(165 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Позика грошей через інтернет

Ви ретельно плануєте свої витрати? Але бувають ситуації, коли передбачити всі грошові витрати просто неможливо і гроші можуть знадобитися в найнесподіваніший момент. Наприклад, у вас зламалася побутова техніка, а без холодильника або пральної машинки довго не проживеш. Або ж наближаються день народження близької людини і ви не розрахували з подарунком. Не завжди виходить зайняти гроші у рідних або друзів. Але не нести ж цінні речі з дому в ломбард, тим більше якщо сума потрібна невелика. Ви завжди можете взяти гроші в позику через інтернет.

Чому позика грошей через інтернет швидша, ніж у банку?

Ми звикли, що за великими сумами варто звертатися в банк, але якщо потрібно не так багато грошей і терміново? На відміну від банків, МФО Кешинський дасть в позику гроші через інтернет швидко без зайвих питань. Для того, щоб отримати гроші в позику у банку, вам потрібно зібрати певний набір документів, серед яких: довідка про офіційне працевлаштування, рух грошей на рахунках, також можуть попросити надати поручителя.

Як і де отримати гроші в позику через інтернет?

Для того щоб отримати гроші в позику по інтернету у Кешинського вам навіть не потрібно виходити з дому. Заявка на гроші в позику оформляється через інтернет. Що для цього потрібно?

 1. Зайти на офіційний сайт Кешинського і зареєструвати особистий кабінет.
 2. Заповнити просту анкету на надання грошей через інтернет.
  В анкеті ви вказуєте дані свого внутрішнього паспорта і номер ідентифікаційного коду.

Пройде всього 15 хвилин, з вами зв’яжеться менеджер для уточнення заявки за позикою через інтернет. Отримати гроші в позику за паспортом через інтернет просто, швидко.

Переваги позики грошей через інтернет за паспортом

 • Мінімум документів. Для того щоб взяти гроші в позику в інтернеті, вам потрібен тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Немає необхідності збирати папку з документів, що підтверджують вашу платоспроможність.
 • Швидкість. Не потрібно чекати тиждень, поки банк розгляне заяву і прийме рішення давати вам гроші в позику чи ні. Тільки по паспорту, ідентифікаційного коду та вашій анкеті приймається рішення про кредитування. Весь процес видачі онлайн кредиту займає не більше 15 хвилин.
 • Гроші в позику на карту. Заповнюючи анкету, ти вказуєш на яку банківську карту хочеш отримати гроші в позику. Це може бути звичайна банківська карта або та, на яку нараховується стипендія, зарплата або пенсія.
 • Немає прихованих комісій. Беручи гроші в позику, ти можеш бути впевнений, що сума з відсотками, яка вказується спочатку, не зміниться. Все прозоро, немає прихованих відсотків, які можуть нараховуватися.
 • Визначай суму і термін кредиту. На сайті є зручний калькулятор відсотків, який дозволяє самостійно розрахувати суму, яку ти хочеш взяти і період кредитування.
 • До 3000 гривень при першому зверненні. Якщо ти звертаєшся до Кешинського вперше, то ти можеш взяти в позику через інтернет до 3000 гривень. При повторних зверненнях сума може бути збільшена, а відсотки навпаки знижені.
 • Пролонгація позики. Якщо не встигаєш погасити позику вчасно, то просто продовж термін його дії в особистому кабінеті. Процес пролонгації займе близько трьох хвилин.

Тепер ти знаєш, як і де взяти гроші в позику за паспортом через інтернет. Все просто, швидко, прозоро. Можна не переживати, що гроші закінчаться і доведеться нести улюблені речі в ломбард. Кешинський не запитає навіщо тобі потрібні гроші. Не важливо, ти студент, пенсіонер, безробітний, Кеш не зажадає довідку, що підтверджує твою платоспроможність і дасть кредит за паспортом.