(352 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Як правильно розрахувати відсотки по кредиту онлайн

Кожен може опинитися в ситуації, коли вийшов за рамки запланованого бюджету, а попереду великі грошові витрати. Наприклад, важко передбачити поломку пральної машини або, що підхопиш вірус і будуть потрібні гроші на ліки. Але від таких ситуацій ніхто не застрахований і не варто їх боятися. Завжди можна швидко взяти гроші онлайн у Кешинського.

Кеш ніколи не запитає навіщо тобі потрібен кредит онлайн. Не важливо, ти плануєш оплатити ремонт в квартирі або погасити інший займ. З Кешем працювати зручніше, ніж з банком.

Швидко. Для того щоб взяти гроші в кредит, тобі не потрібно збирати по всіх інстанціях довідки і документи, які підтвердять, що ти можеш погасити кредит. Вся ця паперова тяганина може зайняти кілька тижнів, і часто цього часу просто немає. Крім того, банк може запросити поручителя, який виступить гарантом повернення коштів.
Легко. Для того щоб оформити кредит онлайн, тобі навіть не потрібно виходити з офісу або будинку. У тебе просто повинен бути доступ в інтернет і пару хвилин вільного часу. На офіційному сайті зареєструй свій особистий кабінет. З документів потрібен тільки паспорт громадянина України та код платника податків. Але пам’ятай, щоб взяти кредит онлайн і розрахувати відсотки, тобі повинно виповнитися 18 років.
Прозоро. Ти можеш самостійно розрахувати відсотки. У Кеша немає ніяких прихованих комісій і платежів. Все просто і прозоро.

Як розрахувати відсотки на кредит в Україні

Коли ти береш кредит у банку, то не можеш бути впевнений напевно, що не буде потрібно сплачувати додаткові комісії, які спливають після погашення основної суми. З Кешем ніяких неприємних сюрпризів. Ти можеш самостійно розрахувати відсотки по кредиту, ще до того як його оформив. Як же швидко і легко розрахувати відсотки по кредиту:

  1. На офіційному сайті є зручний калькулятор, за допомогою якого ти можеш побачити скільки потрібно буде заплатити відсотків, щоб кредит був погашений.
  2. Регулюй суму, яку хочеш взяти і підберіть оптимальний термін погашення. Вбудований калькулятор зможе за пару секунд розрахувати відсотки, які залежать від суми і терміну.
  3. Чим частіше ти звертаєшся до Кешинського за кредитом, тим менше відсотків платиш, а сума, яку ти можеш позичити збільшується. Розрахувати відсотки по кредиту можна на сайті.
  4. Якщо ти не встигаєш погасити позику вчасно, то це не привід панікувати. Кеш знає, що завжди може виникнути форс-мажорна ситуація, тому дає можливість продовжити кредит. Як і в перший раз ти зможеш розрахувати відсотки онлайн.

Ви можете взяти у Кеша гроші і самостійно розрахувати відсотки. Для оформлення кредиту вам не потрібно буде збирати довідки, щоб довести вашу платоспроможність. Чи не доведеться чекати тиждень, щоб отримати гроші. Протягом 15 хвилин після оформлення заявки тобі зателефонуж менеджер для уточнення інформації за заявкою. Пройде всього пару хвилин і кошти вже на твоїй банківській картці. Ти можеш вказати кредитну, дебетову, зарплатну, пенсійну чи студентську картку. Тобі навіть не доведеться виходити з дому, щоб взяти гроші або розрахувати відсотки. Все це ти можеш зробити на офіційному сайті. Кеш не стане ставити запитань навіщо тобі знадобилися гроші, чи працевлаштований ти офіційно і можеш надати поручителя.