Кредит на холодильник

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Миттєвий кредит на холодильник

Скористатися кредитом пропонує практично кожен великий магазин побутової техніки. Здавалося б це зручно. Але, навряд чи ви завжди берете з собою паспорт, і вже тим більше у вас напевно при собі немає довідки про доходи. І навіть якщо ви підготувалися, не факт, що банк видасть кредит на холодильник, особливо, якщо у вас не дуже хороша кредитна історія. Що робити? Оформити онлайн-кредит, отримати гроші на картку, і купити холодильник.

МФО або банк: де краще узяти кредит?

Для цього достатньо подати онлайн-заявку. Це можна зробити з будь-якого мобільного пристрою, підключеного до мережі Інтернет. А зручно це ось чому. Припустимо, вам не вистачає пари тисяч, зарплата не скоро, а холодильник потрібен зараз. Щоб взяти кредит у банку, необхідно підтвердити дохід, а ви заробляєте неофіційно, або зараз немає можливості витрачати час на поїздки в бухгалтерію. Ви можете взяти гроші в банку, але вам їх не дадуть на тиждень або місяць.

Банкірам важливо, щоб позичальники переплачували якомога більше. Тому гроші видають на півроку, а то й на рік. При цьому потрібно заплатити комісію і страховку на холодильник, ніби це автомобіль або квартира. Більш того, холодильник, поки ви не повернете кредит, буде власністю банку. Точніше, холодильник стає забезпеченням кредиту, заставним майном. Якщо брати кредит у мікрофінансовій організації, таких проблем немає. Холодильник ваш, гроші видаються миттєво, онлайн-кредит схвалюється в 92% випадків, навіть якщо ви звертаєтеся вперше.

Врахуйте, що банківські службовці можуть відмовити. Причини ніхто не пояснить. Найчастіше це недостатньо хороша кредитна історія. Якщо є непогашений кредит, про чергову позику можна забути. Відсутність офіційного працевлаштування теж є приводом для відмови в кредиті. Але ви купите холодильник вже сьогодні, якщо звернетеся до «Кешинському».

МФО байдужий на кредитну історію, рівень доходу і місце роботи. Головне — довіра до позичальника. Ви без зусиль отримаєте до 10 000 гривень в кредит на карту, і купите холодильник.

Як швидко узяти кредит на новий холодильник?

Узяти кредит на покупку холодильника може будь-який житель України. Єдина обов’язкова вимога до позичальника — повноліття. Якщо ви громадянин України, переходите по засланню cashinsky.ua. Все, що потрібно зробити, це:

  1. Зареєструвати особистий кабінет.
  2. Подати онлайн-заявку на кредит.
  3. Діждатися вступу грошей на карту.
  4. Заплатити продавцю холодильника.

На всю процедуру піде не більше 10-15 хвилин. Засоби поступлять карту, емітовану будь-яким банком України. Можна узяти, і заплатити за холодильник готівкою, а можна розрахуватися безготівковим розрахунком. При цьому жодних прихованих комісій, страховок і інших супутніх витрат.

Холодильник у кредит: скільки потрібно переплатити?

Тут все залежить від двох факторів. Перший – чи є ви постійним позичальником МФО “Кешинський”, другий – сума кредиту. На сайті є кредитний калькулятор. Встановіть один повзунок на позначці, що відповідає вашим потребам, а за допомогою другого вкажіть запланований термін повернення кредиту. Вам навіть не доведеться пояснювати, що кошти потрібні на придбання холодильника. Просто на екрані з’явиться сума позики, а також розмір виплати при закритті онлайн-кредиту.

Зручне погашення

Ви узяли кредит, купили холодильник, і більше від вас нічого не потрібне. У особистому кабінеті ви зможете відстежувати дату повернення. Система нагадає вам про її наближення, щоб не утворилося прострочення. Там же, в особистому кабінеті ви зможете подати заявку на погашення позики, і тут же узяти ще один онлайн-кредит, але вже не на холодильник, а на іншу побутову техніку. Причому вже з другого разу ви маєте право претендувати на пільгову ставку, і брати гроші в борг, коли це буде необхідно.

Чим привабливий сервіс Кешинського, так це простотою і легкістю здобуття кредиту, який можна витратити на що завгодно. Потрібний кредит на інтернет? Будь ласка! Кешинський не стане навіть запитувати, для чого вам терміново знадобилися гроші. Це ваша особиста справа.

Завдання Кешинського організувати на вищому рівні процес взаємодії з клієнтами. Розробити оптимальну систему кредиту онлайн, таким чином, щоб послугою зміг скористатися будь-який громадянин України старше 18 і молодше 60 років з паспортом та ідентифікаційним кодом. Як і належить за законодавством. Адже це йому вдалося! Судіть самі.