Гроші в борг на карту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Взяти гроші в кредит – це просто!

👉Де терміново знайти гроші в борг онлайн?

Тобі знайома ситуація, коли дуже потрібні гроші на карті, а банківські рахунки порожні? Можливо, тобі потрібно терміново відремонтувати автомобіль або заплатити гроші за курси, які підвищать твою кваліфікацію, та може, ти просто хочеш у відпустку. Гроші на карточці можуть знадобитися в будь-який момент. Коли попросити гроші в борг у родичів і друзів – це не вихід із ситуації, тоді на допомогу приходить твій друг з онлайну – Кешинський. Ти можеш уникнути довгих банківських процедур і отримати гроші в борг швидко.

👉Чому взяти гроші в кредит на карту вигідно у Кешинського?

Ти зможеш отримати гроші на картку швидко. Можна забути про довгі банківські процедури і перевірки. Перед тим як видати кредит онлайн, співробітник банку перевірить твою кредитну історію, попросить надати поручителів, не обійтися і без довідки про доходи за останні 6 місяців. Якщо ти працюєш неофіційно або фіксована зарплата мінімальна, то, швидше за все, про кредит доведеться забути. Але де ж взяти гроші на карту, якщо вони потрібні терміново, не нести ж улюблені речі в ломбард?

Отримати кредит готівкою або на банківську карту, ти можеш у Кешинського. Потрібен тільки вихід в онлайн та зробити три простих кроки:

  1. Зареєструвати особистий кабінет на сайті Кешинського
  2. Заповнити онлайн анкету
  3. Мати при собі внутрішній паспорт, ідентифікаційний код і телефон

Всього кілька хвилин, і при першому зверненні ти можеш отримати заповітні гроші – до 3000 гривень в борг на карту.

👉Чому процедура видачі грошей в борг така швидка і проста?

Все зроблено для того, щоб ти міг швидко і безпечно отримати гроші в борг. Немає необхідності шукати поручителів і пояснювати, навіщо знадобилися кошти. Вся процедура отримання грошей в кредит займає до 15 хвилин. Просто залиш онлайн заявку на кредит на нашому сайті. Менеджер обробить твоє звернення, і кошти будуть зараховані на твою картку.

Якщо ти не знаєш, у кого попросити грошей в борг, то на допомогу завжди готовий прийти твій друг Кешинський. Якщо ти громадянин України і тобі від 18 до 60, то можеш не переживати, перша позика онлайн до 3000 гривень тобі гарантована. Не потрібно замовляти довідку про доходи і з місця роботи, більше ніяких довгих процедур. Тобі потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код, адже ці документи завжди при тобі. Брати гроші в борг на карту у Кешинського безпечно, ти платиш тільки комісію, яка вказана в кредитному договорі, немає ніяких прихованих платежів.

Завдання Кешинського – видати тобі гроші в кредит терміново та безпечно, а вже куди їх витратити, ти маєш право вирішувати самостійно. Не відкладай свої плани в довгий ящик, адже тепер їх можна реалізувати прямо в онлайні.

Відсоткова ставка:

Стандартна відсоткова ставка становить от 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою - 1.9% в день від суми початкової позики. Річна відсоткова ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки та фіксованої комісії по позиці, становить 1.91% в день, що у грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок. Вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики та укладенням договору позики становить 0 гривень.

Прострочка:

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день на весь період прострочки.

Наслідки невиплати:

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ГЕЛЕКСІ», Код ЄДРПОУ 41229318, Р/р 133226690000026505300989686 АТ «Ощадбанк» ГУ по м. Києву та Київській області МФО 322669
03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50
"Додаткова юридична інформація"