(35 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Де взяти кредит на лікування

Якщо щось під час планування бюджету передбачити неможливо, так це хвороба і її подальше лікування. Особливо в холодну пору року ми всі схильні до простудних захворювань і передбачити скільки на лікування потрібно неможливо. Де взяти гроші на лікування, якщо на рахунках порожньо, а лікуватися треба? Адже не завжди можна позичити в друзів і рідних. Не нести ж дорогі речі в ломбард, а потім їх викуповувати. Є два оптимальних варіанти, як взяти в позику або в кредит на лікування швидко і безпечно:

  • Взяти кредит на лікування в банку. Варіант здається безпрограшним на перший погляд. Однак якщо гроші на лікування потрібні терміново і ви не в тому стані, щоб збирати по всіх інстанціях довідки, то очікування кредиту може погіршити становище. Банк завжди хоче переконатися в тому, що позичальник здатний погасити кредит. Для цього банківські співробітники запитують довідку з місця роботи, документи, які демонструють рух коштів по рахунках. Будь готовий до того, що банк може попросити надати поручителя по позиці.
  • Звернутися до Кешинського. Позику або онлайн кредит на лікування Кеш дасть без зайвих питань. Нам не важливо, тобі потрібна позика на лікування або ремонт холодильника. Позика на лікування видається за 15 хвилин.

Чому вигідно брати гроші в позику у Кешинського?

  • Проста реєстрація. Отримати кредит просто. Тобі потрібно зареєструвати на офіційному сайті особистий кабінет. В особистому кабінеті ти можеш знайти коротку анкету, яку необхідно заповнити. Тобі немає необхідності збирати документи і довідки. Все, що необхідно – це паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Ніяких поручителів, довідки з місця роботи або виписки з банку не потрібно.
  • Позика за 15 хвилин. Кешинський знає, як важливо знайти гроші швидко, особливо, коли мова йде про здоров’я. Процес отримання позики не перевищує 15 хвилин. Пару хвилин йде на заповнення короткої анкети в особистому кабінеті і до 15 хвилин менеджер обробляє заявку і видає рішення по кредиту.
  • Гроші на карту. Для того щоб знайти гроші на лікування в позику, тобі навіть не потрібно виходити з дому. Ти заповнюєш всі документи на кредит онлайн і вказуєш картку, на яку хочеш отримати кошти. Це може бути зарплатний, пенсійний або стипендіальний рахунок.
  • Немає прихованих відсотків по кредиту. Беручи в позику на лікування у Кешинського, ти можеш бути впевнений в тому, що заплатиш рівно ту суму, яка вказується спочатку. Немає прихованих комісій. На сайті знаходиться зручний калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати фінальну суму погашення кредиту. Ти сам регуліруешь скільки хочеш взяти грошей в позику на лікування і на який термін.
  • Позика і кредит до 3000 гривень. При першому зверненні до Кешинського ти можеш взяти в позику до 3000 гривень. Якщо ти постійний клієнт Кеша, то сума, яку можна взяти в позику на лікування зростає, а відсотки зменшуються. Кеш високо цінує постійних клієнтів і постійно розробляє програми лояльності. Знайти новини можна на сайті.
  • Пролонгація кредиту. Якщо ти бачиш, що не встигаєш повернути гроші вчасно, можеш самостійно продовжити термін погашення позики. Цю опцію можеш знайти в особистому кабінеті. Просто зміни термін кредиту на порталі і він автоматично буде продовжений.

Кеш знає як важливо бути впевненим, що при необхідності ти завжди можеш знайти гроші на лікування. Ніяких зайвих питань, документів, які підтверджують матеріальне становище. Тобі просто повинно виповнитися 18 років. З документів потрібні лише паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Знайти гроші в позику просто і швидко можна у Кешинського! Всього до 15 хвилин і кошти вже зараховані на твою карту.