Кредит на годинник

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Хочете купити годинник у кредит, але недостатньо грошей? Оформіть їх в МФО Кешинського! Зробити це можна за кілька хвилин, без довідок про заробітну плату і непотрібних документів. Від вас буде потрібно тільки паспорт і пристрій з виходом в Інтернет – відразу після оформлення заявки гроші надійдуть на карту, прив’язану в ЛК. Детальніше про способи оформлення та переваги – далі.

Як отримати кредит на годинник?

Сучасне оформлення онлайн-кредитування здійснюється в кілька етапів – від формування заявки до зарахування грошей на картку. Воно являє собою досить простий процес, доступний до проведення з ПК, смартфона або планшета. Все, що потрібно – дотримуватися аспектів, викладених далі.

  • Підготовка документів. Щоб отримати кредит, потрібно буде приготувати паспорт та ІПН. Це 2 основних і єдиних документа, які необхідно надати МФО, більше нічого не потрібно.
  • Проведення реєстрації в Особистому Кабінеті. Потрібна тільки адреса електронної пошти, телефонний номер та особисті документи з дебетовою картою. У деяких випадках можна використовувати онлайн-карти (електронні), але важливо переконатися, що на них можна проводити зарахування і вони не мають обмежень.
  • Закріплення банківської карти. Для завершення реєстрації достатньо підтвердити карту в ЛК, попередньо пройшовши авторизацію в банківському додатку і прогрузивши всі дані.
  • Подача заявки. Відразу після завершення попередньої реєстрації ви можете розмістити заявку на сайті, скориставшись формою для зворотного зв’язку і калькулятором для розрахунку кредиту.

Переваги оформлення онлайн-кредиту на годинник

Безпосередньо перед оформленням кредиту ми рекомендуємо ознайомитися з основними перевагами, що виділяються нашими постійними позичальниками. Так ви можете отримати максимальну вигоду і визначити для себе всі плюси мікрокредитування в МФО Кешинського.

  • Мінімальний пакет документів. Ми не вимагаємо підтвердження офіційного доходу, тому у нас ви можете отримати позику навіть за відсутності білої зарплати. Для підтвердження заявки сервіс використовує внутрішні алгоритми, здатні розрахувати всі ризики – ви не підведете нас, а ми надамо потрібну суму всього за кілька хвилин.
  • Оптимальний термін. Взяти кредит до зарплати або отримати фінансову підтримку до отримання авансу ще доступніше. Тепер ви можете оформити мікрокредитування за допомогою сервісу Кешинського на 30 днів. Це максимальний термін, який може бути продовжений тільки в одному випадку – при повторному переоформленні (ви отримуєте кредит, повертаєте його через 30 днів і оформляєте заявку на новий, також на 30 дн.).
  • Простота використання. Вам не потрібно буде інтегрувати кілька варіантів виплати, під’їжджати в офіс або отримувати гроші на банківські рахунки – сума буде перерахована відразу на карту. Скористатися нею ви можете відразу і вам не потрібно нічого чекати – достатньо отримати схвалення.
  • Мінімальний відсоток відмови. Ми прагнемо схвалити заявки кожному, хто звертається до нас. Виняток можуть становити лише заявки від неповнолітніх, сумнівних осіб і неправильно заповнені документи – заявку слід заповнювати відповідно до паспортних даних.

Оформити кредит на годинник в Україні

Отримати мікрокредитування на годинник онлайн, з перекладом на карту – просто. Потрібно тільки скористатися інтегрованою формою для підрахунку платежу і провести попередню реєстрацію в ЛК сайту. Найближчим часом фахівці розглянуть ваше звернення, узгодять особливості надання фінансових послуг, а також проконсультують з усіх виниклих питань.