Кредит без перевірок

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Отримати кредит онлайн без дзвінків і перевірок

У кожної людини може виникнути ситуація, коли терміново необхідні гроші на вирішення тих чи інших питань. Сучасний сервіс пропонує отримати кредит онлайн на картку без перевірок кредитної історії, без дзвінків і без відмови. Зручний сервіс, який доступний всім повнолітнім громадянам України з карткою будь-якого з банків. Онлайн кредит без дзвінків і перевірок видається на суму від 800 грн до 10 000 грн, взяти його можна на період від 5 днів до 30 днів, з можливістю пролонгації.

У чому переваги сервісу

 • отримати онлайн кредит можна за кілька хвилин;
 • немає перевірок кредитної історії;
 • не потрібні довідки;
 • взяти кредит можна з 18 років без відмови;
 • гроші переводяться на карту будь-якого з банків;
 • зручний особистий кабінет користувача, з відбиття всієї необхідної інформації, яка оновлюється в режимі реального часу;
 • безліч варіантів погашення;
 • перший кредит можна отримати без відсотків.

Можливістю взято кредит швидко і без перевірок вже скористалися сотні тисяч громадян України. На профільних сайтах, форумах і в соціальних мережах можна прочитати безліч позитивних відгуків, залишених реальними клієнтами.

Як скористатися послугою

Покрокова інструкція як отримати кредит онлайн без перевірок кредитної історії, довідок про доходи, без дзвінків операторів:

 1. Натиснути кнопку реєстрації у верхньому правому куті;
 2. Підтвердити номер телефону;
 3. Вказати, на картку якого банку плануєте взяти кредит, її номер і CVV2 код;
 4. Пройти процедуру верифікації;
 5. Подати заявку на кредит, вказавши необхідну суму та строки;
 6. Отримати гроші на карту.

Сервіс повністю автоматизований. Система використовує спеціальний алгоритм, за яким проводиться перевірка інформації, приймається рішення про видачу кредиту, відправляється оповіщення з рішенням електронною поштою та (або) в СМС повідомленні.

Щоб взяти кредит на картку без перевірок кредитної історії та без дзвінків оператора, потрібно заповнювати профіль гранично уважно, вказати дані правдиво і перевірити на наявність помилок, завантажити фото паспорта. Якщо всі дані вказані коректно, перевірка пройде автоматом.

Взяти онлайн кредит можна протягом 15 хвилин, а для постійних користувачів запитувана сума перераховується миттєво. Клієнти, які своєчасно вносять платежі, отримують можливість взяти новий кредит без перевірок і за зниженою процентною ставкою.

Відразу після оформлення позики гроші будуть перераховані на зазначену картку без додаткових перевірок, а вся необхідна інформація з’явиться в особистому кабінеті користувача. Буде опублікована поточна сума заборгованості та графік виплат за кредитом. Вносити платежі можна через мережу терміналів Приват банку, iBox, Easypay і ряду інших, електронні платіжні системи, готівкою через касу банків. Відразу після проведення транзакції інформація по ній з’являється в особистому кабінеті в режимі реального часу.

Підсумки

Оформити кредит без перевірок, довідок і дзвінків, сьогодні може будь-який громадянин України, у віці від 18 років, з що діє паспортом і активною карткою будь-якого з вітчизняних банків. Зручний сервіс має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, яким зручно користуватися з комп’ютерів і смартфонів. Приєднуйтесь до числа клієнтів, оцініть переваги та переваги, взявши кредит на пільгових умовах без перевірок, за ставкою 0%.