Гроші в борг на твою карту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн3000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року

unicorn

А що, якщо я не встигаю вчасно повернути гроші за кредитом?

Донт воррі, ти завжди можеш продовжити термін погашення

cash
cash-mobile

Отримати кеш онлайн - це просто!

unicorn-logi

1. Створи кабінет

Це займе 2 хвилини

make_a_request

2. Оформи заявку

Це займе 15 хвилин

moneymmm_icon

3. Отримай гроші

Миттєво

Чому зі мною вигідно мати справу?

devices

Мої послуги доступні з будь-якого пристрою

Ти можеш взяти кредит використовуючи комп'ютер, планшет або телефон

hands

Швидке схвалення заявок

Ти отримаєш схвалення своєї заявки через лічені хвилини

clock

Я приймаю заявки цілодобово

Сервіс працює 24 години на добу, навіть у свята і вихідні

lock

Конфіденційність

Я гарантую збереження особистих даних

Що потрібно для отримання кредиту

Тобі повинно бути
18 років

У тебе є паспорт
громадянина України

У тебе є карта будь-якого банку України;

Чому мене звати Cashinsky?

Відгуки моїх клієнтів

Отримати гроші в борг- це просто!

Де терміново знайти гроші?

Тобі знайома ситуація, коли дуже потрібні гроші, а банківські рахунки порожні? Можливо, тобі потрібно терміново відремонтувати автомобіль або оплатити курси, які підвищать твою кваліфікацію, та може, ти просто хочеш у відпустку. Гроші можуть знадобитися в будь-який момент. Коли попросити в борг у родичів і друзів – це не вихід із ситуації, тоді на допомогу приходить твій друг Кешінскій. Ти можеш уникнути довгих банківських процедур і отримати гроші швидко.

Чому брати гроші в кредит у Кешінского вигідно?

Ти зможеш отримати гроші швидко. Можна забути про довгі банківські процедури та перевірки. Перед тим як видати кредит, співробітник банку перевірить твою кредитну історію, попросить надати поручителів, не обійтися і без довідки про доходи за останні 6 місяців. Якщо ти працюєш неофіційно або фіксована зарплата мінімальна, то, швидше за все, про кредит доведеться забути. Але де ж взяти гроші, якщо вони потрібні терміново, не нести ж улюблені речі в ломбард?

Отримати кредит готівкою або на банківську карту, ти можеш у Кешінского. Потрібен тільки вихід в Інтернет і зробити три простих кроки:

1. Зареєструвати особистий кабінет на сайті Кешінского

2. Заповнити анкету

3. Мати при собі внутрішній паспорт, ідентифікаційний код і телефон

Всього кілька хвилин, і при першому зверненні ти можеш отримати до 3000 гривень в борг.

Чому процедура мікропозик така швидка і проста?

Все зроблено для того, щоб ти міг швидко і безпечно отримати гроші. Немає необхідності шукати поручителів і пояснювати, навіщо знадобилися кошти. Вся процедура отримання грошей займає до 15 хвилин. Просто залиш онлайн заявку на нашому сайті. Менеджер обробить твоє звернення, і кошти будуть зараховані на твою карту.

Якщо ти не знаєш, у кого попросити в борг, то на допомогу завжди готовий прийти твій друг Кешінскій. Якщо ти громадянин України і тобі від 18 до 60, то можеш не перейматися, перший кредит до 3000 гривень тобі гарантований. Не потрібно замовляти довідку про доходи і з місця роботи, більше ніяких довгих процедур. Тобі потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код, адже ці документи завжди при тобі. Брати гроші в борг у Кешінского безпечно, ти платиш тільки комісію, яка вказана в договорі, немає ніяких прихованих платежів.

Завдання Кешінского – видати тобі гроші швидко і безпечно, а вже куди їх витратити, ти маєш право вирішувати самостійно. Не відкладай свої плани в довгу шухляду, адже тепер їх можна реалізувати прямо зараз.

Відсоткова ставка:

Стандартна відсоткова ставка становить 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою - 1.9% в день від суми початкової позики. Річна відсоткова ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки та фіксованої комісії по позиці, вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики та укладенням договору позики становить 1.91% в день, що у грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок.

Прострочка:

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день.

Наслідки невиплати:

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ГЕЛЕКСІ», Код ЄДРПОУ 41229318, Р/р 265071005 в ПАТ «ПУМБ», МФО 334851
03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50
"Додаткова юридична інформація"