Гроші в позику

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Гроші в позику на вигідних умовах

У житті людей часто виникають ситуації, коли можуть терміново знадобиться гроші. Чекати до зарплати не завжди можливо, а чекання схвалення кредиту в банці може розтягнутися на декілька тижнів. Мікрофінансова організація Cashinsky видає позики по паспорту під мінімально можливі відсотки.

Компанія працює з 2017 року і встигла завоювати довіру серед населення Харкова та інших міст України. Коштом чистоті та прозорості операцій, багато клієнтів звертаються повторно. МФО не встановлює високі вимоги для видачі позик онлайн і отримати гроші на карту можуть навіть люди з поганою кредитовою історією.

Своєчасне погашення боргу дозволити поліпшити репутацію перед банками та підвищить ймовірність схвалення немалий сум.  Для отримання позики необов’язкове відвідування офісу.

Подача заявки онлайн

Для оформлення заявки досить перейти на офіційний сайт і реєструватися в особистому кабінеті. На головній сторінці сайту є зручній кредитний калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати переплати та торбу платежу. Для цього досить вказати необхідну суму і термін.

Гроші в позику перераховуються автоматично. Для цього достатньо натиснути “Оформити заявку” і заповнити реєстраційну форму. На першому етапі достатньо вказати адресу електронної пошти та придумати складний пароль. Перед завершенням реєстрації рекомендується ознайомитися з умовами співпраці. Це допоможе уникнути додаткових питань.

Після реєстрації потрібно заповнити анкету із зазначенням персональної інформації. Для видачі грошей вам буде потрібно ввести:

  • паспортні дані;
  • ІПН;
  • Чинний номер мобільного телефону.

Для перевірки телефонного номера, на нього прийде SMS із секретним номером. Після введення відкриється сторінка для вказівки сімейного стану, місця прописки і реальної адреси мешкання. Також вказується місце роботи і рівень доходів. Щоб отримати гроші в позику на карту, збирати підтверджуючі дохід довідки не потрібно. Лояльні умови дозволяють узяти гроші в позику без відмови навіть:

  1. студентам;
  2. офіційно непрацевлаштованим;
  3. тимчасово безробітним;
  4. пенсіонерам;
  5. людям з відкритими простроченнями та поганою кредитною історією;

Наприкінці реєстраційного процесу вказуються дані картки. На ній повинен бути позитивний баланс. Для верифікації система спише з картки невелику суму грошей, що підтвердить можливість здійснення операції. Розгляд заявки здійснюється автоматичний в режимі онлайн.

Після цього буде сформований документ з детальним описом позики. Колі ві ознайомтеся з ним, вам залишиться натиснуті кнопку продовжити та заявка буде сформована. В більшості випадків гроші в позику онлайн видаються всім. Тому можете буті впевнені в схваленні заявки.

Якщо ви отримали гроші на карту, погасити позику можна будь-яким зручним способом:

●       в особистому кабінеті;

●       у відділеннях банків;

●       системою “Приват 24”.

Взяти гроші в позику повторно без відмови

Для повторного кредитування достатньо перейти на офіційний портал і виконати вхід в особистий кабінет. Заповнювати повторно анкету не потрібно. Досить оформити заявку онлайн і діждатися перерахування грошей на картку.

Якщо ви своєчасно покрили минулу позику, видача нового займе мінімальну кількість часу. Постійним клієнтам отримати гроші в позику значно простіше, а умови кредитування вигідніші. Підписавшись на розсилку при реєстрації, вам буде приходити інформація про всі проведені акції та вигідні пропозиції.