Кредит без відсотків

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Кредит без відсотків — це унікальна можливість взяти грошову позику в Україні, яка оформляється онлайн протягом 15 хвилин. Звернення до мікрофінансової організації є найбільш доцільною альтернативою банкам. Компанія CASHINSKY пропонує своїм новим клієнтам пропозицію, від якої неможливо відмовитися — перший кредит онлайн на картку без відсотків.

На яких умовах можна взяти кредит онлайн без відсотків в Україні

Крім того, що можна взяти кредит на картку, що оформляється онлайн, без відсотків, пропонуються й інші привабливі умови, завдяки яким кожен клієнт з максимально можливим комфортом отримує потрібну суму коштів. Ми видаємо грошову позику на таких умовах:

  • відсутність відсотків — кредит оформляється під 0, 01%;
  • максимально можлива сума першого кредиту — до 3 000 грн (з другого оформлення — до 10 000 грн);
  • терміни кредитування варіюються в діапазоні від 5 до 30 днів — кожен клієнт може самостійно встановити цей параметр під час оформлення заявки;
  • видача грошового кредиту, оформленого онлайн, здійснюється протягом 15 хвилин — можливість швидко і просто отримати гроші для розв’язання своїх проблем.

При цьому гроші нараховуються на карту, що виключає необхідність особистого відвідування відділення нашого відділення, а тому ви економите час і сили. Для початку процедури заповнення заявки потрібно переконатися у відповідності кільком критеріям: клієнт повинен бути повнолітнім, мати ідентифікаційний код та особисту банківську картку, яку необхідно підтвердити в особистому кабінеті.

Як здійснюється процес оформлення кредиту без відсотків на картку

Кредити онлайн без відсотків видаються громадянам України віком від 18 до 60 років. Нижче описано кроки та дії, після проходження яких можна отримати кредит на картку без відсотків.

  • Розрахувати позику, використовуючи спеціальний калькулятор, за допомогою якого можна уточнити деталі за кредитом — інструмент розрахунку зручний і інтуїтивно зрозумілий у застосуванні.
  • надіслати складений запит (для цього необхідний особистий кабінет, який створюється протягом всього декількох хвилин) – у будь-який зручний для клієнта час можна надіслати заявку;
  • отримати грошовий кредит без відсотків на картку онлайн — фахівці Кешинський для максимально якісного обслуговування намагаються обробляти заявки якомога швидко (рішення щодо видачі кредиту онлайн без відсотків приходить в СМС або електронному листі).

Кредит без відсотків на картку надається швидко і найкращих умовах, серед пропонованих в Україні мікрофінансовими організаціями. Це змогли вже гідно оцінити постійні клієнти нашого сервісу.

Чому кредит на картку без відсотків беруть саме в МФО CASHINSKY:

  • абсолютна безпека збереження особистих даних — всі відомості, які передаються нам, повністю захищені, оскільки ми використовуємо передові технології шифрування інформації;
  • надання відстрочки при необхідності — якщо є проблеми з поверненням кредитних коштів, то ми даємо можливість клієнтам відсунути термін погашення боргу;
  • для оформлення кредиту онлайн без відсотків на картку потрібен мінімальний пакет документів — паспорт громадянина та ідентифікаційний код — все, що потрібно.

Наші співробітники завжди з радістю проконсультують щодо надання кредиту онлайн на картку без відсотків. Детальна та компетентна інформація дасть можливість кожному клієнту прийняти правильне та виважене рішення щодо вибору мікрофінансової організації.