Кредит на 1000 грн

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Взяти 1000 гривень у кредит у банківській установі не завжди зручно, при цьому в більшості випадків у видачі такої суми відмовлять. У такій ситуації, коли терміново потрібно взяти гроші в борг, найбільш зручний і вигідний спосіб отримати необхідні кошти – сервіс CASHINSKY. Компанія пропонує своїм клієнтам найбільш прийнятні умови для оформлення кредиту онлайн на суму 1000 грн., які зараховуються на картку протягом всього 15 хвилин.

Взяти кредит на 1000 грн онлайн на картку: умови оформлення

Серед великої кількості мікрофінансових організацій сервіс CASHINSKY пропонує своїм клієнтам одні з кращих умов для оформлення кредиту на 1000 грн, заявку на отримання якого можна відправити в режимі онлайн. У нас можна взяти гроші в борг на наступних умовах:

 • процентна ставка за кредитом на 1000 гривень — від 0, 01% до 1, 9%;
 • спосіб зарахування коштів — на картку зазначеного банку;
 • оформлення кредиту — від 5 днів до 1 місяця;
 • час розгляду заявки — не більше 15 хвилин.

Всі необхідні заходи, пов’язані з оформленням кредиту в 1000 грн, проводяться без додаткових комісій, тому нема потреби переплачувати гроші. Крім цього, у нас немає ніяких прихованих комісій і платежів, бо ми працюємо чесно і легально.

Які документи потрібні для того, щоб взяти онлайн гроші в борг

Ми максимально спростили систему оформлення договору кредитування на 1000 гривень, завдяки чому клієнти обслуговуються на комфортних умовах. Для подачі заявки необхідно відповідати таким вимогам, як:

 • досягнення повноліття (18 років);
 • наявність паспорта громадянина та ідентифікаційний код – мінімум документів;
 • наявність підтвердженої банківської картки – її підтвердити можна в особистому кабінеті (реєстрація проходить протягом декількох хвилин).

Таким чином, щоб взяти 1000 грн в борг, потрібно всього лише кілька документів: паспорт та ідентифікаційний код (жодних довідок про доходи та документів на право власності будь-якого майна не потрібно).

Чому популярність сервіс CASHINSKY стрімко зростає

Попри те, що наша мікрофінансова організація є порівняно молодим гравцем на ринку фінансових послуг, ми змогли організувати свою роботу так, щоб кожен клієнт з максимально можливим комфортом, швидкістю і вигодою зміг скористатися можливістю взяти кредит онлайн 1000 грн. Нижче представлені найбільш важливі переваги нашої компанії:

 • легальність роботи — підтвердженням надійності та чесності надаваних послуг є наявність ліцензії, виданої державним регулятором;
 • наявність функції дострокового погашення — кредит на 1000 грн передбачає можливість виплати взятих коштів без будь-яких штрафних санкцій та нарахувань;
 • швидкий процес оформлення договору кредиту та оперативне зарахування грошей — після онлайн оформлення кредиту гроші зараховуються на картку протягом 15 хвилин;
 • надання відстрочки — ми дбаємо про зручність своїх клієнтів і входимо в положення кожного, тому при виниклих непередбачених обставинах з погашенням заборгованості даємо відстрочку;
 • абсолютна безпека і надійність роботи — всі отримані нами особистої інформації суворо захищається і не розголошується третім особам (передача даних здійснюється по зашифрованих каналах, тому конфіденційна інформація захищена від витоку).

Вирішивши звернутися до нас, щоб взяти 1000 гривень у кредит, клієнти отримують можливість швидко вирішити свої тимчасові фінансові труднощі, при цьому на одних з найвигідніших і комфортних умов в Україні.