Кредит на інтернет

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Оформити кредит на інтернет в 3 кроки

Почнемо із самого початку. Вам терміново потрібні гроші. Узяти у родичів, друзів немає можливості або бажання. Йдете до Кешинського. На головній сторінці калькулятор розрахунку кредиту через інтернет. Вибираєте потрібну суму, і термін повернення кредиту. Справа, є невелике вікно. У нім ви побачите вашу суму кредиту, дату до якої потрібно повернути гроші, і суму до повернення, з відсотками. До речі, в Кешинського, це всього лише 1,19% в день, і жодних зірваних платежів. У цьому головна перевага інтернет позик на карту. Тепер переконаєтеся, що ви онлайн, і клікайте кнопку «Оформити заявку».

Вперше заглянувшим на інтернет портал до Кешинського, відкриється сторінка з формою для створення особистого кабінету. Взяти гроші в кредит через інтернет можуть тільки зареєстровані в системі сервісу, користувачі. Заповнюєте поля. Перевіряєте внесені дані на помилки. Все правильно? Переконайтеся, що ви онлайн, підтверджуйте дані. Ось тепер можна зайнятися складанням заявки, щоб взяти кредит.

Кредит у Кешинського відразу на карту, покроково:

  1. Заповнюєте онлайн форму на отримання позики на карту. Відправляєте. Для обробки та перевірки введених даних через інтернет, системі потрібно не більше 15 хвилин. Так! Саме стільки. Кредит на карту через інтернет у Кешинського оформляється швидко, і це одна із значущих переваг сервісу. Якщо все вірно, на вказаний телефон або email прийде повідомлення з позитивним рішенням. Ви можете взяти кредит.
  2. Перед зарахуванням грошей на карту по заявці, оформленій на інтернет сайті Кешинського, треба підтвердити коректність введених даних платіжного інструменту. На карті вказаний номер, термін дії і cw-код. Вводимо їх в запропоновану системою сайту, форму. Протягом пари хвилин на карті заблокується невелика, до 1 грн., сума. Введіть її в особистому кабінеті у відповідне поле. Переконаєтеся, що інтернет працює справно. Підтвердите. Все! Ви пройшли процедуру верифікації для здобуття кредиту на карту через інтернет.
  3. Дочекайтесь смс-повідомлення, підпишіть договір на здобуття кредиту. Через 2-3 хвилини, ви зможете узяти гроші.

Причини, з яких сервіс може відхилити заявку

Дехто дивується, що вони, будучи громадянами України, не змогли взяти онлайн кредит. Варто сказати, що на інтернет сайті Кешинського 98% заявок схвалюються. Відмова може послідувати, тільки якщо невірно вказані дані, не вдалося пройти онлайн процедуру верифікації, в якийсь момент стався збій інтернет з’єднання, за вами числяться регулярні прострочення, у вас немає паспорта України або ідентифікаційного коду. В інших випадках, ви завжди зможете взяти кредит в онлайн у Кешинського.

Як повернути позику?

Повернути кредит, оформлений у Кешинського можна кількома способами. Всі вони прості, при цьому надійні.

Погасити кошти на карті

Переконайтеся, що ви онлайн. Заходьте в особистий кабінет, клікаєте кнопку “Повернути кредит”. Введіть запитані системою дані. Всі! Погасити позику також легко, як і взяти.

Банківським переказом

У цьому випадку, інтернет потрібен, тільки щоб просто зайти на сайт. Знаходите в особистому кабінеті реквізити Кешинського, скачуєте. Вирушаєте до найближчого відділення будь-якого банку. Погашаєте позику.

Для власників, прив’язаних до онлайн акаунту карт Приват 24

Перевіряєте коректність роботи інтернету, заходьте в особистий кабінет, знаходите опцію погашення позики через Приват 24. Дотримуєтеся вказівок системи.

Переконалися, як все просто? Потрібно “перехопити” до зарплати якусь суму? Просто будьте онлайн. Решту зробить Кешинський.