(72 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Де взяти кредит готівкою

Не всі витрати можна заздалегідь передбачити, можна перерахувати безліч прикладів, коли несподівано потрібен кредит. Це може бути зламаний холодильник, необхідність купити дорогі ліки або свято близької людини. Де оформити кредит онлайн готівкою швидко, легко і безпечно? Буває, що не виходить взяти позику у родичів або друзів. Не найкращий варіант – нести речі в ломбард, з подальшим викупом. Є два зручних варіанта, як взяти позику готівкою швидко і безпечно:

  • Взяти кредит готівкою в банку. Цей варіант першим приходить в голову. Але якщо готівка потрібна терміново, то збирати по всіх інстанціях довідки не найкраща ідея. Банку завжди потрібно переконатися в платоспроможності позичальника. Співробітники банку для видачі кредиту можуть запросити довідку з місця роботи, дані, які демонструють рух коштів по рахунках. Якщо ти офіційно не працевлаштований або пенсіонер, то ситуація ускладнюється. Ти повинен бути готовий до того, що банк може попросити для позики вказати поручителя.
  • Звернутися за кредитом готівкою до Кеша. Кешинський дасть позику готівкою не ставлячи питань про працевлаштування, доходи або призначення грошей. Ти можеш отримати позику готівкою всього за 15 хвилин.

Чому вигідно брати гроші в позику готівкою у Кешинського?

  • Легка реєстрація. Отримати кредит готівкою просто. Тобі потрібно зареєструвати на офіційному сайті Кеша свій особистий кабінет. В особистому кабінеті ти можеш знайти невелику анкету, яку потрібно заповнити. Не треба збирати пакет документів і довідок. Все, що тобі потрібно – це паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Немає приводу турбуватися про поручителів, довідки з місця роботи або банківську виписку.
  • Позика за 15 хвилин. Кешинський дасть гроші готівкою швидко. Весь процес отримання позики не більше 15 хвилин. Заповни коротку анкету і дочекайся дзвінка від менеджера. Мине до 15 хвилин і рішення про видачу кредиту готівкою буде отримано.
  • Гроші на карту. Для того щоб знайти гроші в позику, тобі не потрібно виходити з дому або офісу. Всі необхідні дані для отримання кредиту готівкою, ти можеш надати онлайн.
  • Немає прихованих відсотків по кредиту. Якщо ти береш займ, то можна не турбуватися про те, що спливуть нові комісійні. Ти заплатиш рівно ту суму, яка вказується на початку. Відсутні приховані комісії та платежі. На сайті Кешинського є зручний калькулятор. Через нього можна розрахувати фінальну суму погашення кредиту. Ти самостійно регуліруешь скільки хочеш взяти грошей в позику готівкою і на який термін.
  • Позика і кредит до 3000 гривень. При першому зверненні до Кешу ти можеш взяти в позику до 3000 гривень готівкою. Якщо ти постійний клієнт Кеша, то сума, яку можна взяти у позику зростає, а відсотки знижуються. Кеш завжди цінує постійних клієнтів і активно розробляє програми лояльності. Знайти новини та акції можна на офіційному сайті.
  • Пролонгація кредиту. Якщо ти бачиш, що не встигаєш повернути гроші вчасно, то нічого страшного, просто продовж термін кредиту. Спеціальну форму можеш знайти в своєму особистому кабінеті. Збільшити термін кредиту готівкою на сайті швидко, процес не займе більше хвилини.

Кеш знає, що бувають ситуації, коли гроші потрібні терміново. Тому пропонує кредит за вигідними умовами. Кешинський не вимагає надати поручителів, довідку про доходи або офіційне працевлаштування. Але пам’ятай, що тобі має бути 18 років. З документів необхідно мати при собі тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Знайти гроші в позику можна у Кешинського! Всього до 15 хвилин і ти вже можеш не турбуватися про фінанси.