(183 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Як взяти кредит без довідки про доходи

Тобі терміново потрібні гроші? Кешінскій знає, що кошти можуть знадобитися в найнесподіваніший момент. Буває, що зламалася пральна машинка, не вистачає на відпустку або у близької людини свято, а коштів немає. Що ж тоді робити, особливо, якщо ти безробітний і як взяти гроші без довідки про доходи?

Як взяти кредит без довідки про доходи?

Коли потрібні гроші, то перше про що думаєш – це зайняти у друзів і близьких, але буває так, що цей варіант відпадає. Нести речі в ломбард – варіант сумнівний, адже гарантії немає, що ви зможете викупити річ назад. Основний варіант про який згадуєш в першу чергу – це взяти кредит в банку. Але як же отримати позитивну відповідь і оформити кредит без довідки про доходи? Дійсно, отримати кошти без довідки про доходи дуже важко. Банку потрібні гарантії, що ви платоспроможний і після закінчення кредитного періоду зможете погасити борг. Але якщо немає офіційної роботи, то відповідно немає документа, який доведе, що у тебе є надходження коштів. Але де можна взяти кредит без довідки про доходи? Звичайно ж у твого друга Кешінского!

Чому оформити кредит без довідки про доходи у Кешінского просто?

  • Оформлення кредиту онлайн без довідки про доходи. Все що тобі потрібно для оформлення, так це доступ в інтернет, банківська картка, кредитна або дебетова, ідентифікаційний код і паспорт громадянина України. Просто зайди на сайт Кеша, створи особистий аккаунт і заповни просту форму. Тобі не потрібно збирати купу документів, отримати кредит можна без довідки про доходи.
  • Отримати гроші за 15 хвилин. Після того як ти заповнив анкету і відправив заявку на кредит без довідки про доходи, пройде всього 15 хвилин і рішення буде прийнято. Тобі може передзвонити менеджер, щоб уточнити деякі дані, які ти вказав.
  • Зручний калькулятор. На сайті представлений калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати скільки гривень потрібно заплатити, якщо ти береш кредит без довідки про доходи на певний термін. Потрібну суму і період кредитування вибирати тільки тобі.
  • Гроші на банківську карту. Для того щоб отримати гроші, тобі не потрібно виходити з дому, вони практично відразу надійдуть на твою банківську карту після схвалення заявки. Ти можеш вказати пенсійну, стипендіальну, зарплатну, дебетову або кредитну карту.
  • Кредит без довідки про доходи до 3000 грн. Якщо ти звертаєшся до Кешінского вперше, то можеш взяти не більше 3000 гривень. Чим частіше ти звертаєшся за грошима до Кешу, тим більшу суму можеш отримати, а процентна ставка знижується. Кеш цінує постійних клієнтів.
  • Пролонгація. Ти оформив позику без довідки про доходи, але не встигаєш вчасно погасити позику? Це не проблема і немає приводу для занепокоєння. Просто зайди в свій особистий кабінет на сайті і оформи пролонгацію.

З Кешем не потрібно хвилюватися, що ти раптом залишишся без коштів, адже у тебе завжди є надійний друг, на якого можна покластися в разі фінансових труднощів. Кеш дасть онлайн кредит на карту навіть без довідки про доходи.