Експрес кредит

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн3000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Берешь
Возвращаешь
року

А що, якщо я не встигаю вчасно повернути гроші за кредитом?

Донт воррі, ти завжди можеш продовжити термін погашення

Отримати кеш онлайн - це просто!

unicorn-logi

1. Створи кабінет

Це займе 2 хвилини

make_a_request

2. Оформи заявку

Це займе 14 хвилин

moneymmm_icon

3. Отримай гроші

Миттєво

Чому зі мною вигідно мати справу?

Мої послуги доступні з будь-якого пристрою

Ти можеш взяти кредит використовуючи комп'ютер, планшет або телефон

Швидке схвалення заявок

Ти отримаєш схвалення своєї заявки через лічені хвилини

Я приймаю заявки цілодобово

Сервіс працює 24 години на добу, навіть у свята і вихідні

Конфіденційність

Я гарантую збереження особистих даних

Що потрібно для отримання кредиту

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Чому мене звати Cashinsky?

Відгуки моїх клієнтів

Експрес кредити онлайн вже давно стали справжнім порятунком для громадян України. Вони дозволяють отримати потрібну суму в складній життєвій ситуації, без додаткових документів і черг. Отримати гроші на картку онлайн тут може студент, тимчасово безробітний і навіть фрілансер.

Що необхідно для отримання експрес кредиту

Для початку потрібно відвідати офіційний сайт мікро фінансової організації. Тут клієнтів відразу зустрічає зручний онлайн калькулятор, що дозволяє розрахувати кінцеву суму експрес кредиту. Достатньо ввести бажану суму мікро позики, виділити термін, онлайн система автоматично розрахує дані по поверненню. Що робити далі:

 1. Клієнтам надається можливість в онлайн режимі заповнити анкету. Для виряджання заявки на експрес кредит на картку не потрібно їхати в найближчий офіс і відстоювати чергу. Дані відправляються в систему скорингу автоматично.
 2. Після натискання кнопки “оформити заявку”, відкривається невелика онлайн анкета. Заповнивши кожен пункт, необхідно погодитися з умовами обробки даних.
 3. Протягом 7 хвилин на вказану електронну адресу, і мобільний номер телефону прийде повідомлення з відповіддю про онлайн отримання мікро позики на карту.

Онлайн процедура отримання експрес кредиту на картку гранично проста, клієнту необхідно внести дані паспорта та ІПН, далі номер особистої банківської картки. Ідентифікація особи проводиться в автоматичному режимі, тому при отриманні експрес кредиту, можна не турбуватися про те, що дані потраплять у загальний доступ. Експрес кредит на картку отримує 92% тих, хто звернувся без зайвої витрати часу на бюрократію і поїздки в офіс.

Переваги мікрозаймів у Cashinsky

Отримати експрес кредит на картку онлайн може будь-який повнолітній громадянин України. Серед переваг такої фінансової підтримки онлайн, споживачі виділяють кілька важливих плюсів:

 1. Взяти експрес кредит до 10 тисяч гривень можна в режимі онлайн, в будь-який час доби. Навіть якщо пізно вночі захворів зуб або терміново знадобилися гроші на поїздку, не потрібно чекати відкриття банків. Часто вигідні можливості з’являються в найбільш невідповідний момент, клієнти Cashinsky їх не упускають, бо знають про те, що тут можна отримати вигідний експрес кредит онлайн в будь-який час за адекватною ставкою.
 2. Не потрібно відстоювати тривалі черги, заповнювати величезну стопку паперів і збирати документи. Паспорт та ІПН є в будь-якій сумці, а банківська картка — в будь-якій кишені. Взяти терміново кредит можна перебуваючи в будь-якій точці України.
 3. Безпека угоди — всі дані обробляє сучасна система скорингу. Це гарантує те, що клієнти залишаються анонімними, їх дані знаходяться під замком.

Експрес кредит онлайн на карту це відмінний спосіб позбавити себе від фінансових труднощів. Щоб отримати терміново гроші на картку для реалізації особистого проекту, оплату оренди, лікування – достатньо заповнити невелику анкету та ознайомитися з умовами.

Умови отримання експрес кредиту на картку онлайн

Взяти терміново кредит на картку, можна виконавши такі вимоги:

 1. Бути громадянином України — область, населений пункт не має значення, звернення в компанію проводиться в онлайн режимі.
 2. Ввести ІПН — необхідний для підтвердження особи, щоб кредит на картку не зміг взяти шахрай.
 3. Вік позичальника — від 21 року.
 4. Ставка для нових клієнтів — від 0,001% на день.
 5. Максимальна сума – 10 тисяч гривень.
 6. Максимальний термін експрес кредиту на картку – 30 днів.

Щоб не виникло проблем зі швидким нарахуванням коштів на картку, необхідно ввести дані особистого пластику. Взяти терміновий кредит на чужу картку не можна.

Відсоткова ставка:

Стандартна відсоткова ставка становить от 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою - 1.9% в день від суми початкової позики. Річна відсоткова ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки та фіксованої комісії по позиці, становить 1.91% в день, що у грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок. Вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики та укладенням договору позики становить 0 гривень.

Прострочка:

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день на весь період прострочки.

Наслідки невиплати:

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.