(205 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Як взяти кредит без поручителів

Можна назвати безліч ситуацій, в яких гроші потрібні швидко, наприклад, поломка пральної машини або загострилася хвороба, яка вимагає негайного лікування. Але не завжди є відкладені кошти на карті або у вигляді готівки. Так де ж взяти терміново кредит без поручителів? Перше, про що згадуєш – це банк. Але не все так просто. Якщо ти офіційно не працевлаштований, все ще студент чи пенсіонер, то шанси на те, що тобі дадуть кредит без поручителів сильно знижуються. Банк вимагає надати пакет документів, які важко зібрати за один або два дні. Будь готовий до того, що попросять надати контакти поручителя.

Але що ж робити, якщо час або стан здоров’я не дозволяє ходити по установах і збирати всі необхідні документи? Після того, як ти надаси банку все необхідне, він може тиждень приймати рішення видавати позику чи ні.

Де взяти і отримати кредит без поручителя?

Якщо за тебе нікому поручитися або ти не хочеш нікого з рідних і друзів залучати, то звернись в МФО Кешинський. Ти зможеш взяти кредит онлайн на карту без поручителя швидко, легко і безпечно. Тобі потрібно зробити два простих кроки:

Крок 1. Зайти на офіційний сайт Кешинського і зареєструвати особистий кабінет.

Крок 2. Заповнити коротку анкету. В анкеті ти вказуєш дані свого паспорта та ідентифікаційний код. Можна не турбуватися про конфіденційність, особисті дані не передаються третім особам.

Відразу після оформлення заявки, тобі передзвонить менеджер для уточнення інформації за анкетою. Всього протягом 15 хвилин після подачі заявки, ти отримаєш рішення. Гроші прийдуть на твою банківську карту і все без поручителів. Погасити займ можна будь-яким зручним для тебе способом.

Чому зручно брати кредит без поручителів у Кешинського?

Кеш знає, як важливо взяти і отримати позику швидко без поручителів, без зайвої бюрократії і питань. Тому, пропонує вигідні та прозорі умови.

    1. Кредит кожному! Кешу не має значення яка у тебе професія, чи є офіційне працевлаштування або ти тимчасово безробітний. Кредит без поручителів може взяти як студент, так і пенсіонер. У тебе не попросять довідок і банківських виписок, які підтверджують твою платоспроможність.
    2. Відсутність довідок. Для того щоб отримати кредит без поручителів, немає необхідності витрачати час на збір довідок з місця роботи, виписки з банків і так далі. Всі документи, які тобі потрібні – це паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Пам’ятай, Кеш дає кредит тільки тим, кому виповнилося 18 років.
    3. Гроші на карту. Для оформлення кредиту без поручителів, тобі не потрібно навіть залишати стіни квартири або офісу. Весь процес оформлення заявки проходить онлайн. Тобі потрібно тільки зареєструватися на сайті Кеша особистий кабінет і оформити коротку анкету. Заявка буде оброблена за 15 хвилин. З тобою зв’яжеться менеджер для уточнення питань щодо заявки. Ти отримаєш гроші на банківську карту, яку вказав у анкеті.
    4. Прозорі відсотки. Для того, щоб ти міг відразу розрахувати відсотки по кредиту, на сайті передбачений простий калькулятор. З його допомогою можеш бачити скільки потрібно буде заплатити, якщо береш в кредит без поручителів певну суму на конкретний термін. Все просто і прозоро, відсутні приховані комісії.
    5. Пролонгація. Якщо не встигаєш оплатити кредит вчасно, то це не привід для занепокоєння. Ти можеш продовжити термін погашення самостійно. Для цього потрібно зайти в особистому кабінеті у відповідний розділ.

Кешинський дає можливість взяти кредит без зайвих питань і без поручителів. Всього 15 хвилин і горші вже на твоїй дебетовій або кредитній картці. Отримати кредит онлайн без поручителів у Кеша так просто!