(24 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Де безробітний може взяти кредит

Ти ставиш запитання: “Як прожити без грошей?” Відповідь дуже проста – ніяк. Без грошей довго не протягнеш, адже про їжу, поїздки на громадському транспорті та оплату комунальних можна просто забути. Якщо безробітному без оплати рахунків якось прожити ще можна, то без їжі – ні. Крім того, ніхто ж не відміняв якщо ти безробітний, несподіванний ремонт холодильника, день народження близької людини або необхідність у покупці сезонного одягу. Краще не шукати відповіді на запитання, як вижити в таких умовах, а просто позичити трохи коштів. Так, навіть якщо ти безробітний, ти можеш взяти кредит. Так – це реально.

Де безробітному взяти кредит?

Коли ти чуєш слово “кредит”, то відразу думаєш, що тобі він точно не світить? Кешинський переконає тебе в зворотному. Варіантів як взяти кредит є два:

  • Звернутися за кредитом в банк;
  • Взяти кредит в мікрокредитній організації.

У першому випадку доведеться довго оббивати пороги банків щоб заявку на кредит схвалили. Для таких великих фінансових організацій, як банк, важливі довідки і гарантії, що ваших заощаджень вистачить для погашення кредиту. Один з основних документів, який просить вас надати банк – це довідка з місця роботи і рух грошей на рахунках. Можуть знадобитися і послуги поручителя. А ось, що ж в такому випадку робити безробітному? Чи не нести ж цінні речі в ломбард? Відповідь проста – можна звернутися до Кешинського. Ти зможеш оформити кредит без зайвих запитань і збору необхідних документів. Адже буває, що гроші потрібні терміново.

Як безробітному оформити кредит у Кешинського?

Ти можеш взяти кредит у Кешинського всього за 15 хвилин і сміливо витрачати отримані кошти на свій розсуд. Так як же оформити кредит безробітному? При тобі повинен бути паспорт та ідентифікаційний код. На сайті Кешинського зареєструй свій кабінет, заповни просту анкету та вкажи банківську карту, на яку хочеш отримати гроші. Якщо безробітний оформляє у Кешінского кредит вперше, то може взяти до 3000 гривень. Чим частіше безробітний буде брати гроші, тим більше зможе взяти під менші відсотки. На сайті є зручний калькулятор, який покаже фінальну суму до сплати. Тут немає ніяких прихованих комісій.

Чому безробітному зручно оформити кредит у Кешинського?

  1. Кредит навіть безробітному! Ми не запитаємо скільки ви заробляєте та не будемо вимагати довідку про доходи. Нам не важливо навіщо вам потрібні були гроші в кредит.
  2. Ні довідкам. Паспорт та ідентифікаційний код – цей всі документи, які потрібні безробітному для того щоб оформити кредит. Але пам’ятай, що тобі має вже бути 18 років.
  3. Гроші на картці через 15 хвилин. Заявка буде оброблена протягом 15 хвилин і ти зможеш отримати гроші на карту.
  4. Немає прихованих комісій. На сайті є калькулятор, який допоможе розрахувати відсотки в залежності від суми та строку погашення кредиту. Все прозоро, немає ніяких прихованих комісій.

Кешинський дасть безробітній людині грошей без зайвих запитань. Ти можеш забути про те, що немає можливості жити на звичному рівні через те, що ти тимчасово безробітний.