Кредит на лікування

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Чим зручний сервіс мікрозаймів від Кешинського? Уявімо, терміново знадобився кредит на лікування, а за вікном ніч? Ситуація, загалом рядова. Життя, штука абсолютно непередбачувана, і хвороба не питає, коли їй приходити. Як бути в такій ситуації? Обдзвонювати родичів, друзів, втрачаючи, іноді, дорогоцінний час, або протягом 15-20 хвилин, взяти в режимі онлайн, позику на карту, і витратити її на лікування? Відповідь очевидна.

Тим більше, що взяти гроші у Кешинського, в тому числі кредит на курс лікування, може кожен громадянин України старше 18 і молодше 60 років, який має паспорт та ІПН. Як це зробити? Алгоритм простий.

Порядок оформлення кредиту на лікування

Головне – вам не доведеться збирати документи і куди-небудь з ними бігти, стрімголов. Організація Кешинського видає кредити на картку онлайн по всій території України. Таким же чином, можна взяти і кредит на лікування.

Порядок отримання позики на карту, в режимі онлайн, гранично спрощено:

  1. Заходьте на головну сторінку сервісу. Вгорі розташований онлайн калькулятор кредиту. Розрахуйте, скільки ви хочете взяти грошей на лікування. Вкажіть, крайній термін, в який ви зможете повернути кредит. Праворуч від калькулятора знаходиться невелике вікно. У ньому, в режимі онлайн, відобразиться сума вашого кредиту на картку, термін повернення і сума яку потрібно буде повернути. Все влаштовує? Коштів на лікування вистачить? Клікайте кнопку “Оформити заявку”.
  2. Акуратно і без помилок вносьте до відкритого поля запитані системою сервісу дані. Вони потрібні для створення особистого кабінету. Саме сюди ви будете заходити кожен раз, щоб взяти кредит. Сьогодні це буде кредит на лікування.
  3. Тепер переходимо до оформлення самої заявки. Потрібні на лікування гроші надійдуть на карту протягом декількох хвилин. Заповнюєте форму, підтверджуєте. Чекаєте 14-15 хвилин. Система в режимі онлайн перевірить коректність внесених вами даних. Якщо все вірно, на вказаний при реєстрації телефон або email прийде рішення за вашою заявкою. До отримання позики на лікування залишився буквально один крок.
  4. Кешинський перш, ніж видати кредит, потрібний вам на лікування, ще запросить підтвердження вашого платіжного інструменту: номер, термін дії, і обов’язково CW-код. Всі ці дані ви знайдете на своїй карті. Введіть їх у вказані поля. Переконайтеся, що ви онлайн. Підтверджуйте! На карті заблокується сума до 1 грн. Введіть її в зазначене системою поле в особистому кабінеті. Це процедура верифікації. Без неї ви не зможете взяти кредит на картку, не важливо, на лікування або на що-небудь ще. Організації, що займається видачею позик на карту в режимі онлайн, потрібно переконатися, що зазначені вами дані карти, коректні. Не відправляти ж потрібні вам гроші невідомо куди.

Якщо верифікація пройдена вдало, протягом 2-3 хвилин вам прийде смс-повідомлення, з інформацією про те, що ваш кредит на лікування схвалений. Вірніше, кредит, загалом. Кешинському не потрібні подробиці. Ви можете взяти гроші на що завгодно.

“Чи може сервіс відхилити мою заявку?”

Кешинський схвалює 98% заявок на кредит, оформлених у режимі онлайн. Що може перешкодити

отримати необхідні на лікування гроші? Відсутність інтернету, неправильно введені дані, не підтверджена карта, регулярні прострочення за кредитом. Більше нічого. Кешинський максимально лояльний до клієнтів, і в цьому його перевага.

Як повернути позику?

Алгоритм повернення позики у Кешинського так само простий, як і процедура оформлення. Повернути кошти, які ви брали на лікування, як і будь-який кредит, можна трьома способами.

На карту

В особистому кабінеті шукаєте опцію “Повернути позику”, слідуєте підказкам системи. Для цього достатньо, просто бути онлайн.

Банківським переказом

В особистому кабінеті зберігаються реквізити Кешинського. Скачайте їх, і йдіть в будь-який банк. Там, банківським переказом перерахуйте необхідну суму.

За допомогою Приват 24

Потрібна прив’язана до акаунту карта Приват 24. Заходьте в особистий кабінет, вибираєте опцію повернення позики через Приват 24. Дотримуєтеся вказівок системи.

Тепер ви знаєте, взяти необхідні кошти на лікування у Кешинського легко. Послуга доступна по всій території України. І все ж будьте здорові і беріть позики на щось приємне. На подорожі, шопінг, подарунки коханим людям.