(275 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Де взяти кредит онлайн на місяць в Україні

Тобі потрібні гроші в найкоротші терміни, але ти не знаєш де їх взяти? Перше, про що думаєш – це зайняти у близьких або друзів, але не завжди є така можливість, адже вони теж можуть не мати зайвих грошей. Якщо гроші потрібні в кредит всього на місяць, то виникає питання і в доцільності звернення до банку. Для того щоб отримати кредит в банку, повинні зійтися всі “зірки”. Банк детально вивчає документи позичальника, наскільки він здатний погасити онлайн кредит. Тобі потрібно буде надати банку виписку з місця роботи, рух коштів по карті і, можливо, буде потрібен поручитель. Може пройти до тижня, “перш ніж ти отримаєш відповідь від банку і немає гарантії, що він буде позитивний. Але що ж робити, якщо кредит потрібен швидко в Україні? Звичайно ж звернутися до твого друга Кеша.

Переваги кредиту онлайн на місяць у Кешинського

Кешинський дасть кредит на місяць без зайвих питань. Нам не важливо офіційно ти працюєш чи ні, скільки заробляєш на місяць.

  • Швидка реєстрація. Отримати позику готівкою на місяць просто. Все що тобі потрібно – це зареєструвати на сайті свій аккаунт. Але пам’ятай, що ти повинен бути повнолітнім. У вашому обліковому записі потрібно заповнити невелику анкету. З документів, ти повинен мати внутрішній паспорт і ідентифікаційний код платника податків.
  • Взяти кредит на місяць за 15 мінут. Кеш дасть необхідні кошти на місяць всього на всього за 15 хвилин. Заповни анкету і при необхідності з тобою зв’яжеться менеджер і уточнить інформацію по анкеті. Весь процес підтвердження заявки займає близько п’ятнадцяти хвилин і гроші вже у тебе.
  • Гроші на кредитну або дебетову карту. Взяти кошти на місяць просто. Ти сам вибираєш карту, на яку будуть перераховані кошти. Кредитна або дебетова картка – без різниці. Не важливо, вона прив’язана до нарахування стипендії, соціальних виплат або навіть пенсії.
  • Відсутні будь-які приховані коміссіі. Якщо ти береш гроші на місяць, то турбуватися, що з’являться приховані комісії та нарахування, не потрібно. Ти сплачуєш рівно стільки, скільки вказано при оформленні кредиту. На сайті передбачений зручний калькулятор, з його допомогою можна підрахувати фінальну суму погашення. Вона залежить від того, скільки ти береш коштів і на який термін.
  • Кредит онлайн на місяць до 3000 гривень. Якщо тобі довелося звернутися до Кешу вперше, то реально взяти до 3000 гривень. Якщо ж ти постійний клієнт, то сума, яку можна взяти зростає, а відсотки знижуються. Ми цінуємо постійних клієнтів і активно розробляємо програми лояльності.
  • Пролонгація займа. Якщо ти розумієш, що не встигаєш повернути гроші вчасно, то не варто панікувати, просто необхідно продовжити термін онлайн. У персональному кабінеті є форма для пролонгації твого онлайн кредиту. Весь процес дуже простий і швидкий.

Кешинський знає, як часто потрібні гроші на місяць і як важко буває їх отримати в банку. Вся бюрократична тяганина може відняти дорогоцінний час. Якщо гроші потрібні терміново, то отримати кредит завжди можна у Кешинського. Ми не будемо вимагати довгого списку документів, нам не важливо на які цілі тобі знадобилися гроші.

Звертаючись до Кешу вперше, ти можеш отримати позику на місяць в розмірі 3000 гривень. Якщо часто користуватися послугами Кеша, то доступна сума виплати, яку ти зможеш взяти в кредит зросте. Всі відсотки можна подивитися онлайн, все геніально просто, безпечно і надійно.