Гроші в кредит

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн3000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Берешь
Возвращаешь
року

А що, якщо я не встигаю вчасно повернути гроші за кредитом?

Донт воррі, ти завжди можеш продовжити термін погашення

Отримати кеш онлайн - це просто!

unicorn-logi

1. Створи кабінет

Це займе 2 хвилини

make_a_request

2. Оформи заявку

Це займе 14 хвилин

moneymmm_icon

3. Отримай гроші

Миттєво

Чому зі мною вигідно мати справу?

Мої послуги доступні з будь-якого пристрою

Ти можеш взяти кредит використовуючи комп'ютер, планшет або телефон

Швидке схвалення заявок

Ти отримаєш схвалення своєї заявки через лічені хвилини

Я приймаю заявки цілодобово

Сервіс працює 24 години на добу, навіть у свята і вихідні

Конфіденційність

Я гарантую збереження особистих даних

Що потрібно для отримання кредиту

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Чому мене звати Cashinsky?

Відгуки моїх клієнтів

Сучасне життя вимагає від нас постійних і часто суттєвих фінансових витрат, пов’язаних із забезпеченням потреб своєї сім’ї, купівлею різних речей і товарів, оплатою послуг і непередбаченими обставинами, які вимагають солідної матеріальної підтримки. Щоб не стати жертвою обставин і завжди відчувати себе впевнено, наш інтернет-ресурс пропонує взяти гроші в кредит онлайн, на вигідних і привабливих умовах, які вже високо оцінили сотні нових і постійних клієнтів.

Якими привабливими особливостями супроводжується співпраця з нами, на тлі інших МФО та сайтів? Чому взяти гроші в кредит у нас не тільки вигідно і зручно, але та абсолютно безпечно?

Гроші в кредит — співпрацюємо з перевіреним кредитором

Як показала практика, щоб кожен новий або постійний позичальник міг вільно і швидко взяти гроші в кредит на карту в Україні, йому знадобиться витратить всього 14 хвилин свого часу. Спеціальний калькулятор розрахунку суми, термінів позики та відсотків, які потрібно буде повернути, дозволить кожному новому користувачеві не тільки оцінити чесність, прозорість і зручність співпраці з нами, а й точно розрахувати свій бюджет, плануючи взяти гроші в кредит на карту онлайн, для власних потреб і потреб.

Якщо відвідувач нашого сервісу приймає зважене рішення про те, щоб взяти гроші в кредит на карту онлайн, він може зареєструвати особистий кабінет і придумати індивідуальний пароль. Після цього, позичальнику залишиться заповнити просту форму заявки, дочекатися її схвалення протягом декількох хвилин, про що він буде повідомлений за допомогою СМС і користуватися замовленою сумою грошей, яка відразу ж надійде на карту.

Цікаво! Інтерфейс нашого сайту зроблений настільки просто і зрозуміло, що взяти гроші в кредит на карту онлайн в Україні, зможе навіть недосвідчений користувач інтернету або літня людина, що відчуває себе невпевнено.

На відміну від інших компаній і організацій, які пропонують узяти гроші на карту в кредит, ми створили не лише зручні можливості для здобуття коштів, але і погашення позики. Щоб швидко, зручно і без істотних переплат позичальник міг повернути гроші, отримані ним на карту в кредит онлайн, ми пропонуємо використовувати такі способи погашення:

  1. Онлайн. Зайшовши в особистий кабінет, позичальник може ввести номер платіжної картки, суму погашення і натиснути кнопку оплати. Вся процедура займе пару хвилин і може бути виконана з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.
  2. Термінал. Основними пристроями, за допомогою яких можна повністю або частково повернути гроші, отримані на карту в кредит онлайн, є термінали iBox, EasyPay і ПриватБанк.
  3. Банківський перевод. Такий спосіб погашення кредиту, зручніше для тих, хто поживає недалеко від банку або працює в цій сфері. Після того, як гроші, отримані в кредит, надійдуть на особистий рахунок позичальника, його позика набуде статусу “закритий”.

Важливо! Клієнтам, які співпрацювати з нами повторно або постійно, ми запропонуємо вигідніші умови здобуття грошей в кредит онлайн і понизимо процентну ставку до мінімальної.

Головними перевагами співпраці з нами, наші нові та постійні клієнти вважають:

  1. Можливість отримання грошей в кредит онлайн до 10 000 гривень, без довідок і поручителів;
  2. Можливість взяти гроші онлайн в кредит навіть позичальникам з поганою кредитною історією;
  3. Отримання кредиту в Україні з поганою кредитною історією, за паспортом та ІПН;
  4. Отримання позики без відмови з 18 років у Києві та інших регіонах країни;
  5. Збільшення суми позики для постійних клієнтів, без дзвінків в компанію і навіть з поганою кредитною історією, які співпрацюють з нами не перший раз;
  6. Лояльні умови кредитування, що дозволяють не проходить складні бюрократичні процедури, а отримати гроші лише по паспорту і без відмови.

Життя з поганою кредитною історією — це не вирок, в чому ми допомогли переконатися вже сотням наших позичальників, які співпрацюють сьогодні з нами постійно!

Відсоткова ставка:

Стандартна відсоткова ставка становить от 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою - 1.9% в день від суми початкової позики. Річна відсоткова ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки та фіксованої комісії по позиці, становить 1.91% в день, що у грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок. Вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики та укладенням договору позики становить 0 гривень.

Прострочка:

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день на весь період прострочки.

Наслідки невиплати:

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.