Кредит на кілька місяців

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Переважна більшість мікрофінансових організацій України пропонують системи мікрокредитування на незначний термін, позбавляючи можливості споживачів фінансових послуг отримати необхідну суму коштів на термін більше 30 днів. Звернення в банківську установу є вкрай небажаним вирішенням проблеми, оскільки позичальникам висувається безліч серйозних умов і потрібен великий пакет документів.

Мікрофінансова організація CASHINSKY пропонує своїм клієнтам можливість оформити кредит на кілька місяців, при цьому не висуває рівносильних вимог і виконання безлічі умов. Про комфортність обслуговування свідчить те, що у нас змогли взяти гроші в кредит на картку 92% громадян.

При цьому важливо згадати, що взяти позику на пару місяців можуть практично всі категорії жителів країни. Сюди відносяться учні у вищих навчальних закладах, безробітні, малозабезпечені люди, громадяни з будь-яким типом пенсій. Завдяки цьому кожна людина, яка відчуває гостру потребу у фінансових коштах, може сміливо розраховувати на оформлення кредиту, склавши заявку онлайн, на кілька місяців.

Умови надання кредиту, що виплачуються на картку на 60 днів

Мікрофінансова компанія CASHINSKY розробила найбільш привабливу для клієнтів систему умов кредитування, яка підходить практично кожному. Кредит на три місяці оформляється на умовах, представлених нижче:

  • процентна ставка встановлюється індивідуально, і може варіюватися в таких межах – від 0, 01% до 1, 9%;
  • максимально допустимий термін кредиту на картку, що оформляється онлайн може досягати 65 днів;
  • спосіб отримання грошей за кредитом – на картку будь-якого банку України.

Слід зазначити, що оформлення позики на термін місяць і більше розглядається індивідуально. При цьому рекомендується попередньо проконсультуватися з нашими фахівцями, щодо умов та оформлення і кредиту на місяць і більше.

Головні фактори, що свідчать про доцільність оформлення кредиту на місяць в МФО CASHINSKY

Ми ведемо свою комерційну діяльність виключно легально, і тому перебуваємо в правовому полі чинного законодавства України. Таким чином, ми можемо гарантувати кожному клієнту можливість взяти кредит онлайн грошима на кілька місяців безпечно, вигідно і швидко. Крім наявності відповідної ліцензії присутня маса й інших найважливіших переваг, які й зумовлюють рішення багатьох громадян звертатися саме до нас:

  • висока швидкість оформлення кредиту на місяць, при цьому потрібно всього паспорт громадянина та ідентифікаційний код – максимально спрощена форма роботи;
  • прийнятна процентна ставка – при оформленні позики, що передбачає складання заявки онлайн і перерахування грошей на картку, встановлюється фіксована процентна ставка, завдяки чому клієнт чітко знає, скільки потрібно повертати коштів;
  • функція дострокового погашення – унікальна можливість скоротити фінансові витрати, вирішивши оформити кредит на 3 місяці, оскільки виключається нарахування штрафних санкцій;
  • повна безпека фінансових транзакція і збереження конфіденційних даних – дуже важлива умова, що зумовлює виключення можливого витоку особистої інформації в процесі оформлення кредиту на місяць.

Наполегливо рекомендуємо проконсультуватися з нашими співробітниками щодо теми, як оформляється кредит на 60 днів, щоб на підставі отриманої інформації прийняти правильне рішення вибору надійної і вигідної мікрофінансової організації.