(2 258 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Кредит онлайн без перевірок: всі нюанси

Розподіляючи свої фінанси, людина завжди намагається зробити так, щоб його доходи покривали статтю витрат. Така система добре працює, але до тих пір, поки не з’являються непередбачені витрати. Так, теоретично гроші можна взяти у знайомих, але що робити, якщо вони знаходяться в такій же ситуації? Як вирішити проблему, якщо онлайн кредит в банку не можна оформити без перевірок і на короткий термін? На ці питання легко відповість Кеш.

Чим відрізняється онлайн кредит без перевірок від банківського?

У банку вимагають величезну кількість документів: довідка про доходи, трудова книжка і документ, що підтверджує офіційне працевлаштування, довідка про стан сім’ї. Мало того, що тобі треба витрачати час на пошук цих папірців, так потім необхідно чекати, поки банк обробить ці дані. Також, банк часто вимагає поручителя, особливо, якщо ти хочеш взяти кредит без перевірок фінансового стану, змушуючи тебе просити знайомих або друзів відправиться в банк. І не забувай, що їм теж треба взяти з собою документи. У найгіршому варіанті, взяти кредит у банку – це більше тижня часу, витраченого марно.

Кешинський – працює без перевірок, видаючи кредит вже через 15 хвилин після початку онлайн оформлення. Тобі не треба приводити на сайт друзів, знайомих і близьких. Ти не будеш цілими днями чекати, чи дадуть тобі кредит. Ти отримаєш гроші прямо на картку, оформляючи кредит де тобі зручно, і як тобі зручно. Хочеш – візьми кредит на тиждень не встаючи з дивана, або оформи замовлення на шляху до роботи.

Чому кредит видається без перевірок?

Здається, що Кешинський видає гроші всім підряд, не вимагаючи ніяких підтверджень, чи може людина повернути їх. Насправді, певна перевірка все ж існує. Адже інакше, або Кеш працює в збиток, або намагається якимось чином обдурити тебе. Не переживай – все кришталево чисто. Коли ти заповнив і відправив онлайн заявку на кредит, проходить певний час (від 5 до 15 хвилин), перш ніж ти отримуєш СМС на телефон або емейл. В цей час сервіси Кеша перевіряють всю доступну про тебе інформацію. Кеш відмовляє тільки зовсім вже злісним неплатникам і порушникам. І навіть, якщо у тебе є невеликі проблеми з кредитною історією, і банк відмовився видавати тобі кредит – ти все одно можеш оформити його онлайн у нас. Фактично, фраза «без перевірок» означає, що від тебе не потрібно ніяких документів, а аналіз твоєї кредитної історії займає всього кілька хвилин твого часу.

Оформляючи онлайн кредит без перевірок у Кешинського:

  • Ти отримуєш гроші прямо на свою картку. Тобі не треба оформляти додаткові карти, нав’язувані банком, і витрачати час на перевод між ними;
  • Ти можеш закрити кредит в будь-який час. Хочеш погасити його достроково – не проблема. Кешинський не ставить перед тобою жорстких рамок, даючи тобі повну свободу дій;
  • Тобі надається абсолютно вся інформація по кредиту. Додаткові відсотки, зміна умов, приховані послуги – забудь про це. У Кеша є спеціальний онлайн калькулятор, який допомагає дізнатися, скільки і коли треба повернути;
  • Ти звільняєш від тяганини з документами. Оформлення онлайн без перевірок – найшвидший спосіб взяти трохи грошей на короткий термін.

Кеш – не просто МФО, у якій ти можеш взяти кредит. Це ідея, що ти можеш оформити онлайн кредит без перевірок за 15 хвилин. Без документів, без поручителів, без непотрібних багатоденних зволікань. Це мета, реалізація якої і сприяла створенню Кешинського. З прозорою відсотковою ставкою, з інноваційною системою замовлення, з швидким і якісним обслуговуванням.

І тепер, якщо у тебе виникнуть фінансові труднощі, і ти захочеш взяти кредит без перевірок, то ми обидва знаємо, де ти його оформиш.