Кредит без поручителя

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Кредит онлайн без поручителів

Сучасні технології дозволяють робити все більшу кількість фінансових операцій, не виходячи з дому. Так, останнім часом стала розвиватися сфера дистанційної видачі невеликих кредитів без поручителів і без довідок, необхідних для покриття поточних фінансових витрат. Через напружену ситуацію з пандемією даний метод взяття грошових коштів у борг є оптимальним, оскільки не вимагає відвідування будь-яких офісів, стояння в чергах і заповнення безлічі документів. Але слід враховувати, що з поганою кредитною історією з’являється велика ймовірність відмови в позиці.

Що таке дистанційний кредит без поручителя

Позика, або кредит без довідок, що видається на відстані без дзвінків — це спеціальний фінансовий продукт, що дозволяє швидко покрити потребу в невеликій сумі грошей. Так, таким чином не можна взяти кошти на покупку автомобіля або квартири, однак, нічого не заважає попросити гроші на придбання холодильника, який несподівано зламався, або необхідний ремонт зубів у стоматологічній клініці. Видаються гроші громадянам з 18 років.

Такий онлайн-кредит в Україні без дзвінків видається на картку без поручителів, оскільки компанія довіряє своїм клієнтам.

Щоб отримати гарантію повернення коштів, вивчаються такі параметри:

  1. Кредитна історія, в якій повинні бути записи про успішне повернення інших позик і кредитів, в тому числі та виданих без поручителів. З поганою кредитною історією клієнт може отримати відмову.
  2. Наявність постійної роботи (не обов’язкова з офіційним працевлаштуванням), яка приносить стабільний дохід.

Цього достатньо, щоб було прийнято позитивне рішення. Відштовхуючись від зібраних даних, компанія зможе запропонувати певну суму грошей. Вона може виявитися менше тієї, що потрібно зараз. Однак, взявши кілька кредитів без поручителів на картку і своєчасно повернувши їх, можна значно розширити ліміт.

Що потрібно для отримання кредиту без поручителя

Якщо за онлайн-кредитом із зарахуванням на картку доводиться звертатися в Україні вперше, потрібно зареєструвати особистий кабінет, вказавши інформацію про себе, яка буде відповідати даним з документів.

Щоб взяти кредит онлайн без поручителів на картку без довідок і без фото заповнюються такі поля анкети:

  1. Ідентифікаційні дані, включаючи номери особистих документів, що дозволяють встановити особу, адресу прописки в Україні.
  2. Фінансове благополуччя, дані про володіння цінним майном.
  3. Інформація про місце роботи, рівень заробітної плати та періодичність виплат.
  4. Дані про контактних осіб, які допоможуть зв’язатися в тому випадку, якщо основні контакти будуть втрачені.

Для підтвердження наданої інформації, щоб оформити позику, потрібно завантаження сканів документів. Коли вони будуть перевірені, аккаунт активує фахівець компанії, і можна буде подати заявку на перший кредит без поручителів.

Яким чином можна взяти запитані кошти

Оформлення взятого онлайн кредиту без поручителя і без довідок проводиться на відстані шляхом переведення на картку будь-якого банку. Єдина умова – кредит онлайн на картку без поручителів видається в тому випадку, якщо їм’я того, хто бере позику, і власника пластику збігається. Також видача не проводиться на карти віртуального типу, оскільки є високий шанс того, що вони підроблені.

Повернення взятого онлайн кредиту без поручителя слід здійснити точно в строк або раніше, якщо з’явилася така можливість. Для цього використовується та ж сама карта. Якщо повернення не було зроблено самостійно, в останній день дії договору буде зроблена спроба списання суми з прив’язаної картки. За її наявності на рахунку договір закриється без будь-яких штрафних санкцій щодо того, хто брав онлайн кредит.

Якщо ж повернути взятий онлайн кредит без поручителя на картку вчасно не вдається, можна попросити про пролонгацію договору. Для цього необхідно оплатити тільки накопичені відсотки, після чого час буде збільшено на такий же проміжок, як і у випадку з початковим отриманням онлайн кредиту без поручителів.

Якщо в житті іноді виникають ситуації, коли гроші можуть знадобитися несподівано, кращим рішенням буде взяти кілька кредитів без поручителів із зарахуванням на картку заздалегідь, щоб підвищити довіру компанії, і збільшити ліміт.