Як взяти кредит?

1

Обери суму

Обери на кредитному калькуляторі бажану суму і термін кредиту. Максимальна сума кредиту - 3 000 гривень. Після цього, натисніть на кнопку «Оформити заявку».

2

Створи кабінет

Після натискання кнопки "Оформити заявку", в твоєму браузері відкриється форма заповнення даних. На цьому етапі у тебе з'явиться твій особистий кабінет. Це дуже важливо, тому що якщо ти будеш наступного разу звертатися, то вже будуть більш вигідні для тебе лояльні пропозиції від мене.

3

Заповни заявку

Потім потрібно заповнити та надіслати заявку. Після чого хвилин через 14, автоматична система перевірки даних клієнтів відправить тобі СМС або на імейл рішення по твоїй заявці.

4

Верифікація

На цьому етапі потрібно ввести дані твоєї банківської карти: номер, термін дії та CVV код. Натисни кнопку «Підтвердити». Після цього, на твоїй карті тимчасово заблокується сума до 1 грн. Щоб підтвердити, що саме ти є власником карти і маєш до неї доступ, вкажи значення цієї суми в копійках, в Особистому кабінеті.

Дані твоєї карти ніде не розголошуються

5

Отримай кеш на карту

Після обробки заявки ти отримаєш SMS на номер, вказаний при реєстрації. Гроші на карту надійдуть через кілька хвилин після схвалення заявки. Якщо в процесі оформлення кредиту у тебе виникли труднощі, наші фахівці зі служби підтримки тобі допоможуть.

Просто оформи заявку,
щоб отримати гроші
від Кеша