Кредит на гроші

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Як взяти невелику суму грошей у кредит до зарплати, у разі необхідності термінової покупки або інших життєвих обставин? Для цього вам достатньо зайти до нас на сайт, прочитати правила та умови, вибрати суму до 10 тисяч гривень і відправити заявку. Оскільки ви вже на сайті, дій до моменту отримання необхідної суми залишилося ще менше!

Є кілька простих вимог, щоб взяти кредит на гроші через онлайн-сервіс CASHINSKY:

  • За законодавством України оформити кредит може тільки повнолітній. Якщо вам немає 18 років, оформити договір можна на батька, опікуна або іншу довірену особу, яка представляє ваші інтереси.
  • Необхідний цивільний паспорт та ідентифікаційний код.
  • Ви можете взяти гроші в кредит на термін не більше 30 днів.

Схема дій проста. Для початку визначтеся, скільки вам потрібно для розв’язання проблеми та на скільки днів. Далі вкажіть ці дані в нашому онлайн-калькуляторі. Справа в реальному часі показуватися вся основна інформація — скільки грошей надійде на картку, яку суму ви повертаєте з урахуванням відсотка за користування кредитом, а також дата повернення. Натисни кнопку оформлення заявки, щоб створити особистий кабінет на сайті. Вкажіть електронну пошту, придумайте складний пароль з букв латиниці та цифр. Погодьтеся з правилами.

Заповніть онлайн-форму. У ній ви вказуєте ПІБ, дату і місце народження, стать, серію і номер паспорта, місце і дату його видачі, громадянство, два контактних номери (свій і довіреної особи). Також при оформленні кредиту можна вказати промокод. Обов’язково вказуєте, проживаєте ви в Україні або за її межами.

Наступні пункти – дані про сім’ю, роботу/джерела доходу. Оскільки кошти надходять на картку, її ви додаєте в систему.

Для отримання грошей ви проходите верифікацію банківської картки. Ваші дані надійно зберігаються, і ніде, крім процедури оформлення кредиту не використовуються. Адміністрація МФО гарантує нерозголошення цієї інформації. Фінальний етап – підтвердження.

Чим хороший наш сервіс?

В Україні є чимало організацій, що пропонують клієнтам взяти онлайн-кредит з виплатою грошей на картку VISA або MasterCard. Однак клієнтам часто відмовляють за відсутності офіційного працевлаштування, поганої кредитної історії. Не скрізь кредит можна взяти на невеликий термін. Нарешті, часто встановлюють занадто високу процентну ставку. Людям не вистачає грошей, щоб повернути кредит вчасно. Ми створили систему онлайн-кредитування без прихованих платежів, нав’язуваних послуг. Просту, зрозумілу, доступну 100% повнолітніх громадян нашої країни.

Плюсів оформлення кредиту у нас багато:

  • Вся процедура оформлення кредит проводиться онлайн. Потрібен ПК, ноутбук або ваш гаджет для доступу.
  • Вам не потрібно їхати в офіс, щоб забрати гроші. Відразу після схвалення заявки їх перерахують на карту, зазначену вами при заповненні анкети.
  • Середній час — 14 хвилин (від заповнення анкети до видачі грошей клієнтові).
  • Нас не цікавить мета, на яку ви берете гроші.
  • Отримати кредит на карту можна навіть на п’ять днів. Менше термін — менше грошей заплатите за використання кредитних засобів.
  • Ми допомагаємо студентам, видаємо гроші тимчасово безробітним.

Погасити кредит так само легко, як взяти. Виплачуйте його онлайн через інтерфейс особистого кабінету, в терміналах по всій Україні або банківським переказом. Ми дбаємо про зручність наших клієнтів.

Ви брали у нас кредит раніше? Означає наступного разу узяти гроші буде в 2 рази простіше. По-перше, вам не потрібно буде реєструвати аккаунт. По-друге, на новий кредит поширюється приємна знижка. Нарешті, для тих, хто бере у нас гроші і своєчасно повертає, зростає мінімальна сума. Наш бізнес будується на довірі.

У нас реально взяти швидкий кредит на картку в онлайн-режимі, отримавши гроші менш, ніж за 15 хвилин. Сотні українських громадян користуються нашими послугами. Ви легко знайдете відгуки від людей, які оформляли кредит на сайті Cashinsky.ua. Заповнюйте заявку і отримуйте гроші онлайн на будь-які потреби прямо зараз!