Швидкий кредит на твою карту

Скільки тобі потрібно, аміго?

грн 800 грн3000 грн

Коли думаєш повернути?

днів 5 днів30 днів

Береш
Повертаєш
року

А що, якщо я не встигаю вчасно повернути гроші за кредитом?

Донт воррі, ти завжди можеш продовжити термін погашення

Отримати кеш онлайн - це просто!

unicorn-logi

1. Створи кабінет

Це займе 2 хвилини

make_a_request

2. Оформи заявку

Це займе 14 хвилин

moneymmm_icon

3. Отримай гроші

Миттєво

Чому зі мною вигідно мати справу?

devices

Мої послуги доступні з будь-якого пристрою

Ти можеш взяти кредит використовуючи комп'ютер, планшет або телефон

hands

Швидке схвалення заявок

Ти отримаєш схвалення своєї заявки через лічені хвилини

clock

Я приймаю заявки цілодобово

Сервіс працює 24 години на добу, навіть у свята і вихідні

lock

Конфіденційність

Я гарантую збереження особистих даних

Що потрібно для отримання кредиту

Ваш вік
від 18-ти років

Мати паспорт
громадянина України та ІПН

Банківську карту

Чому мене звати Cashinsky?

Відгуки моїх клієнтів

Швидкий кредит

Кожному з нас знайома ситуація, коли гроші знадобилися на непередбачені витрати, наприклад, на ремонт ноутбука або на подарунок друзям, а коштів на рахунку немає. Часто не вистачає зовсім невеликої суми, але навіть її не завжди виходить зайняти у близьких. Отримати гроші швидко і без довідок, можна завжди у Кешінского.

Для того щоб взяти гроші в кредит у банку, потрібно знайти поручителя, надати довідку з місця роботи і довідку про доходи. Менеджер в банку досить довго розглядає заяву і якщо у тебе заробітна плата мінімальна, то високі шанси, що в кредиті буде відмовлено.

Кредит онлайн від Кешінского допоможе тобі швидко отримати гроші.

Переваги позики у Кешінского

  1. Гроші в найкоротші терміни. Більше немає необхідності збирати всі довідки, які запитує банк для відкриття кредиту і довго чекати прийняття рішення. Всього до 15 хвилин і гроші на твоїй банківській картці.
  2. Відсутність бюрократії. Тобі не потрібна ціла стопка документів, оформити кредит експрес онлайн ти можеш, маючи тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  3. Гроші на будь-які потреби. Кешінскій надасть тобі гроші на будь-які потреби, нічого не потрібно пояснювати і шукати вагому причину для кредиту.

Що потрібно для оформлення кредиту?

Для того щоб отримати кредит, потрібно всього лише зареєструвати особистий кабінет на сайті Кешінского і заповнити анкету. З документів знадобиться тільки внутрішній паспорт і ідентифікаційний код. Вкажи, на яку банківську карту хочеш отримати гроші, і вони прийдуть протягом півгодини. Ти можеш сам визначати на яку суму хочеш зробити позику.

Хто може отримати кредит?

Позика видається громадянам України, вік яких від 18 до 60. Перший твій кредит може становити до 3000 гривень. Заявка буде розглянута дуже швидко і менеджер повідомить тобі по телефону рішення про видачу грошей. Кешінскій дуже цінує постійних клієнтів, тому зараз розробляє систему “Довіра”, яка дозволить тобі при повторних зверненнях, отримувати великі суми грошей під менші відсотки.
Кешінскій – швидкий позику на будь-які цілі!

Відсоткова ставка:

Стандартна відсоткова ставка становить 0.01% в день від залишку по позиці. Фіксована комісія за користування позикою - 1.9% в день від суми початкової позики. Річна відсоткова ставка по позиці (ARR) становить 697.15%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки та фіксованої комісії по позиці, вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики та укладенням договору позики становить 1.91% в день, що у грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок.

Прострочка:

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, відсоткова ставка по позиці буде збільшена до 3% в день.

Наслідки невиплати:

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ГЕЛЕКСІ», Код ЄДРПОУ 41229318, Р/р UA063206270000026507013072392 в ПАТ «ПУМБ», МФО 334851
03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50
"Додаткова юридична інформація"