Кредит на 8000 грн

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Отримайте кредит на 8000 грн миттєво

У кожного в житті іноді настає момент, коли гроші потрібні невідкладно. Причин на це може бути чимало. Зламалася мікрохвильовка чи холодильник? Зазвичай такі поломки бувають дуже недоречні – як на зло, вільних грошей під рукою не виявляється. Вирішили відправитися у відпустку, але трохи не розрахували фінанси? Таке теж трапляється. Але найчастіше причина нестачі грошей набагато прозаїчніша. Через неправильний розподіл фінансів або незапланованих витрат, щоб дожити до чергової зарплати, доводиться шукати додаткові джерела грошей.

Вибір у цьому випадку невеликий. Можна відправитися до друзів і знайомих, щоб взяти необхідну суму у них, але не завжди це зручно. Та й не у кожного знайдеться достатня кількість грошей! Є й інший спосіб впоратися з проблемою – наприклад, якщо для розв’язання проблем вистачить і 8000 грн, можна звернутися в мікрофінансову організацію.

Спеціалізація мікрокредитних компаній – надання невеликих грошових сум населенню в кредит. 8000 грн – оптимальний обсяг коштів, щоб звернутися сюди і вирішити виниклі складнощі. Одна з таких компаній – онлайн-сервіс Cashinsky.

Умови позик у Cashinsky

Cashinsky готовий надати в кредит суму розміром 8000 грн і навіть більше прямо на картку! Максимальний розмір кредиту тут становить 10000 грн. Взяти гроші в борг можна на термін від 5 до 30 днів – цього часу точно вистачить, щоб розібратися з проблемами і погасити заборгованість.

Онлайн-сервіс Cashinsky намагається робити все, щоб клієнти могли не тільки взяти в кредит 8000 грн і навіть більше, але і ясно собі уявляти наслідки цього рішення. Опинившись на сайті компанії, в правій частині екрану Ви побачите, скільки грошей у загальному підсумку потрібно буде повернути при встановленій Вами сумі кредиту і терміні користування грошима.

Cashinsky відомий також тим, що це онлайн-сервіс, а значить, при зверненні сюди Ви зможете отримати необхідні 8000 грн прямо на карту. У підсумку, Вам навіть нікуди не доведеться ходити, щоб отримати кредит!

Процедура оформлення кредиту онлайн

Взяти 8000 грн на карту в Cashinsky легко! Вся процедура проходить онлайн і складається з трьох етапів.

  1. Розрахуйте кредит, користуючись онлайн-калькулятором і дізнайтеся, скільки грошей доведеться віддати при оформленні 8000 грн в борг.
  2. Відправте заявку за кредитом в онлайн-режимі через особистий кабінет. Отримати кредит на картку можна 24 години на добу.
  3. Вже через пару хвилин Ви отримаєте заповітні 8000 грн прямо на карту.

Взявши необхідний кредит на картку, Ви можете користуватися грошима на свій розсуд. Але не забувайте – повернути 8000 грн разом з комісією потрібно в строго встановлений термін. До речі, погасити кредит теж можна онлайн (в особистому кабінеті), а можна зробити це через платіжний термінал або банківським переказом.

Переваги оформлення кредиту в Cashinsky онлайн

Якщо Ви ще не переконалися, що взяти в кредит 8000 грн в Cashinsky – правильне рішення, оцініть всі переваги компанії.

  • Мінімум документів. Для оформлення кредиту та отримання грошей на картку буде потрібно тільки паспорт та ІПН. Звичайно, оскільки 8000 грн Ви плануєте взяти на карту, також потрібен буде і її номер.
  • Знижки для постійних клієнтів. Чим частіше у Вас виникає необхідність взяти кредит, тим вигіднішими будуть умови оформлення угоди – комісія буде все менше і менше з кожним разом.
  • Збільшення суми кредиту. Не вистачає 8000 грн? Всупереч тому, що максимальна сума кредитування обмежена 10000 грн, Ви можете отримати і більше грошей на картку, якщо оформляєте позики онлайн в Cashinsky регулярно.

Cashinsky – справжній порятунок у складній фінансовій ситуації. Він не буде вдаватися у проблеми (як це часто роблять банки), а просто видасть Вам потрібну суму на термін, який Ви вибираєте самі.