(1 235 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Мікрокредит за 5 хвилин: як оформити

Завдяки швидкому оформленню і мінімальним пакетом документів мікрокредити стрімко набирають популярність. Мікрофінансові організації спрощують оформлення позики. Вони дозволяють в будь-який час миттєво подати заяву та забрати кошти. Проблема в тому, що знайти надійну компанію неймовірно складно. Cashinsky пропонує всім громадянам України від 18 років отримати гроші прямо на карту всього за 5 хвилин.

Особливості мікрокредитів

 

Довгий час люди вважали за краще користуватися послугами банківських організацій. Вони надійні, дають можливість оформити позику на великі суми, регулярно проводять акції по зниженню відсоткової ставки. Величезний недолік – взяти гроші за 5 хвилин не вийде. Збір документів і подача заяви може зайняти до декількох днів. Розгляд бажаючих і видача коштів займає від кількох днів до 2-3 тижнів.

Отримати кредит онлайн набагато простіше і швидше. Такий вид кредитування має наступні переваги:

  • Видача на короткий термін. Наприклад, в компанії «Кешинський» ви можете взяти позику на термін до 30 днів. У більшості подібних організацій термін не перевищує 2-3 місяців.
  • Швидке оформлення та видача грошей. Подати заяву на офіційному сайті можна за 5 хвилин. Після схвалення, грощі миттєво зараховуються на вашу карту.
  • Відсутність бюрократії. Для більшості видів позики потрібно безліч документів. На їх збір піде кілька днів, тому отримати гроші за 5 хвилин у вас точно не вийде. Для отримання мікрокредиту досить принести паспорт та ідентифікаційний код.

Переваги такого виду кредитування в доступності. Наприклад, у вас зарплата тільки через тиждень, а гроші потрібні сьогодні. Візьміть їх всього за один день.

Як взяти мікрокредит?

Важливо не тільки, де взяти гроші. Спочатку ви має дізнатися, як підвищити свої шанси. Ніяких особливих вимог до позичальника немає, але часто люди роблять дурні помилки, через що їм відмовляють.
Якщо хочете уникнути проблем, отримати кошти за 5 хвилин без додаткових затримок, дотримуйтеся наступних правил:

  • Забороняється оформлення мікрокредит на неіснуючю особу. При заповненні заяви вказуйте достовірні дані, інакше вас занесуть в чорний список.
  • Заповнюйте всі поля. Це елементарне правило, але велика частина людей заповнюють тільки ті поля, які їм хочеться. Не залишайте без уваги обов’язкові поля.
  • Вказуйте достовірні контактні дані. Представники компанії можуть в будь-який момент зв’язатися з вами, навіть якщо оформлення повністю проходить онлайн, тому поставтеся до цього відповідально.
  • Адекватно оцінюйте свої сили. Правильно зробіть розрахунки, щоб повернути зазначену суму з відсотками точно в термін.

При оформленні мікрокредиту за 5 хвилин на сайті компанії «Кешинський» є можливість скористатися онлайн-калькулятором. Вибираєте суму і термін погашення. Справа автоматично розрахується підсумкова сума з відсотками і конкретна дата, коли ви будете повинні повернути гроші.

Мікрокредит за 5 хвилин в Cashinsky

Отримати кошти можуть особи віком від 18 років, обов’язково мають мати український паспорт і банківську карту. Оформити мікрокредит можна з комп’ютера, планшета, телефону всього за 5 хвилин. Заявки приймаються 24 години на добу навіть у вихідні та святкові дні.

Важливо! Не переймайтеся за поширення інформації про вас. Компанія гарантує збереження особистих даних при оформленні мікрокредиту.

Для отримання позики пройдіть 3 етапи:

  • Реєстрація. Створення кабінету займає 2 хвилини. Переходьте на головну сторінку, натискаєте на відповідну кнопку, вводіть адресу електронної пошти і два рази пароль. Чи погоджуєтеся з політикою кредитування і створюєте особистий кабінет.
  • Оформлення заявки. Перед тим, як взяти мікрокредит, подайте заявку. Це можна зробити на головній сторінці або в особистому кабінеті. Процедуру можна виконати за 5 хвилин. Деяким потрібно більше часу, але це залежить від конкретної людини.
  • Отримання грошей. Менеджери швидко розглядають заявку, вивчають ваші дані. Якщо ви зробили все правильно, кошти перерахують на вашу карту.

Важливо вчасно повертати позику. Якщо порушили терміни оплати, відсоткова ставка збільшується до 3% в день. Якщо ви не будете виконувати зобов’язання, почнеться процес стягнень, дане право автоматично передається третім особам. Це негативно впливає на кредитну історію, ви потрапите в чорний список бюро кредитних історій.

Висновки

Мікрокредит – кращий спосіб взяти кошти в борг, особливо у разі, коли оформити заявку можна за 5 хвилин. Де краще оформити позику? Якщо вказати на сервісі Cashinsky достовірні дані, представити паспорт і ідентифікаційний код, з отриманням грошей не буде ніяких проблем.