(15 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Де взяти кредит чи позику на навчання

Ти хочеш отримати другу вищу освіту, пройти курси підвищення кваліфікації? Вчитися – це завжди добре, але ні для кого не секрет, що для цього потрібні гроші. Часи, коли освіта була дешевою або зовсім безкоштовною, давно минули. Звичайно, ще можна отримати першу освіту безкоштовно у ВНЗ, але якщо мова йде про другу вищу або майстер-класи, тренінги? Сьогодні навчання – це розкіш, яку може дозволити собі не кожен. Так, а що ж робити, якщо потрібно вчитися, щоб заробляти більше, але ваша поточна робота не дозволяє виділити гроші на навчання? Відповідь проста. Взяти кредит та позику на навчання. Відразу виникають питання, як і де можна взяти кредит? Є два варіанти – взяти кредит у банку або отримати позику на навчання у Кешинського.

Як отримати позику на навчання?

Ви можете звернутися в банк щоб одержати кредит, але для того щоб заяву було схвалено, потрібно зібрати цілий перелік документів: довідку з місця доходу, виписку руху коштів за останні півроку і навіть знайти поручителя. Якщо навчання стартує ось-ось і потрібно його терміново оплатити, то чекати тижнями схвалення кредиту від банку не варто. Коли гроші потрібні терміново, то можна взяти позику у Кешинського. Ви отримаєте рішення всього за 15 хвилин.

Що потрібно щоб отримати позику на навчання у Кешинського?

Тут немає нічого складного в тому, щоб отримати позику на навчання. Тобі потрібно лише виконати два прості дії:

  1. Зайти на сайт Кешинського і зареєструвати особистий кабінет.
  2. Заповнити просту і коротку анкету.

Не мине й 15 хвилин, як тобі зателефонує менеджер для уточнення заявки на позику. Гроші на навчання надійдуть на твою банківську карту, яку ти вказуєш в анкеті. Якщо ти береш позику перший раз, то Кешинський зможе позичити до 3000 гривень. Чим частіше ти будеш брати гроші у позику, тим більше зможете взяти під менші відсотки.

Зручно, що ти сам визначаєш, скільки хочеш отримати грошей в кредит онлайн на карту. Для розрахунку терміну погашення кредиту, суми та відсотків, на сайті є зручний калькулятор. Немає ніяких прихованих комісій.

Чому знайти позику на навчання легко?

  • Позика без зайвих запитань. Кешинському не важливо, який у тебе дохід, чи є нерухомість і куди ти плануєш витратити гроші за кредит.
  • Ніяких довідок. Для того щоб отримати позику і кредит на навчання не потрібно збирати довідки для банку по всіх інстанціях. Все що тобі потрібно – це внутрішній паспорт і ідентифікаційний код.
  • Оформлення кредиту за 15 хвилин. Знайти гроші на навчання можна всього за 15 хвилин. Включаючи реєстрацію особистого кабінету, заповнення анкети та розгляд заявки фахівцем.
  • Відсутність прихованих комісій. Ти відразу бачиш яку суму необхідно заплатити після завершення терміну кредитування. Зручний калькулятор дозволить відрегулювати суму, термін та відразу побачити кінцеву суму по кредиту. У тебе завжди є можливість продовжити термін погашення позики і кредиту, форму ти можеш знайти в своєму особистому кабінеті.

З Кешинським знайти гроші на навчання можна просто і швидко!