Швидкий кредит онлайн на карту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн10000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Повертаєш

Проценты
Процентна ставка фіксована за фактичну кількість календарних днів користування позикою з дня надання позики Позичальнику до строку повернення позики/траншу, зазначеному в Договорі та/або Додаткових угод до нього включновід 3,65 до 693,5 (від 3,66до 695,4 у високосний рік) за кожним окремим траншем та від 3,65 до 1062,0 (від 3,66 до 1065,0 у високосний рік) за договором

Вернуть до

Количество платежей 1

Вернуть всего
В зависимости от кредитного рейтинга
amigo
unicorn

Кеш, це правда, що в "Аміго клаб" знижки до 40% і можна отримати на карту суму до 5000 грн. ?

Так, Аміго! Мій клуб для найближчих друзів і з найкращими умовами.

cash
cash-mobile

Швидкий кредит

Кожному з нас знайома ситуація, коли гроші знадобилися на непередбачені витрати, наприклад, на ремонт ноутбука або на подарунок друзям, а коштів на рахунку немає. Часто не вистачає зовсім невеликої суми, але навіть її не завжди виходить зайняти у близьких. Отримати гроші швидко і без довідок, можна завжди у Кешинського.

Для того щоб взяти гроші в кредит у банку, потрібно знайти поручителя, надати довідку з місця роботи і довідку про доходи. Менеджер в банку досить довго розглядає заяву і якщо у тебе заробітна плата мінімальна, то високі шанси, що в кредиті буде відмовлено. Кредит онлайн від Кешинського допоможе тобі швидко отримати гроші.

Переваги позики у Кешинського

  1. Гроші в найкоротші терміни. Більше немає необхідності збирати всі довідки, які запитує банк для відкриття кредиту і довго чекати прийняття рішення. Всього до 15 хвилин і гроші на твоїй банківській картці.
  2. Відсутність бюрократії. Тобі не потрібна ціла стопка документів, оформити кредит експрес онлайн ти можеш, маючи тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  3. Гроші на будь-які потреби. Кешинський надасть тобі гроші на будь-які потреби, нічого не потрібно пояснювати і шукати вагому причину для кредиту.

👉Що потрібно для оформлення швидкого кредиту?

Для того щоб отримати кредит, потрібно всього лише зареєструвати особистий кабінет на сайті Кешинського і заповнити анкету. З документів знадобиться тільки внутрішній паспорт і ідентифікаційний код. Вкажи, на яку банківську карту хочеш отримати гроші, і вони прийдуть протягом півгодини. Ти можеш сам визначати на яку суму хочеш зробити позику.

👉Хто може отримати шкидкі гроші в кредит?

Позика видається громадянам України, вік яких від 18 до 60. Перший твій кредит може становити до 3000 гривень. Заявка буде розглянута дуже швидко і менеджер повідомить тобі по телефону рішення про видачу грошей. Кешинський дуже цінує постійних клієнтів, тому зараз розробляє систему “Довіра”, яка дозволить тобі при повторних зверненнях, отримувати великі суми грошей під менші відсотки. Кешинський – швидкий позику на будь-які цілі!

Умови швидкого кредиту:

Відсоткова ставкавід 0,01% до 1,9%
Максимальна сума займудо 10 000 ₴
Сума першого кредитудо 3 000 ₴
Термін кредитуваннявід 5 до 30 днів
Час розгляду заявкидо 15 хвилин
Спосіб отримання грошейна банківську карту

Відсоткова ставка:

Стандартна відсоткова ставка становить от 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою - 1.9% в день від суми початкової позики. Річна відсоткова ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки та фіксованої комісії по позиці, становить 1.91% в день, що у грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок. Вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики та укладенням договору позики становить 0 гривень.

Прострочка:

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день на весь період прострочки.

Наслідки невиплати:

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ГЕЛЕКСІ», Код ЄДРПОУ 41229318, Р/р 133226690000026505300989686 АТ «Ощадбанк» ГУ по м. Києву та Київській області МФО 322669
03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50
"Додаткова юридична інформація"