Кредит безробітним

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Фінансові труднощі виникають раптово, родичі та друзі часто допомогти не можуть, а банки відмовляють у кредиті офіційно не працевлаштованим громадянам. У цій ситуації є зручний вихід, взяти кредит онлайн, безробітним на картку без додаткових умов гроші перераховує фінансовий сервіс Cashinsky.

Розрахуй свій кредит

Сервіс надає можливість в один клік взяти позику, гроші відразу приходять на кредитну картку. Онлайн-кредит безробітним розраховується на електронному калькуляторі, який представлений на сайті. Введіть в його поле суму, яку потрібно взяти на карту, і відповідний термін, калькулятор моментально видасть суму переплати за кредитом. Якщо все влаштовує, час переходити до знайомства з умовами виплат кредиту онлайн безробітним на картку та оформлення заявки.

Умови видачі кредиту безробітному на картку

Швидкий кредит безробітний отримує на картку незалежно від віку. Максимальна сума, яку можна взяти: 10 тис. гривень. Ми співпрацюємо з молодими безробітними людьми, які досягли повноліття, і громадянами України пенсійного віку. Для отримання кредиту на картку їм потрібно надати тільки паспорт та ІПН, інші документи не будуть потрібні.

Для всіх клієнтів передбачений індивідуальний підхід, постійним сумлінним позичальникам пропонуємо великі знижки та бонуси по кредиту. Безробітним, які вирішили взяти позику онлайн на карту повторно, пропонуються особливі умови. Для сумлінних позичальників низькі процентні ставки та більш великі суми позик. Звертайтеся до наших консультантів за індивідуальними пропозиціями!

Як взяти кредит безробітному і як повернути?

Після розрахунку кредиту на калькуляторі можна відправляти заявку на сайт. Безробітному схвалюють заявку протягом 5 хвилин, підтверджуючи рішення по смс або пошті, грошові кошти перераховують відразу на картку. Єдиною умовою отримання позики онлайн для безробітних на карту є створення особистого кабінету. Для його формування придумують пароль і логін, і користувач відразу переходить в онлайн-простір Cashinsky.

Фінансова проблема вирішена, позику отримано. Тепер залишилося тільки вчасно виплачувати борг. Як це зробити? Способів багато:

  • з особистого кабінету безробітного переводять необхідну суму онлайн на рахунок Cashinsky, операція займає пару хвилин, вона доступна не тільки зі стаціонарного комп’ютера, але і зі смартфона;
  • переказ роблять через платіжні термінали iBox, EasyPay або ПриватБанку. За перерахування призначається комісія;
  • для безробітних підійде і переказ через оператора будь-якого банку, для цього приходять у відділення, надають оператору реквізити, щоб відправити платіж в Cashinsky.

Онлайн кредит безробітним у надійному сервісі зручний з усіх боків: тут швидко і безпечно можна взяти кредит на картку, а потім віддати гроші будь-якими можливими способами.

Чому безробітні України беруть кредит в Cashinsky?

Електронний банк, що видає гроші безробітним на картку без довідок і умов, користується популярністю у громадян України, і цьому багато причин:

  • кредит оформляється всього за 14 хвилин в режим онлайн, жоден банк не може похвалитися такою швидкістю видачі позики;
  • зверніть увагу на інтерфейс сайту, він не тільки зручний, а й оформлений у незвичайному стилі. Тут легко орієнтуватися, всі електронні кнопки знаходяться під рукою;
  • онлайн-сервіс для безробітних працює в автоматичному режимі, кредит доступний у будь-який час доби;
  • відсутні приховані комісії та незрозумілі умови по кредиту, прописані дрібним шрифтом, кредитні пропозиції детально описані на сайті.

Безробітні мають можливість негайно взяти кредит, пройшовши верифікацію кредитної картки. Для цього з неї знімуть і відразу ж повернуть незначну суму.

Взяти гроші у надійного фінансового партнера: відмінне рішення. Заходьте на сайт, вибирайте суму і термін кредитування, отримуйте кошти без зволікань!