(47 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Як отримати кредит студенту?

Кому постійно не вистачає грошей, а взяти їх особливо ніде? Правильно – студенту. Майбутні українські фахівці вже можуть написати книгу про те як не тільки вижити на 1000 гривень, а й при цьому відпочивати і їздити в невеликі поїздки. Але далеко не завжди вдається заробити, а гроші терміново потрібні. Приводів для термінових грошових вливань можна придумати сотні, наприклад, у твоєї дівчини день народження чи власними силами закрити сесію не вдалося. Що робити, якщо гроші на стипендіальної картці закінчилися, просити у батьків вже ніяково, а на підробіток просто немає часу? Вихід простий – оформити кредит онлайн на карту.

Як студенту отримати гроші в позику?

Якщо ви вже робили спробу оформити кредит в банку, то напевно для вас не секрет, що отримати позику студенту не так просто. Банкам насамперед потрібні гарантії, що ви зможете виплатити кредит і тому будьте готові побігати за довідками: довідка з інституту, довідка про доходи, можливо будуть потрібні поручителі. Навряд фахівців банку вразить розмір вашої стипендії та ваш кредит буде миттєво схвалений. А що робити, якщо часу чекати просто немає і гроші потрібно було отримати ще на “вчора”? Звичайно ж оформити кредит у Кешинського, який завжди радий позичити грошей студенту.

Як студенту отримати кредит у Кешинського?

Повір, все дуже просто і легко! Кожен студент може з легкістю оформити і отримати кредит за 15 хвилин. Що потрібно, щоб його оформити студенту?

  1. Зайти на сайт Кешинського і зареєструвати особистий кабінет.
  2. Заповнити просту і коротку анкету.
  3. Мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

З тобою зв’яжеться менеджер для уточнення заявки. Всього 15 хвилин і рішення про видачу кредиту готове. Гроші надійдуть на твою банківську карту, ти можеш вказати навіть ту, на яку приходить стипендія. Якщо ти береш займ перший раз, то Кешінскій зможе позичити до 3000 гривень. Чим частіше ти будеш брати гроші, тим більше зможеш взяти під менші відсотки.
Зручно, що студент сам вирішує скільки хоче отримати грошей, на сайті є калькулятор, який дозволяє розрахувати термін кредиту і побачити всю суму до оплати. Немає ніяких прихованих комісій. Жити студенту на одну стипендію непросто. Кешинський допоможе взяти мікрокредит, якщо вам терміново потрібні гроші.

Чому студенту вигідно оформити кредит у Кешинського?

  1. Кредит всім студентам! Кешинському не важливо, що ти студент і розмір стипендії не говорить про великий прибуток.
  2. Ніяких довідок. Для того щоб студенту оформити кредит немає необхідності збирати документи для банку. Тобі просто повинно виповнитися 18 років, і при собі потрібно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
  3. Кредит всього за 15 хвилин. Коли рахунок йде на хвилини, так важливо отримати гроші швидко. Оформлення заявки займає до 15 хвилин. Кошти надійдуть на твою банківську карту.
  4. Немає прихованих платежів. Ти відразу бачиш скільки всього потрібно заплатити по закінченню кредитного періоду. Зручний калькулятор дозволить вибрати суму, термін і відразу побачити кінцеву суму по кредиту. Є можливість продовжити термін погашення кредиту.

Кешинський знає, як часто студент потребує грошей і готовий допомогти – оформити кредит без зайвих питань.