(422 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Як отримати кредит за паспортом?

Додаткові гроші можуть знадобитися абсолютно кожному, незалежно від соціального стану. Як би ретельно ти не прораховував витрати, завжди можуть виникнути непередбачені ситуації, коли потрібні гроші, а рахунки по нулях. Несподівано зламався холодильник, весілля друзів, покупка ліків – від цього ніхто не застрахований. Так, що ж робити, де взяти гроші? Відразу згадуєш про друзів і ломбарди. На жаль, не завжди можна попросити в борг у родичів або друзів, а в ломбард нести дорогі речі занадто ризиковано, адже немає гарантії, що зможеш їх викупити. Так як же отримати гроші швидко і безпечно? Ти завжди можеш оформити кредит онлайн за паспортом.

Отримати кредит за паспортом у банку

Варіант на перший погляд вигідний, але є вагомі мінуси. Коли кошти потрібні швидко – кредит у банку не найкращий варіант. Причин на це кілька:

  • Перелік документів. Ти повинен довести банку свою платоспроможність. Як це зробити? Зібрати пакет документів, до якого входить довідка з офіційного місця роботи, виписка з банківського рахунку, наявність поручителя. Якщо ж твій дохід мінімальний або ти зовсім не працевлаштований офіційно, то шанси взяти кредит практично зведені до нуля.
  • Довго. Після оформлення заявки до готового рішення може пройти тиждень. Банк довго обробляє вашу заявку за паспортом. Якщо взяти гроші потрібно терміново, то такий варіант не най вигідніший.

Взяти кредит за паспортом у Кешинського

Кешінскій знає як важливо оформити кредит за паспортом тут і зараз. Не завжди є можливість чекати рішення банку тиждень, іноді рахунок йде на години. Отримати кредит за паспортом у Кеша можна просто, швидко і безпечно.

  • Отримати кредит онлайн. Для того щоб оформити кредит за паспортом не виходячи з дому, тобі потрібно тільки підключення до інтернету. Зареєструй на сайті Кешинського особистий кабінет. Тобі потрібно заповнити коротку анкету, в якій з документів вказується тільки паспорт і ідентифікаційний код. Щоб взяти гроші за паспортом ти повинен бути громадянином України і тобі повинно виповнитися 18 років. Отримати кошти за паспортом можна всього за 15 хвилин. При необхідності з тобою зв’яжеться менеджер для уточнення деталей по заявці. Пройде всього до 15 хвилин і рішення буде прийнято.
  • Ніяких довідок. Для того щоб оформити кредит тобі не потрібно збирати документи, які підтверджують платоспроможність, не знадобляться і поручителі. Кеш не ставить зайвих питань, абсолютно не важливо офіційно ти працюєш чи ні. Кеш дозволить отримати гроші пенсіонеру, студенту або ж безробітному.
  • Кредит по паспорту на карту. Ти можеш отримати кошти на банківську картку, яку вказуєш в анкеті. Це може бути кредитна, дебетова, пенсійна, зарплатна або студентська картка.
  • Визначення суми та строку кредиту за паспортом. Тільки ти вирішуєш, скільки хочеш взяти в позику за паспортом. На сайті є простий калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати скільки потрібно буде погасити, якщо береш певну суму на конкретний термін. Немає ніяких прихованих комісій і платежів. При першому зверненні до Кеша  ти можеш взяти до 3000 гривень, при повторному зверненні сума кредиту може бути збільшена, а процентна ставка знижується.
  • Пролонгація. Якщо ти бачиш, що не встигаєш погасити кредит вчасно, то не поспішай панікувати, Кеш розуміє, що ситуації бувають різні. Просто зайди в особистий кабінет і знайди опцію для продовження.
    Як бачиш, отримати гроші за паспортом у Кешинського просто, швидко і безпечно. Не потрібно перейматися, що несподівано опинишся без коштів, адже Кеш завжди готовий прийти на допомогу.