(71 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Де взяти кредит пенсіонеру

Чи реально прожити в Україні на одну пенсію? Навряд чи. Якщо ви пенсіонер і офіційно ніде не працюєте, то доводиться вчитися економити і ретельно розраховувати свої витрати. Але часто трапляються непередбачені витрати, які спланувати буває неможливо, наприклад, знадобилися ліки. Коли відкладених коштів немає, виникає питання, де взяти гроші? Не завжди можна позичити в родичів або друзів, а банк вимагає цілий стос документів.

Ви пенсіонер і у вас немає часу чекати поки банк розгляне заявку і видасть вердикт? На допомогу прийде мікрокредітна організація. Можна не боятися, що несподівано закінчаться гроші і ні в кого буде позичити.

Переваги МФО для пенсіонера:

Кредит всім! Ніхто не подивиться на те, що ви пенсіонер і у вас маленький щомісячний дохід. Немає необхідності шукати поручителів або майно для застави. Отримати позику просто.

  1. Ніяких довідок. Для того щоб пенсіонеру отримати кредит на карту не потрібно збирати документи, які зазвичай вимагає банк. Все, що вам необхідно, це паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
  2. Розгляд заявки за 15 хвилин. Коли рахунок йде на хвилини, так важливо отримати гроші швидко. Оформлення заявки на кредит може займати до 15 хвилин. Гроші ви можете отримати на свою пенсійну картку.
  3. Немає прихованих платежів. Ви відразу бачите скільки вам потрібно буде виплатити після закінчення кредитного періоду. Зручний калькулятор дозволить вибрати суму, термін кредиту і відразу побачити кінцеву суму по кредиту.

Отримання кредиту в банку для пенсіонера може затягнутися. Банк запросить наступні документи:

  • паспорт громадянина України;
  • пенсійне посвідчення;
  • довідку з Пенсійного Фонду про пенсію за останні 6 місяців;

Пенсіонеру потрібно підтвердити платоспроможність, адже від цього безпосередньо залежить термін кредитування. Якщо пенсіонер не може надати підтвердження, то термін кредиту не буде перевищувати 1,5 року. З підтвердженням фінансових можливостей пенсіонер може отримати кредит до 5 років. Але якщо гроші потрібні терміново і немає часу збирати довідки і чекати рішення банку, то оптимальний варіант – взяти кредит у МФО. Тут не важливо, ви працючий або непрацюючий пенсіонер.

Як отримати кредит пенсіонеру?

Все просто, кожен пенсіонер зможе взяти кредит онлайн. Вам потрібно зайти на сайт Кешинського і зареєструвати особистий кабінет. Там ви побачите коротку анкету, яку необхідно заповнити. У вас при собі повинен бути тільки паспорт і ідентифікаційний код. Якщо ви берете кредит вперше, то сума позики не буде перевищувати 3000 гривень.

Як оформити заявку на кредит пенсіонеру?

Процес займає не більше 15 хвилин. Заповніть анкету та надішліть онлайн заявку. Менеджер в найкоротші терміни обробить звернення, і гроші надійдуть на вашу банківську карту. Ви можете вказати навіть карту, на яку приходить пенсія. Пенсіонер сам вирішує скільки хоче взяти в кредит. На сайті є зручний калькулятор, який дозволяє розрахувати термін кредиту і отримати фінальну суму до оплати. Якщо ви часто будете брати кредит, то зможете взяти быльшу суму, під менші відсотки.

Жити на одну пенсію непросто. Кешінскій допоможе взяти кредит, якщо вам терміново потрібні гроші.