілансер легко відпрацює суму кредиту за короткий термін. Іноді терміновість покупки така, що гроші на карту потрібні негайно. Наприклад, якщо потрібно виконати термінове замовлення, є суворі дедлайни. Не менш актуально це для студентів, які пишуть на ноутбуці курсові або дипломні роботи.

Як кредитуватися на нашому сайті

Взяти кредит в МФО CASHINSKY легко. Для початку порахуйте, скільки грошей вам не вистачає для придбання ноутбука відповідної моделі. Враховуйте, що перший кредит на нашому сайті не може перевищувати 10 тисяч гривень. Виплачуються вони на карту, яку ви прикріпите і верифікуєте в особистому кабінеті. Термін кредиту може варіюватися від 5 до 30 днів. Перший варіант хороший для тих, кому взяти ноутбук потрібно дуже швидко, але кошти вони зможуть повернути скоро. Більш тривалий термін виплати кредиту передбачає зростання відсотка за користування. Однак ви зможете віддати отриману суму із зарплати.

Як проходить оформлення?

Варіантів два. Перший – якщо ви у нас вперше. Тоді, щоб взяти потрібну суму, знадобиться виконати кілька простих кроків. Перший – швидкий розрахунок позики через онлайн-калькулятор. Вкажіть суму до 10 тисяч і термін у діапазоні 5 – 30 днів. Якщо все влаштовує, заповніть анкету, створіть особистий кабінет, в якому ви зможете відстежувати час, платежі, здійснювати виплати онлайн. Оскільки сума кредиту надходить на картку будь-якого банку України, для отримання онлайн-позики потрібно прив’язати картку до акаунту і верифікувати її. Далі заявку розглядають, і вам на карту пересилають зазначену суму.

10 причин кредитування на купівлю ноутбука через нас

 1. Мінімальний термін оформлення. Ви отримуєте онлайн-кредит на карту за 14 хвилин. Це із заповненням і розглядом заявки.
 2. У нас узяти кредит може будь-який громадянин України старше 18 років.
 3. Ваша кредитна історія у минулому не перешкодить оформити кредит на ноутбук зараз. Ваша кредитна історія в минулому не завадить оформити кредит на ноутбук.
 4. Ваша кредитна історія в минулому не завадить оформити кредит на ноутбук зараз.
 5. Брали у нас гроші раніше? Зможете зараз взяти суму понад 10000 гривень.
 6. Проста схема оформлення і повернення. Віддавайте кредит одним з трьох зручних способів: онлайн через кабінет і прив’язану до нього картку, платежем з терміналу, банківським переказом, якщо інші варіанти незручні.
 7. Договір оформляється онлайн. Можна просто зайти на сайт з телефону, заповнити форму і дочекатися схвалення.
 8. Налаштуйте відповідні умови кредиту на купівлю ноутбука, використовуючи онлайн-калькулятор на сайті.
 9. Без прихованих платежів. Ви відразу бачите, скільки надійде на карту і яку суму повернете в зазначений термін.
 10. Видача кредиту жителям будь-якого населеного пункту.
 11. Виплата на карту проводиться моментально, відразу після схвалення.

Є безліч ситуацій, коли взяти ноутбук потрібно швидко. Наприклад, ви зазвичай працюєте зі стаціонарного комп’ютера і плануєте поїздку. З ноутбуком зможете працювати віддалено. Або вам потрібно купити більш потужну модель ноутбука, а кредит покриє відсутню суму. Можливо, вам зробили вигідну пропозицію купити відмінний ноутбук з хорошою знижкою, але трохи не вистачає. Якщо ви працюєте в основному онлайн, вибір очевидний. Можна взяти кредит, який покриє частину вартості ноутбука з кращими параметрами, ніж ви б купили за особисті кошти.