(26 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Де взяти кредит безробітному

Ти ставиш запитання: “Як прожити без грошей?” Відповідь дуже проста – ніяк. Без грошей довго не протягнеш, адже про їжу, поїздки на громадському транспорті і оплату комунальних можна просто забути. Якщо безробітному без оплати рахунків якось прожити ще можна, то без їжі – ні. Крім того, ніхто ж не відміняв якщо ти безробітний, несподіваний ремонт холодильника, прийдешній день народження близької людини або на термінову необхідность в покупці сезонного одягу. Краще не шукати відповіді на запитання, як вижити в таких умовах, а просто позичити трохи коштів. Так, навіть якщо ти безробітний, ти можеш взяти кредит онлайн. Так – це реально.

Де безробітному взяти кредит?

Коли ти чуєш слово “кредит”, то відразу думаєш, що тобі він точно не світить? Кешинський переконає тебе в зворотному. Варіантів як взяти кредит є два:

  1. Попросити кредит в банку;
  2. Взяти кредит в мікрокредітной організації.

У першому випадку доведеться довго оббивати пороги банків щоб заявку на кредит схвалили. Для таких великих фінансових організацій, як банк, важливі довідки і гарантії, що ваших заощаджень вистачить для погашення кредиту. Один з основних документів, який просять вас надати в банку – це довідка з місця роботи і рух грошей на рахунках. Можуть знадобитися і послуги поручителя. А ось, що ж в такому випадку робити безробітному? Чи не нести ж цінні речі в ломбард? Відповідь проста – можна звернутися до Кешинського. Ти зможеш оформити кредит без зайвих розпитувань і збору необхідних документів. Адже буває, що гроші потрібні терміново.

Як безробітному оформити кредит у Кешинського?

Ти можеш взяти кредит у Кешінского всього за 15 хвилин і сміливо розпоряджатися отриманими коштами на свій розсуд. Так як же оформити кредит безробітному? При тобі повинен бути паспорт та ідентифікаційний код. На сайті Кешінского зареєструй свій кабінет, заповни просту анкету і вкажи банківську карту, на яку хочеш отримати гроші. Якщо безробітний оформляє у Кешинського кредит вперше, то може взяти до 3000 гривень. Чим частіше безробітний буде брати гроші, тим більше зможе взяти під менші відсотки. На сайті є зручний калькулятор, який покаже фінальну суму до оплати. Тут немає ніяких прихованих комісій.

Чому безробітному зручно оформити кредит у Кешинського?

  1. Кредит навіть безробітному! Ми не запитаємо скільки ви заробляєте і не будемо вимагати довідку про доходи. Нам не важливо навіщо вам потрібні були гроші в кредит.
  2. Немає довідками. Паспорт та ідентифікаційний код – цей всі документи, які потрібні безробітному для того щоб оформити кредит. Але пам’ятай, що тобі має вже бути 18 років.
  3. Гроші на мапі через 15 хвилин. Заявка буде оброблена протягом 15 хвилин і ти зможеш отримати гроші на карту.
  4. Немає прихованих комісій. На сайті є калькулятор, який допоможе розрахувати відсотки в залежності від суми та строку погашення кредиту. Все прозоро, немає ніяких прихованих комісій.

Кешинський дасть безробітному людині грошей без зайвих питань. Ти можеш забути про те, що немає можливості жити на звичному рівні через те, що ти тимчасово безробітний.