(49 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Де взяти кредит онлайн на карту в Україні

Ви не можете з упевненістю сказати, що точно покриєте несподівану статтю витрат? Можна перерахувати кілька десятків ситуацій, які ви не передбачите заздалегідь. Але це зовсім не означає, що відпадає необхідність витрачати гроші. Вам можуть знадобитися кошти на що завгодно, починаючи від ремонту пральної машинки і закінчуючи ліками, від ангіни. Часто не вдається позичити гроші у близьких і знайомих. Варіант нести речі в ломбард і розглядати нема чого, адже немає гарантії, що ви зможете їх потім викупити. Кешинський знає, як важливо, щоб завжди була можливість отримати гроші в кредит онлайн або у позику швидко. Отримати гроші на карту можна так само легко, як поповнити рахунок мобільного через інтернет.  

Як взяти кредит на карту

Багато хто звик, що якщо необхідні гроші швидко, то значить потрібно йти за ними в банк. Але є й інші варіанти, як знайти і отримати позику на карту швидко і без зайвої бюрократії. Твій друг Кеш дасть в позику або в кредит гроші без зайвих питань. Отримати кредит на карту можна і в банку, але спочатку тобі необхідно зібрати повний набір документів: довідку про офіційне працевлаштування, рух грошей на рахунках. Часто банк може зажадати контакти поручителя. Вся процедура може затягнутися на тиждень.

Де отримати гроші в кредит онлайн на карту в Україні?

Для того щоб отримати гроші в позику на карту онлайн у Кеша, тобі навіть немає необхідності залишати стіни офісу або квартири. Заявка на гроші оформляється онлайн всього за 15 хвилин.

Всього два кроки, щоб взяти кредит онлайн

  1. Зайти на офіційний сайт Кешинського і зареєструвати свій особистий кабінет.
  2. Заповнити коротку анкету.

Під час заповнення анкети у тебе повинен бути паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Всього через 15 хвилин буде прийнято рішення по видачі кредиту на карту. Тобі передзвонить менеджер для уточнення заявки на позику на карту. Отримати гроші на карту так просто і швидко.

Переваги кредиту на карту онлайн

  • Мінімум документів. Для того щоб взяти позику, тобі повинно вже виповнитися 18 років. З документів потрібен лише український паспорт і ідентифікаційний код. Не потрібно збирати документи, які підтвердять твою платоспроможність.
  • Позика швидко. Рішення про видачу займає не більше 15 хвилин. Всього пару хвилин йде на заповнення анкети.
  • Гроші на карту. Заповнюючи анкету, ти вказуєш на яку карту хочеш отримати кошти. Це може бути звичайна банківська карта або пенсійна, зарплатна, стипендіальна.
  • Немає прихованих відсотків. Оформляючи кредит на карту, ти можеш бути абсолютно впевнений, що сума з відсотками, яка вказується спочатку, не зміниться.
  • Визначай сам суму і термін кредиту. На сайті передбачений простий калькулятор відсотків, який дає можливість самостійно розрахувати скільки хочеш взяти коштів і визначити період кредитування.
  • До 3000 гривень при першому зверненні. Якщо ти звертаєшся до Кеша вперше, то ти можеш отримати на карту до 3000 гривень. При повторних зверненнях сума може бути збільшена, а відсотки знижені.
  • Пролонгація кредиту онлайн. Якщо не встигаєш погасити кредит вчасно, то просто продовж термін його дії в особистому кабінеті.

Тепер ти знаєш, де взяти гроші на карту онлайн. Кеш дасть кошти і не запитає, куди ти плануєш їх витратити.