(177 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Що таке споживчий кредит?

Сьогодні споживчий онлайн кредит – популярна послуга серед населення. Це хороша підстраховка, якщо виникли проблеми з фінансами і немає коштів на оплату покупки, навчання, ремонт, лікування, відпустку і тд. Для того щоб зайняти трохи грошей більше не потрібно піднімати всі контакти, обдзвонювати родичів і друзів. Отримати споживчий займ може кожен українець, якому виповнилося 18 років. Що таке споживчий кредит і як його оформити?
Що таке споживчий кредит – кредит надається громадянам для придбання тих чи інших товарів. Це може бути покупка квартири, машини, меблів, техніки та інше. Банк дозволяє придбати товар з відстрочкою оплати або видає гроші на потреби.
Але оформити і отримати споживчий кредит в банку не так просто. Перш ніж отримати гроші на карту, позичальникові доведеться пройти всі кола бюрократії. Ви не зможете отримати гроші, якщо не переконаєте банк, що ви платоспроможний. Для підтвердження вам буде потрібно надати довідку з офіційного місця роботи, виписку руху коштів по рахунку. Вам може знадобитися поручитель, який підтвердить, що споживчий кредит буде сплачено. Якщо кошти вам потрібні терміново, то збирати довідки, а потім чекати близько тижня рішення банку не найвигідніший варіант. Банк може відмовити. Не секрет, що таке рішення може поставити в глухий кут.

Оформити і отримати споживчий кредит від Кешинського

Отримати і оформити споживчий кредит можна набагато швидше і зручніше, що означає ніяких довідок і довгих днів очікування. МФО Кешинський знає, що таке, коли кошти потрібні швидко, тут і зараз, тому пропонує вигідні умови.

Споживчий кредит за 15 хвилин. Коли гроші потрібні терміново, то потрібно лише зайти на офіційний сайт Кеша і зареєструвати особистий кабінет. Це займе зовсім небагато часу. В особистому кабінеті потрібно заповнити коротку анкету.

Калькулятор споживчого кредиту. Ви самі вирішуєте скільки хочете взяти грошей і на який термін. На сайті є простий калькулятор, на якому видно які відсотки потрібно буде заплатити, якщо берете певну суму на конкретний період.

Немає прихованих платежів. Все чесно, прозоро і відкрито. Не потрібно турбуватися, що по закінченню споживчого кредиту випливуть нові відсотки. Перш ніж оформити і отримати споживчий кредит, ти бачиш фінальну суму для погашення.

Можливість пролонгації. Якщо ти бачиш, що не встигаєш виплатити позику вчасно, то це не привід для паніки. Зайди в свій аккаунт і виконай прості кроки для пролонгації.

Мінімум документів. Для того щоб оформити позику, тобі потрібні тільки паспорт і код платника податків. Ніяких виписок з банку, довідок з роботи або поручителів.

Рішення про видачу споживчого кредиту за 15 хвилин. Після заповнення заявки, пройде всього пару хвилин і рішення про видачу буде прийнято. З тобою може зв’язатися менеджер для уточнення інформації з анкети.

Гроші на карту. Коли кредит буде схвалений, ти отримаєш гроші на банківську карту, яку вказуєш в анкеті. Це може бути звичайна дебетова або кредитна карта. Якщо ти студент або пенсіонер, то можна вказувати пенсійну або стипендіальну картку. Що значить, тобі не потрібно відкривати спеціально карту в банку.

Отримати і оформити споживчий кредит у Кешинського так просто і швидко! Тепер можна не перейматись, що не розрахував свій бюджет і немає відкладених грошей. Ти завжди можеш позичити у Кеша. При першому зверненні можеш взяти до 3000 гривень, якщо звертаєшся до Кешу часто, то сума видачі може зрости, а відсотки навпаки знижуються.