Кредит на мотоцикл

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Мотоцикл – мрія кожного чоловіка середніх років, проте взяти гроші з сімейного бюджету не завжди виходить. Незважаючи на це, мрії сильних – формують дійсність, тому сервіс Cashinsky знімає обмеження за сумою кредиту для постійних клієнтів для покупки мотоциклів та іншої техніки.

Умови кредитування в Cashinsky

Взяти в кредит мотоцикл в Україні можна при виконанні таких вимог:

  1. Досягти віку – 21 рік.
  2. Бути громадянином України, надати паспорт та ІПН.
  3. Ознайомитися зі ставкою та умовами. Максимальний термін – 30 днів, ставка – 0,001%.
  4. Мати доступ в інтернет для заповнення заявки на мото кредит.

Якщо всі вимоги дотримані, то відповідь на заявку на мотоцикл не змусить себе чекати. Середній час схвалення кредиту на картку для мотоцикла становить всього – 14 хвилин. За статистикою 92% тих, хто звернувся за кредитом – отримують позитивну відповідь на електронну пошту і в смс.

Як отримати кредит на мотоцикл у Cashinsky

Взяти кредит на мотоцикл у Cashinsky може будь-який повнолітній громадянин України. Збирати величезну папку паперів для отримання грошей на картку не потрібно. Звернутися може – фрілансер, студент, який тимчасово непрацює, молода мати і навіть пенсіонер. Мрії повинні збуватися, тому сервіс дає можливість отримувати фінансову підтримку у вигляді кредиту на картку за паспортом у будь-який час доби. Фахівці працюють цілодобово, щоб клієнти Cashinsky могли своєчасно використовувати можливості, які до них приходять.

Як отримати терміново гроші на картку онлайн:

  1. Для початку необхідно ознайомитися з умовами відправки кредиту на картку для мотоцикла. Зробити це можна також онлайн, досить відкрити сервіс і натиснути на кнопку вгорі “правила”.
  2. На вітальній сторінці гостей зустрічає зручний онлайн калькулятор, який допомагає швидко розрахувати кінцеву суму повернення. Вона не зміниться, це чесний сервіс, який відразу робить розрахунок за низькою ставкою в 0,001%.
  3. Далі залишається натиснути на копку “оформити заявку”, щоб приступити до заповнення онлайн форми на отримання грошей на картку на покупку мотоцикла.

Новенький мотоцикл може стояти під вікнами будинку вже наступного дня, оскільки система скорингу дозволяє не використовувати людину при перевірці всіх даних. Система самостійно перевіряє дані, далі висилає схвалення. Це допомагає захистити клієнтів від витоку особистих даних, тому угода між сервісом і клієнтом анонімна і безпечна.

Як заповнити онлайн заявку в Cashinsky

Сервіс зрозумілий на природному рівні, навіть пенсіонер зможе впоратися з онлайн заявкою протягом декількох хвилин і взяти потрібну суму на карту. Невелика інструкція для тих, хто тільки планує взяти гроші на новий мотоцикл і вперше користується онлайн сервісом:

  1. Щоб взяти гроші на карту для мотоцикла необхідно після розрахунку суми на калькуляторі натиснути кнопку “оформити заявку”.
  2. Далі клієнтів система автоматично перенаправляє на нову сторінку, де необхідно ввести електронну адресу і придумати пароль.
  3. Протягом декількох хвилин створюється особистий кабінет, який відкриває можливість – відправляти заявку на отримання грошей на карту в будь-який час доби, моніторити графік повернення суми, отримувати бонуси, вивчати додаткову інформацію і спілкуватися з фахівцями.

Після цього заповнюються дані профілю, вказується ІПН і дані паспорта. Відповідь на онлайн заявку висвічується також в ЛК, тому про схвалення кредиту на мотоцикл клієнти дізнаються практично відразу. Одна з переваг – заповнивши один раз анкету в сервісі Cashinsky, клієнт може в майбутньому відразу натискати кнопку “отримати кредит”, без повторного введення інформації про себе, це значно економить час.