Як взяти кредит?

1

Обери суму

Обери на кредитному калькуляторі бажану суму і термін кредиту. Максимальна сума кредиту - 10 000 гривень. Після цього, натисніть на кнопку «Оформити заявку».

2

Створи кабінет

Після натискання кнопки "Оформити заявку", в твоєму браузері відкриється форма заповнення даних. На цьому етапі у тебе з'явиться твій особистий кабінет. Це дуже важливо, тому що якщо ти будеш наступного разу звертатися, то вже будуть більш вигідні для тебе лояльні пропозиції від мене.

3

Заповни заявку

Потім потрібно заповнити та надіслати заявку. Після чого хвилин через 14, автоматична система перевірки даних клієнтів відправить тобі СМС або на імейл рішення по твоїй заявці.

4

Верифікація

На цьому етапі потрібно ввести дані твоєї банківської карти: номер, термін дії та CVV код. Натисни кнопку «Підтвердити». Після цього, на твоїй карті тимчасово заблокується сума до 1 грн. Щоб підтвердити, що саме ти є власником карти і маєш до неї доступ, вкажи значення цієї суми в копійках, в Особистому кабінеті.

Дані твоєї карти ніде не розголошуються

5

Отримай кеш на карту

Після обробки заявки ти отримаєш SMS на номер, вказаний при реєстрації. Також потрібно буде підписати договір. Гроші на карту надійдуть через кілька хвилин після схвалення заявки. Якщо в процесі оформлення кредиту у тебе виникли труднощі, наші фахівці зі служби підтримки тобі допоможуть.

Просто оформи заявку,
щоб отримати гроші
від Кеша