(1 056 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Онлайн кредит до зарплати

Не кожна людина може правильно розрахувати бюджет на місяць. Бувають ситуації, коли гроші потрібні терміново, а до зарплати ще далеко. Наприклад, ви знайшли товар зі знижкою 70%, але акція діє лише 3 дні. У таких ситуаціях вам допоможе наш сервіс. Переходьте на головну, оформіть заяву на отримання кредиту онлайн до 3 000 гривень, встановіть терміни повернення грошових коштів і онлайн отримуйте схвалення за 15 хвилин.

Чому невигідно брати терміновий кредит до зарплати у банку?

Банківські установи користуються величезною популярністю. Люди довіряють великим організаціям, є можливість знизити процентну ставку за рахунок частих акцій. Є можливість взяти великі суми, аж до декількох сотень тисяч гривень.
Якщо вам терміново до зарплати потрібні гроші, такий вид кредитування точно не підійде:

  • Висока відсоткова ставка. Чим менше сума кредиту, тим більший відсоток доведеться заплатити. Є безліч прихованих комісій, які істотно збільшують розмір переплати.
  • Тривале оформлення. Процедура подачі заявки займає кілька годин, очікування рішення по кредиту – до декількох тижнів. Рідко можна пройти всю процедуру онлайн, мінімум 1-2 рази доведеться приїхати до відділення банку.
  • Повний пакет документів. Якщо хочете оформити кредит до зарплати в банку, доведеться представити паспорт, довідку про доходи, рекомендації з роботи, страхове свідоцтво і так далі.

Такий кредит підходить офіційно працевлаштованим людям з високою заробітною платою. Якщо ж кошти потрібні терміново, подавайте заявку онлайн і отримуйте миттєву відповідь на головній сторінці.

Особливості співробітництва

Якщо ви ще не вирішили, де вигідніше взяти кредит онлайн, зверніть увагу на даний сервіс. Співпрацюючи з ним, ви отримуєте ряд переваг:

  • Економте час. Ви не витрачаєте 2-3 години на подачу заяви і кілька днів на очікування відповіді від банківської установи. За 15 хвилин можна онлайн подати заявку на отримання коштів до зарплати і миттєво отримати відповідь від компанії.
  • Отримайте кредит до зарплати без величезного списку документів. Застава, поручителі, рекомендації, трудовий договір – це вам не потрібно. Досить мати внутрішній паспорт і ідентифікаційний код.
  • Немає необхідності повідомляти мету кредиту. Беріть гроші до зарплати в будь-який час, при цьому вам не потрібно повідомляти, куди і як ви їх витратите.

Важливо! Мікрофінансова організація ідеально підходить для короткострокових позик до зарплати. Ви берете позику онлайн до зарплати і з першої получки відразу його віддаєте. Максимальний термін – 30 днів. Якщо ви не встигаєте виплатити зазначену суму, відсоткова ставка збільшується до 3% в день.

Стандартна відсоткова ставка в компанії Cashinsky становить 0,01% в день при розрахунках від залишку по кредиту. Фіксована комісія в день – 1,9% від загальної суми. Ніяких прихованих комісій і послуг немає, ви платите тільки за гроші, які берете у організації. У банках ж вам можуть нарахувати ряд комісій, про які ви навіть не будете знати.

Хочу взяти кредит у Кешинського?

Ви вже знайшли місце для отримання грошей до зарплати онлайн. Тепер необхідно тільки зібрати документи, але не величезний список, на збір якого піде кілька днів, а всього лише паспорт та ідентифікаційний код.

Важливо! Претендувати на кредит може будь-яка людина з українським громадянством. Гроші видаються людям, вік яких від 18 до 60 років.

Якщо ви відповідаєте вимогам, можна переходити до подачі заяви. Заходьте на головну сторінку сервісу. Вибираєте суму – від 800 до 3 000 гривень. Обираєте термін погашення позики – від 5 до 30 днів. У вікні праворуч автоматично розрахується дата повернення грошей і сума з урахуванням встановленої відсоткової ставки.

Натиснувши на зелену кнопку «Оформити заявку», ви перейдете на сторінку реєстрації. Введіть адресу електронної пошти та два рази пароль. Чи приймаєте політику кредитування і натискаєте на кнопку «Створити обліковий запис». В особистому кабінеті побачите всю інформацію про позику, зможете дізнатися деталі, зв’язатися з менеджерами компанії.

Висновок

Тепер ви знаєте, де і як всього за 15 хвилин можна оформити кредит. Досить перейти на головну, приділити трохи часу і миттєво отримати гроші до зарплати онлайн. Вам не потрібно витрачати час на збір документів, стояти в чергах, їздити в відділення банку. Cashinsky намагається максимально спростити видачу грошових коштів, заощаджуючи ваш час і сили.