Експрес займ

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Що таке експрес позика

Сьогодні, у більшості людей терміново виникає необхідність у певній сумі грошей. Це може бути пов’язано з низкою факторів починаючи від спонтанного бажання купити що-небудь і закінчуючи терміновими операціями або наданням платних життєво важливих послуг. У таких випадках, кожна друга людина першим ділом починає обдзвонювати своїх рідних і близьких з метою позичити трохи грошей на карту. Як показує практика, такий спосіб взяти борг не завжди вінчається успіхом. Найбільш ефективним варіантом для цих людей виявиться експрес позик. Говорячи простою мовою, експрес позика — це особливий кредит, заявка на який приймається в найкоротші терміни. Така послуга останнім часом особливо популярна, адже тепер можливо отримати експрес позики онлайн. Цю можливість надають деякі мікрофінансові організації через свої онлайн-ресурси, де будь-який користувач має шанс залишити заявку та отримати кредит. До того ж видається такий експрес позика на банківську картку, що також досить корисно та актуально в умовах постійної цифровізації.

У чому відмінність експрес позики від кредиту в банку

Головна особливість такого способу взяти гроші в борг, як експрес позика полягає в його оперативності. Тобто, для того, щоб терміново його оформити, клієнту не потрібно ходити по юридичних установах і збирати величезні пакети документів, як цього вимагають комерційні банки. Крім того, деяким людям потрібно багато часу і зусиль для того, щоб просто дістатися в цей самий банк. Іноді, видача кредиту відбувається прямо в грошовій, що ускладнює їх перенесення, зберігання і користування. На протилежність, від онлайн-сервісів приходять експрес позики на карту. Відбувається це протягом одного або пари годин. Однак, відносним недоліком послуги експрес-позик від онлайн-сервісів у порівнянні з банківськими кредитами є обмеження в розмірах самої позики. Хоча, варто зауважити, що це швидше залежить від самих мікрофінансових організацій. Те ж саме стосується і процентної ставки — деякі фірми можуть встановлювати відсоток на рівні найбільших банківських і кредитних організацій, а інші — просити захмарні відсотки за свої послуги.

Як отримати експрес позику в Україні

Як і в інших державах, з досить розвиненою банківською системою і високим рівнем цифровізації економіки та фінансової сфери, Україна має свої мікрофінансові організації, що надають подібні послуги. Оформити заявку та отримати експрес позики онлайн можна скориставшись послугами МФО Cashinsky.

Переваги експрес позик у компанії Cashinsky

На відміну від перерахованих конкурентів, працюючи з цією онлайн організацією, клієнт отримує ряд зручностей і привілеїв, таких як:

 • широкий вибір суми позики від 800 до 10000 гривень;
 • терміни повернення коштів від 5 до 30 днів;
 • можливість приєднання до “Аміго Клубу” та отримання 40% знижок на експрес позики;
 • наявність автоматичного онлайн калькулятора, що дозволяє відразу дізнатися відсотки і дату погашення;
 • оперативна робота співробітників щодо схвалення заявок;
 • швидка видача експрес кредиту на картку протягом декількох хвилин;
 • різні варіанти погашення позики;
 • автоматичне прийняття заявок постійних клієнтів;
 • простота роботи та особистого кабінету;
 • можливість отримання онлайн кредиту для студентів, тимчасово безробітних і не працевлаштованих громадян України та сусідніх республік.

Як отримати експрес позику в Cashinsky

Спершу, людині, яка бажає терміново отримати кошти на картку, необхідно:

 1. Зареєструватися на сайті https://cashinsky.ua/ru/ і створити тим самим особистий кабінет.
 2. Вибрати суму експрес позики і визначити термін кредиту.
 3. Додати і підтвердити свою банківську картку в особистому кабінеті.
 4. Надіслати фотографії свого паспорта або іншого документа, що підтверджує Ваше повноліття.
 5. Отримати гроші на карту.