(442 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Онлайн заявка на експрес кредит: як оформити

Передбачити заздалегідь всі статті витрат буває непросто, особливо в умовах, коли все дорожчає і ціни змінюються зі швидкістю світла. Навіть якщо бюджет на місяць був грамотно розпланований, то немає гарантії, що гроші не будуть потрібні на рішення позаштатної ситуації. Наприклад, можуть бути потрібні кошти на ремонт машини або на подарунок близькій людині. Але як і де можна швидко оформити заявку і взяти онлайн кредит на карту?

Як оформити заявку на експрес кредит?

Коли гроші потрібні негайно, то відразу замислюєшся про те, щоб залишити заявку і взяти кредит в банку. Але тут є кілька мінусів. По-перше, банк повинен бути впевнений в тому, що ти здатний погасити експрес кредит. Для цього він запускає довгу перевірку, яка може затягнутися на тижні і твоя заявка зависне в повітрі. Тобі для того, щоб подати заявку на експрес кредит, потрібно зібрати документи за списком. Найчастіше банк запитує довідку з офіційного місця роботи – документ, який відображає рух коштів на ваших рахунках. Для більшої гарантії тебе можуть попросити вказати поручителя. Але як же бути, коли не можеш дозволити собі тижневе очікування?

Коли час обмежений, зайняти у друзів немає можливості, а закладати майно в ломбард не хочеться, завжди можна знайти більш вигідний і швидкий варіант. МФО Кешинський дасть грошей в позику, не ставлячи зайвих питань.

Чому вигідно залишати заявку на експрес кредит Кешинського?

Якщо у тебе не сама зразкова кредитна історія, немає офіційної роботи, то шанси отримати експрес кредит в банку дуже невисокі. Але Кешинському байдуже отримуєш ти білу зарплату або в конверті. Твій друг Кеш завжди готовий піти тобі назустріч.

  • Заявка на експрес кредіт. Для того щоб оформити експрес кредит швидко, навіть не потрібно виходити з дому або офісу. Все що тобі потрібно, це доступ в інтернет, паспорт громадянина України та код платника податків. Заявку на експрес кредит можна залишити буквально за пару хвилин. Просто зайди на офіційний сайт і створи особистий кабінет. У ньому ти знайдеш коротку і просту анкету, яку потрібно заповнити. Після того як заявка відправлена, з тобою може зв’язатися менеджер, для уточнення деталей. Мине всього до 15 хвилин і рішення по експрес кредиту буде готово.
  • Гроші на карту. После того як заявка була оформлена, гроші прийдуть на твою банківську карту, яку ти вказав в анкеті. Це може бути як кредитна, так і дебетова карта.
  • Немає прихованих процентов. У Кеша все просто і прозоро, немає ніяких прихованих платежів. Ти відразу бачиш якусь суму повинен будеш повернути, якщо береш в експрес кредит певну суму на той чи інший термін. На сайті є простий і зручний калькулятор, який допоможе точно все розрахувати.
  • Пролонгація. Якщо не встигаєш вчасно погасити кредит, не поспішай панікувати. Кеш розуміє, що трапляються непередбачувані ситуації і дозволяє продовжити експрес-кредит. В особистому кабінеті, в якому ти заповнював заявку, ти знайдеш спеціальну форму для пролонгації.
  • Лояльность. Прі першому зверненні до Кеша ти можеш взяти до 3000 гривень, але чим частіше тобі потрібна допомога Кешинського, тим більшу суму ти можеш взяти, а процентна ставка навпаки знижується.

У Кешинського оформити заявку на експрес кредит так просто і швидко! Кеш знає, що несподівано гроші можуть знадобитися на лікування, придбання побутової техніки, на закінчення ремонту або ще щось. Він ніколи не запитає навіщо тобі потрібні гроші і як ти можеш довести, що здатний повернути експрес кредит вчасно. Кеш довіряє тобі і завжди готовий прийти на допомогу. Більше можна не хвилюватися, що несподівано ти залишишся без фінансової подушки. Завжди можна оформити заявку на експрес кредит.