Гроші в борг на твою карту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн3000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року

unicorn

А що, якщо я не встигаю вчасно повернути гроші за кредитом?

Донт воррі, ти завжди можеш продовжити термін погашення

cash
cash-mobile

Отримати кеш онлайн - це просто!

unicorn-logi

1. Створи кабінет

Це займе 2 хвилини

make_a_request

2. Оформи заявку

Це займе 14 хвилин

moneymmm_icon

3. Отримай гроші

Миттєво

Чому зі мною вигідно мати справу?

devices

Мої послуги доступні з будь-якого пристрою

Ти можеш взяти кредит використовуючи комп'ютер, планшет або телефон

hands

Швидке схвалення заявок

Ти отримаєш схвалення своєї заявки через лічені хвилини

clock

Я приймаю заявки цілодобово

Сервіс працює 24 години на добу, навіть у свята і вихідні

lock

Конфіденційність

Я гарантую збереження особистих даних

Що потрібно для отримання кредиту

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Чому мене звати Cashinsky?

Відгуки моїх клієнтів

Отримати взяти гроші в борг – це просто!

Де терміново знайти гроші?

Тобі знайома ситуація, коли дуже потрібні гроші, а банківські рахунки порожні? Можливо, тобі потрібно терміново відремонтувати автомобіль або оплатити курси, які підвищать твою кваліфікацію, та може, ти просто хочеш у відпустку. Гроші можуть знадобитися в будь-який момент. Коли попросити в борг у родичів і друзів – це не вихід із ситуації, тоді на допомогу приходить твій друг Кешинський. Ти можеш уникнути довгих банківських процедур і отримати гроші швидко.

Чому брати гроші в кредит у Кешинського вигідно?

Ти зможеш отримати гроші швидко. Можна забути про довгі банківські процедури і перевірки. Перед тим як видати кредит, співробітник банку перевірить твою кредитну історію, попросить надати поручителів, не обійтися і без довідки про доходи за останні 6 місяців. Якщо ти працюєш неофіційно або фіксована зарплата мінімальна, то, швидше за все, про кредит доведеться забути. Але де ж взяти гроші, якщо вони потрібні терміново, не нести ж улюблені речі в ломбард?

Отримати кредит готівкою або на банківську карту ти можеш у Кешинського. Потрібен тільки вихід в Інтернет та зробити три простих кроки:

1. Зареєструвати особистий кабінет на сайті Кешинського

2. Заповнити анкету

3. Мати при собі внутрішній паспорт, ідентифікаційний код і телефон

Всього кілька хвилин, і при першому зверненні ти можеш отримати до 3000 гривень в борг.

Чому процедура мікропозик така швидка і проста?

Все зроблено для того, щоб ти міг швидко і безпечно отримати гроші. Немає необхідності шукати поручителів і пояснювати, навіщо знадобилися кошти. Вся процедура отримання грошей займає до 15 хвилин. Просто залиш онлайн заявку на нашому сайті. Менеджер обробить твоє звернення, і кошти будуть зараховані на твою карту.

Якщо ти не знаєш, у кого попросити в борг, то на допомогу завжди готовий прийти твій друг Кешинський. Якщо ти громадянин України і тобі від 18 до 60, то можеш не переживати, перший кредит онлайн до 3000 гривень тобі гарантований. Не потрібно замовляти довідку про доходи з місця роботи, більше ніяких довгих процедур. Тобі потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код, адже ці документи завжди при тобі. Брати гроші в борг у Кешинського безпечно, ти платиш тільки комісію, яка вказана в договорі, немає ніяких прихованих платежів.

Завдання Кешинського – видати тобі гроші швидко і безпечно, а вже куди їх витратити, ти маєш право вирішувати самостійно. Не відкладай свої плани в довгий ящик, адже тепер їх можна реалізувати прямо зараз.

Відсоткова ставка:

Стандартна відсоткова ставка становить 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою - 1.9% в день від суми початкової позики. Річна відсоткова ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки та фіксованої комісії по позиці, вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики та укладенням договору позики становить 1.91% в день, що у грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок.

Прострочка:

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день.

Наслідки невиплати:

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ГЕЛЕКСІ», Код ЄДРПОУ 41229318, Р/р UA063206270000026507013072392 в ПАТ «ПУМБ», МФО 334851
03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50
"Додаткова юридична інформація"