(76 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Мікрокредит в Україні

Якщо вас цікавить питання, де і як взяти мікрокредит в Україні з мінімальними вимогами, пропонуємо вам ознайомитися з онлайн сервісом «Кешинський». Цілком можливо, що це саме те, що ви шукали! Проаналізувавши запити клієнтів і пропозиції конкурентів, ми створили універсальний ресурс, звівши до мінімуму вимоги, що пред’являються до позичальників, які проживають в Україні. Фактично, умова тільки одна: досягнення 18-річного віку.

Чому таке суворе вікове обмеження? Тому що для того, щоб отримати кредит онлайн, необхідно відповідати вимогам законодавства, точніше бути повністю юридично відповідальним за свої дії.

У той же час, ми раді повідомити про те, що верхнього обмеження немає: взяти мікрокредит в Україні може як молодь так і люди середнього віку, так і пенсіонери, люди похилого віку. Незалежно від наявності офіційного місця роботи та підтверджених джерел доходу.

Перелік вимог до позичальників – мінімальний

Щоб отримати мікрокредит в Україні, досить тільки оформити заявку. Ми попрацювали над дизайном і інтерфейсом нашого сайту, зробивши його максимально простим і інтуїтивно зрозумілим. Ми впевнені: розібратися з оформленням заявки зможуть не тільки досвідчені користувачі, а й новачки, які вперше зайшли на наш ресурс, щоб взяти мікрокредит.

Якщо ви проживаєте в Україні, не важливо, в якому населеному пункті ви прописані і як далеко він знаходиться від обласного центру. Отримати мікрокредит можуть навіть мешканці сіл, головне, щоб позичальник мав на руках банківську карту, на яку надійдуть кошти.

Згідно з умовами мікрофінансування, взяти мікрокредит в Україні може будь-який громадянин, який має громадянство і постійну прописку.

З огляду на економічну кризу, ми не вимагаємо пред’явлення довідок з місця роботи: підтверджувати розмір заробітної плати і її наявність не потрібно. Головне, – наш клієнт повинен усвідомлювати свої фінансові можливості, оформляючи онлайн заявку на отримання грошей.

Цільове призначення мікрофінансування

Основна перевага «Кешинського» в тому, що він дає своїм клієнтам повну свободу дій. Позичальник сам вирішує, яка сума йому потрібна і на який термін. При цьому можна взяти мікрокредит без пояснення мети: він не є цільовим і може бути витрачений на будь-які потреби в Україні або будь-якій країні.

Так, отримати онлайн мікрокредит можна на покупку побутової техніки, лікування, подарунки, оплату покупок в Інтернеті або ремонт.

Де взяти гроші за мікрокредитів в Україні?

Це питання хвилює багатьох хто проживає в Україні, особливо коли мова заходить про глибинку. На відміну від інших мікрофінансових організацій, «Кешинський» видає гроші не в офісах компанії, а за допомогою переказу грошей на карту позичальника. Такий метод роботи був обраний не випадково: він дозволяє взяти мікрокредит навіть там, де немає офіційного пункту видачі. Головне – знайти найближчий банкомат, за допомогою якого можна зняти гроші з банківської картки, або оплатити покупки карткою.

Як отримати мікрокредит з поганою кредитною історією

«Кешінскій» лояльно ставиться до своїх позичальників, тому найчастіше отримати мікрокредит в Україні можна навіть при наявності в минулому проблем з поверненням кредитів. З огляду на невеликі розміри позикових сум і короткі терміни кредитування, компанія йде назустріч, рятуючи в багатьох важких життєвих ситуаціях.

Якщо у вас ще залишилися запитання, дізнатися подробиці про те, як взяти в Україні до 3 тисяч гривень на термін до одного місяця, ви можете у консультанта компанії.